• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
25 Aralık 2020

Siber Güvenlik-Yapay Zekâ-Metafizik Savaşlar! - 1

1990 başlarında, Rusya’da kozmik yaşam, ekstramental ve ekstra sensory perceptions-ESP merkezlerinde eğitimler alıp, çalışmalar yaptık. Gizli -Kozmik odalarda ve Araştırma Merkezleri Sumgait’ta ve yerin 100 ilâ 200 metre altındaki bilimsel, kimyasal ve biyolojik çalışmaları gördük! Önce fareler, sonra insanlar üzerinde yapılan çalışmalar! Hatta bunu ilk defa yazıyorum; ölüm mahkûmları üzerinde yapılan çalışmalara bizatihi şahit oldum! Fakat bu çalışmaların finansını karşılayan SSRI bir yıl içinde geri çekilince bütün bu çalışmalar durduruldu!!!

Komünist Rusya dini ritüelleri ve emirlerin bilimsel gerçekliğini araştırıyordu!

Geçen 30 yılda Türkiye’deki sekülerist bilim komünistlerine ise bunları anlatabilmek nasip olmadı!!?

“GÖREBİLENLER İÇİN” AKLIN YOLU BİR!

“Sizin Allah’a en yakın anınız, secde anınızdır!” nedir?

İki ayak, iki diz, iki el, alın-burunla, bedenimizdeki sivri uç ve noktalarımızın yere-toprağa değmesi, toprak olan insanın toprakla buluşarak topraklanması, nötrlenmesidir! Allah celle celâlühünün, Cosmographia’daki yedi kat semasından, yedi salgı bezimize indirilen enerjilerle “göksel ve yersel” enerjilerin balansının-dengesinin kurulmasıdır! Bu topraklama anında, bir anda beyine taze bir kan damarı-yolu açılarak taze kan gönderilip, kök hücre etkisi gibi insanın desteklendiğini, tazelendiğini, insanlara yardım ettiğinizde, güzel düşündüğünüzde veya kötü düşündüğünüzde veya birini öldürmek istediğinizde veya intihar istemeniz oluştuğunda Aura dediğimiz enerji frekanslarınızın değiştiğini ve yenilendiğini gözlerimle gördüm! Termal, infrared ve infraruj kameralarda tespit ettiğimiz görüntüleri, “aklı gözüne inen” bilim adamları başta olmak üzere tüm insanlığa, yüzlerce konferansımda belgeleriyle ispatladım!

BİZE AYIN HEP KARANLIK YÜZÜ VURUYOR..!?

1990 yılında Amerika’da, dünyanın en büyük beyin cerrahı Michael De Beckey, ABD den Çin’deki Kozmik Araştırma Merkezi’ndeki Bir çocuğa radyo dalgalarıyla müdahale ederek cumhurbaşkanlığı ve pek çok delegasyonun önünde çocuğun gözündeki rahatsızlığı “radyo dalgalarıyla” tedavi etmiştir!!!

Bu teknolojiyi dünyaya tanıtalım, yayalım, insanlığın hizmetine sunalım deyip yazdıktan sonra 30 yıl geçti ama bu ülkede 30 santim yol alınmadı! Bunun tek sebebi, Türkiye’nin başını kuma sokan sekülerist, Allah’sız, kitapsız, kanıta dayalı bilimleriyle Türkiye’yi meşgul eden kör cahil batının karanlık yüzünü okuyan diplomalı cahil okumuşlardır!!!

Bunların tahakkümüne son vermeden, dünyada yapılan para psikolojik ve metafizik çalışmaları dikkate almadan ve hayatımıza adapte etmeden Türkiye’nin herhangi sahada mesafe kat etmesi asla ve kat’a mümkün değildir!

ŞEYTAN AKLI DÜĞMEYE BASTI!

UYARI-YORUM!!!

Aldığımız duyumlar, son günlerde ve aylarda yapılan operasyonlarda, kozmik boyutlardan istifade eden şeytan aklı, Türkiye’deki yerleşik düzenin her alandaki köleleri başta bilim adamları ve hastaneler üzerinden bu ülkenin asıl ve asil sahibi vatan evlatları büyük sıkıntılar çekmektedir! Ölümlere gönderilmektedir! Rahmetli Özal, Ecevit gibi devlet adamları ve paralel yapıya karşı ilk reddiyeleri yapan Bediüzzaman’ın has talebelerinden Abdulkadir Badıllı, Rüştü Tafralı, Abdullah Yeğin, Mustafa Sungur, Ahmet Aytimur ve hatta son günlerinde, gece yaptığı açıklamada “Çok sağlıklıyım!” diye görüntülü yayın yapan Mehmet Fırıncı abinin ölümü, yine profesör doktor Esat Coşan, pek çok alim ulema ve bilimadamının ölümü, intiharları, kazaları...? Çok mânidârdır!

DEVLET RİCÂLİ “GERÇEK KORUNMA”YA 

ALINMALIDIR!

FETÖ ve devletin önemli birimlerini inceleyen, hiçbir yapı ve kuruluşa dayanmayan, Allah’a dayanan insanların da, çok zor günler yaşadığı duyumlarını alıyoruz! Son olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın yardımcısı Fuat Oktay’ın, canlı yayında ve tam da “yapay zekâ-siber güvenlik” konusunu işlediğinde baygınlık geçirmesi mutlaka incelenmelidir!

Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve onu koruyanlar mutlaka en yüksek seviyede korunmalıdır! Sarayın içindeki ve dışında hareketliliklere “ihanet beklenmeden” anında müdahale edilmelidir! Koruma müdürlerinin, özel kalem müdürlerinin, danışmanların, altını çiziyorum “ÂİDİYETİ”!!! mutlaka derinlemesine araştırılmalıdır! 

Saray çalışanları, saraya yakın çevreler, bakanlıkların kilit adamları, bilim kurulları, anayasal kuruluşların başındaki etkin kişiler, yine iş adamları, akademisyenler. Bilhassa maalesef son yıllarda medya hakimiyetindeki patronlar ve içerideki prodüktörler ve bunları yönlendirenler.. Vs’nin mensup olduğu kitle, kuruluş ve uzantıları, akrabalık ilişkileri.. Vs. her zamankinden farklı olarak derin bir şekilde takip edilerek tedbir alınmalı ve geçmişte yapılan ihanetler de unutulmamalıdır!

UYARIYORUM!. Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

17-25 darbedir

SEN NE ANLARSIN 
 • Yanıtla

...

Hocam 2. Abdülhamid zamanını düşünüyor insan. Uyarılarınızı inşallah birileri dikkate alır. Yazık olacak bu ülkeye!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23