• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
01 Ocak 2021

Siber güvenlik-yapay zekâ-metafizik savaşlar (2)

Dünyada yaptığım diplomatik görevlerde ve ayrıca Dünya Bilim Buluş Adamları Derneği Genel Sek., Türkiye Hollanda Sağlık Vakfı Başkanı olarak pek çok gönüllü kuruluşun daveti ile başta Avrupa Birliği devletleri, Almanya’nın pek çok şehri olmak üzere, ABD’de Nevada’da çöllerde yapılan gizli çalışmalar, And dağlarındaki 51. Bölge ve Florida deniz üstünde yapılan tamamen stratejik ve parapsikolojik ve en son teknolojilerin kullanıldığı geçen yazımızda radyo dalgaları ile kıtalar arası yapılan müdahale merkezine görüp bine yakın konferansımda görüntülerini paylaşan birisiyim!!? 

İsviçre-Davos, Avusturya-Hitler’in karargahı, Himalaya dağı ve  etekleri, Rusya-Dağıstan-GBL -Türkiye ve Orta Doğu’yu izleyen yeraltı üsleri, Ukrayna –Kiev ve Kafkas dağlarının altındaki pek çok bakteri virüs ve canlıların yetiştirilip hapis edildiği göller bölgesi ve daha pek çok stratejik alanlarda, Azerbaycan Sumgait bölgesindeki yeraltı şehrindeki çalışmalarda, pek çok ikili-üçlü-beşli stratejik çalışma ve toplantılara katıldım! Pek çok çalışmalara imza attım!

Bugün Türkiye’de metafizik boyutta ve destek ürünleri noktasında inovatif Avrupa ve Amerika’dan çok öte işler yapılabiliyorsa bu backround sayesindedir!!?

Bu alanlar özel olarak hazırlanmış olağanüstü koruma tedbirleri ve konuşulanlar yanında; yüksek teknolojili metafizik koruma uygulamalarını ve bizim toplantılardaki hazırlıkları ve koruma sistemini görünce Türkiye’deki karşılığı “Taş Devri” mukayesesi uygun olur!!?

“UZAKTAN ERİŞİM” MÜMKÜNDÜR!!!

Geçtiğimiz günlerde, yapay zekâ programı anlatılırken, “minimize dalgalar”la, şeytan aklının “canlı yayında” devlet ricaline ve her daim Türkiye’ye ve insanlarına başta “unutkanlıklarını sağlamak“ amacıyla uygulamaları yapılmaktadır!!?

Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, saray ve Türkiye’yi idare eden önemli insanlar ve devlet ricali yanında en önemlisi de Türkiye’nin ak sakalları bilim ve buluş adamları mutlaka özel olarak korunmaya alınarak onların yaşadığı binalarının içi, evde kullanılan bütün cihazlar, yediği yemekler, bilhassa kullandıkları kokular ve binalar için kullanılan dezenfektanlar, altını çiziyorum dezenfektanlar!!?

Bundan başka işyerleri aynı titizlikle ve kullandıkları arabalar ve korumaları çok özel olarak “aidiyet”lerine bakarak seçilmelidir!!?

“İYİ” OLMANIZ YETMEZ!!!

Şeytan aklının kontrolündeki dünyada olduğu gibi en büyük etki alanları yerleşik düzenin kölesi satın alınmış bilim adamları ve  başta hastaneler olmak üzere, ilâçlar, gıdalar ..vs, “metafizik boyutta minimize frekanslarla” havaya, toprağa, suya, bütün habitata ve insanlara müdahale yapılabilmektedir!!?

İnsanın beyin kodlarında yaratılışında onbinlerce esma, duygu ve düşüncenin frekansları vardır!

Bunların “anti-karşıt frekansları” bilinmektedir ve insanlara uygulanarak insanlar çok kolay “Mançurya kobayları” yapılabilir!

Kekeleme, konuşamama, gülme, ağlama, öfkelenme, şoklanma, hissizlik, geçici-kalıcı sağırlık, körlük, kalp krizleri gibi akut ve kronik rahatsızlıklara ve kayıplara çok kolay ASELSAN hadisesinde yaşandığı gibi intihara giden pek çok uygulama yapılmıştır ve yapılmaktadır!

