• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
08 Aralık 2020

Tarih, gerçekleri görebilenleri hayırla yâd edecektir!

Vaktiyle ormanda bir kargaşa, kaos çıkınca Aslan Kral sorar! “Ne oluyor benim tebaamda?!” Kargaşa çıkaranları huzuruna ister! Bakmış ki sağında solunda kimse yok! Sadece, bir iki çatlak ses! Fakat ormanın sahibini güçlü tutmak için doğruları söyleyen birkaçı da olmuş.! Ama bu doğru sözleri söylemeleri kendilerini kraldan daha uzaklaştırmış. Sonunda ormanda asayiş bozulup, şikâyetler tavan yapmış. Ormanın kralı sözü dinlenenleri toplayıp Onlara demiş ki; “Ya hu, hakikâten bu fitne fesatçılar hep yanımızdakilermiş..!”

Yeni kadroyla işbaşında yıllar geçmiş, kralın etrafındakiler yine efendilerine hizmet eder gibi görünür iken, her fırsatta yine aleyhine çalışmışlar! Ve yine aldandık, aldatıldıklarla görmezden gelinince büyük bir isyan çıkmış! Ormanın sahipleri isyanı çoğunluklarıyla bastırarak, kralın etrafını saran zararlı taifeyi esir alıp mahkeme etmişler. Ama orman o kadar kasvetli ve orman örtüleriyle doluymuş ki kimin yeraltı kimin yer üstünde, havada, suyun altında veya üstünde diye onlarca tebaayı ayırt etmek güç olmuş! Kral şaşkın hâlde demiş ki; “Ya hu, biz kime inanacağız? Kimi seçtiysek hain çıktı! Küçük ormanlarda liderliğini ilan eden arslanlar var, bu böyle olmayacak!”

KARŞI ORMANIN 

SAHİPLERİYLE İTTİFAK YAPALIM!

Devşirme olmayan, yerli ırk kurt tayfasından en güvenilir grupla ittifak kararı almış. Güçleri birleşince muhaliflerin belini kırmış ve ormana bir huzur gelir gibi olmuş. Fakat okyanus ötelerinden, başka kıtalardan, farklı becerilerle yapılan saldırılarla Arslan-Kurt İttifakı’na tehditler yağmış, saldırılar başlamış!

 Kral bakmış bölge kötüye gidiyor, güvendiği kimse yok, ormanın içi de hain dolu, hemen kıtalar ötesini görüp tarihi gerçekleri bilenlere vazifeler vermiş. Eski ihanetlerden de ders alıp pek çoğunu, hatta en yakınındakileri “Fermanımdır!!!” diyerek feda etmiş!!?

Asıl ve asil kurt tayfası ve ormanın gerçek sahipleriyle yeniden bir düzen kurulmuş..!

ÖLÜM VAR, AHİRET VAR, ZERRE KADAR 

HAYRIN VE ŞERRİN HESABI SORULACAK!

Bugüne kadar hep doğruları söyledik, dik durduk ve milletimiz de bize büyük teveccüh sundu! Katıldığımız televizyon programları reyting rekorları kırdı! Fakat tohumcular, kimyasalcılar, bilhassa kime çalıştığını yıllarca söylememize rağmen anlaşılmayıp, birilerini de önüne katıp muhatap edilince, Tabipler Birliği gibi kuruluşlar tarafından onlarca suç duyurusunda bulunulduk! Elhamdülillah, hepsinden takipsizlik aldık.

Sekülerist bilim adına Din tavsiyelerine ceza yazdılar.

Bütün dinlerde, mistik öğretilerde, kültürlerde kutsal addedilen tuzun şifasından bahsedip, radyasyona karşı ağız, burun, ayak gibi bölgelerde yaygın kullanıldığını anlattık. Peki, ne oldu? Eski Türkiye’nin bilim kurulları bu hakikatleri de kabullenemedi ve sekülerist bilim adına cezalandırdılar!

Bugüne kadar bir kelin başına merhem bulamamış, ağrı kesici üretememiş, 8 barkodlu bir ürünü bulamayıp kendilerini de, iktidarlarını da, insanlığı da kurtarmayan bu ülkede bir tane dikili ağacı olmayan laikçi sözde bilim adamları şimdi corona karşısında çaresiz.

30 yıl evvel St. John’s Worth olarak Avrupa’da tablet olarak insanlığın hizmetine sunulmuşken, hep düşünürdüm, Türkiye’de bunlar neden yok diye. Kaygı, endişe, depresyon, panik atak gibi rahatsızlıklarda üzerinde en çok çalışma yapılan sarı kantaron gibi, Türkiye’de Avrupa Gıda Kodeksi’nin müsaade ettiği 120 bitkiyi 1/1 çay, 1/100 yağ, 1/500 tablet ve 1/1000 ekstrakt olarak yüksek katma değerle inovatif olarak üretip Avrupa Frankfurt’taki merkezimiz dâhil tüm dünyanın hizmetine sunduk!

“AİLE ZİRAATİ” İLE KATMA 

DEĞER SUNUYORUZ!

Yaklaşık 2 milyon çiftçiyi organize ederek aile ziraatiyle torundan geline, dede ve nenelere kadar binlerce Anadolu köylüsünü, hane halkını üretime katıyoruz! Hem onlara faydalı olup hem de ülkemize ekonomik girdi sağlayacak ahlat, alıç, kuşburnu, dağ çileği gibi genetiği değişmemiş ata tohumlarından meyveleri 15 işletmede 1200 kişilik istihdamla yüksek girdili ürünleştiriyoruz! Son bir gayretle mücadeleye “Evde kalmayıp çalışıp üretmeye devam” diyoruz!

“Sizin En hayırlınız insanlara en faydalı olanınızdır!” Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AHMED

Kaleminize sağlık hocam. Çalışmalarınızı taktir ediyoruz...
 • Yanıtla

İZMİRLİ

Yılmak yok, devam inşallah.. Selâmlar sevgiler..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23