Aklı gözüne inenlere!!? Sekülerist bilime inanan Türk bilim adamlarına Pentagon’dan ders!!

Pentagon, Körfez Savaşı’nda Irak’a yaptığı müdahalede, Apache helikopterleriyle 80-120 mt irtifada uçarak “sayko nörotik dalgalar” göndermiştir! Saddam’ın cephedeki muhafızları, korunmada oldukları tünellerinden çıkararak evlerine göndermiştir!

Savaşı başlamadan bitirmiştir!!! 

Afganistan’da ve Bosna-Hersek’te de bu uygulamaların kullanıldığı, Amerikan sahillerine vuran Rita, Margarita.. vs. gibi Rus adlarıyla anılan ABD’ye büyük zarar veren kasırgaların bulutlara müdahale edilip “radyo dalgaları kullanılarak” Rusya tarafından yapıldığını da yine Pentagon tarafından basına açıklamıştır!!?

GELİŞMİŞ BÜTÜN ÜLKELERDEKİ “PARAPSİKOLOJİ” MERKEZLERİ TÜRKİYEDE YASAK!!?

Türkiye’nin 200 üniversitesi ve akademisyenleri “Dünya üretsin! Türkler sadece  tüketsin!?” mantığı terk edilerek yerli ve milli yüksek teknolojili üretimin önü acilen açılmalıdır!

BÜTÜN ÖLÜMCÜL MİKROPLAR 

TESPİT EDİLİP-TEDBİR ALINABİLİR! 

Parazitler, virüsler, bakteriler, nozodlar, pek çok mantar türleri vs. gibi tıp dilinde bilinen-bilinmeyen tüm mikro ve mikro organizmaların frekansı bellidir! Bunların bedendeki etkilerini tespit ve karşı frekansla yok edebilmek mümkündür! Bugün Rusya, Macaristan, Bulgaristan, Lübnan, İtalya, Fransa ve Amerika’da uygulanan metotlar ülkemizde de uygulanmalıdır!

Dünya mazlumlarının ve Türkiye’nin umudu Cumhur İttifakı’nın lideri Recep Tayyip Erdoğan!

Nasıl ki salgın tedbirlerinde dünyaya uyumlu hareketini göstermiş;

“Frekans tıbbı ve biorezonans sistemlerini” dünyada yapılan uygulamaları ve “hay praktik” sistemini de Türkiye getirip kanunlaştırılması ile insanlık ve bu necip milletin çocuklarının geleceği de kurtulacaktır!

Ortodoks tıbbın bütün direnmelerine rağmen “tamamlayıcı tıp yasasını kanunlaştıran Sayın Cumhurbaşkanımızı milletimiz o zaman hayırla yâd edecek ve tarihte kaydedecektir”!!!

Vesselam.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İdris Kaya

Dünyada bu devirde özellikle 1970'den sonra parapsikoloji sahte bilim olarak tanımlanıyor. Birkaç istisna dışında bilimsel olarak da hala kabul görmüyor. Şimdiye kadar doğruluğu kanıtlanmış herhangi bir fenomen yok. Geçmişte bu alanda uğraşmış olanlar da olayı sahtekarlık olarak niteliyorlar. Şayet bizde parapsikoloji yasal olarak meşrulaşsa, kedinin boynuna ciğer asılmış olur. Gerçi bizdeki falcı, üfürkçü, muskacı, cinci ve büyücüler bu sahtekarlığın yerli temsilcileridir. Güya tamamlayıcı tıbba gelince, insanlık bir asır öncesine hatta bugüne dek bitkilerle yoğun bir şekilde hastalık tedave etmeye uğraştı ve uğraşıyor . Sonuç sıfır. Yani doğal tedavi yöntemleri modern tıbbın bir önceki basamakları. Şimdi her ikisi de çıkmazda. Kısacası bu devirde bazı çaresizlerin hariç hemem hemen hiç kimse kronik hastalıklar konusunda sentetik ilaç, ot ve çöpten medet ummuyor artık. Halk nezdinde geleneksel ve modern tıbbi hokkabazliğin sonu geldi. Aşı ile bağışıklık masalları da birkaç aya varmadan inandırıcılığını kaybedecek.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23