• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Şeytan aklı(!) Türkiye’yi nereye götürüyor!!?

24 Kasım 2020


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Şeytan aklının küresel sermayenin emrindeki sömürgeci vahşi kapitalizmin, tüm dünyada satılık ve kiralık seküler bilim adamlarına ürettirip, başta Türkiye olmak üzere milyonları ve milyarları kobay olarak kullandığı satılık hastalıklarla “soykırım” tüm hızıyla habitatımızı tahribatına! İnsanlığı da yok ederek devam ediyor!!!

HASTA SAYISI AZALMIYOR AMA 

YÖNTEM DE DEĞİŞTİRİLMİYOR!?

Tedavisi mümkün olmadığı söylenen, satılık hastalıkların, fahiş fiyatlı ilaçlarını, Türkiye Cumhuriyeti sade vatandaşından cumhurbaşkanına kadar kimse sormuyor!!!

Ya bu hastalıklar niye artıyor? Bu ülkede bunları sebeplerini ortadan kaldırsak!!? Milyarlarca Dolarımız ve insanımız sağlığına kavuşup kurtulacaktır!!?

SARS, MERS, domuz gribi gibi salgın hastalıklar öne sürülerek, dünyada hayvansal protein adıyla üretilen başta domuz kemikleri ve leşlerinden, etlerinden yapılmış gıda ve maddelerin yem ve gübre sanayiinde kullanıldığı haber yapıldı mı hiç?! Çok şükür ki dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “ben aşı vurunmuyorum” demesiyle bir anda salgın sona erdi! Ülkemiz de insanımız da kurtuldu ama aşı için alınan milyon Dolarlarımız heba edildi ve hiç kimseden hesabı sorulmadı!!?

Türkiye’de, kuş gribi adı altında binlerce yıllık geleneksel yerli ırk tavuklarımız, horozlarımız, kazlarımız, sülünlerimiz, hindilerimiz yok edilerek 28 günlük kanatlılar yemeye bilim kurullarının müsaadesi ve destekleriyle devam ettiriliyoruz!

Cep telefonları çıkınca “milli ve yerli” olarak hayata geçirilecekken atıl bırakıldı ve başbakanlar, vekiller hep sustu! İthâl edilen telefonlardaki radyasyon-sar değerleri dünyanın en yüksek seviyesindeydi ve neslimizi tam anlamıyla yok etti! Çocuklarımız Einstein olacak diye, telefon bağımlısı hâline getirildi! Bir de üstüne “Evde kal Türkiye! Hayat eve sığar!”!!? diye okullar kapatılıp, eğitim uzaktan-dijital-yapay hâle getirildi! Evde bilgisayar, tablet, televizyonun yaydığı radyasyonla beyinleri bulanıp, algıları düşerek aptal, düşünemeyen nesiller oluşturuldu!!! 

HARSI-KÜLTÜRLERİ-TOPLUMLARI

 YOK EDEN ŞEYTAN AVANESİ!!!

Allah’ın yarattıklarını bozup, genetik formumuza uygun olmayan gıdalar tükettirilen toplumda doğum oranları % 1’e kadar indi! Bunların hepsi, bilim kurullarının, profesör doktorların eliyle ve meclisten geçen kanunlarla onaylandı! Televizyonlar reyting uğruna hepsinin reklamını yapıp yok oluşu hızlandırdı!

DÜNYAYI YÖNETENLER KENDİLERİNİ 

KORUYOR!!!

Türkiye’de cep telefonunun henüz çıkmadığı 90 yılında, Amerika’daki ilk Teknopark’ı ziyaret ettim. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde 40.000 kişi kapasiteli eğitim yuvasında kesinlikle ne akıllı tahta vardı, ne bilgisayar!!! Nedenini sorduğumda denildi ki; “İnsan beyin fonksiyonları 18 yaşa kadar gelişime devam eder! Teknopark’ımızdaki radyo frekanslı cihazlar beyin gelişimini engellediği için izin vermiyoruz!”

Bugün Türkiye’de yine sessiz ve gizlice 5,5 G çalışmalarının da tamamlandığını söyleyen, ancak eline tutuşturulan kâğıdı okuyup, sorgulayacak teknik altyapı ve vizyona sahip olmayan ilgili bakanların ve yetkililerin eliyle tam bir çöküşe itiliyoruz!

EHLİYET VE LİYAKÂT SAHİPLERİNE 

İTİBAR EDİLMEDEN ÇÖZÜM SUNULAMAZ!

1961’de İstanbul’a geldiğimde İstanbul’da Şişli Etfal, Vakıf Gureba ve Haseki hastaneleri dışında Büyük hastanelerimizin önü boşken bugün şehir hastanelerinde kuyruk var!

Bu yanlıştan ne zaman ayılıp dönülecek!

Hâl böyle ve gider bütçesinin en büyük payı sağlık harcamalarındayken, tıbbın ilerleyip ömrün uzadığını söylemek tam bir akıl tutulmasıdır! Üç kişiden biri obez, biri kanser! İlâç kullanımı % 98!

Bütün alınan tek taraflı modern tıbbın sekülerist önlemlere rağmen hastalıklar ve sağlık harcamaları giderek arttırılıyor!!?

Bugün maalesef ülkemizde, 200 üniversite ve 1 milyon üzerindeki akademisyenimiz ortaya bir buluş ve eser koyamamıştır!

 Bizim, son 15 yılda ürettiğimiz 750 adet inovatif yüksek katma değerli besin destek ürünlerimizi yurtdışına ihracat yaparak insanlığın istifadesine sunduğumuz halde bunların faydasına hayallerinin bile yetişemeyeceğini görmek!

Bunlara desteklemek yerine prof., dr. unvanlı sözde z-alimlerin haset içindeki açıklamaları bunların çaresizliğidir!!?

Türkiye’de 200 üniversitenin bilim adamı ve kurullarının bugünkü corona salgını karşısında bizim de hastalıklara karşı korunmak için desteklediğimiz “Maske, mesafe, temizlik ve başkalarının ürettiği aşıdan başka bir merhemi ve bu ülkeye hediye ettikleri bir dikili ağaçlarının olmaması.”

Üretip, ihracat yapıp vergilerimle bunların maaşını ödemek TC vatandaşı olarak bana acı ve ıstırap vermektedir!!? Dünya örneklerinde olduğu gibi bütün dertlerimize çare olabilecek işbirliği zaruretinin mutlaka sağlanması gereğini Sayın Cumhurbaşkanıma bir kere daha önemle arz etmek istiyorum!!!

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hal bu

Üniversitelerin hali bu. Fakat neden? Almanya'da yüzyıldır araba motoru vb sanayi yapılır, sen bunu 1 yılda öğrenemezsin ve geliştiremezsin. Daha iyi cep telefonu için ARGE kurman lazım, her şey için bu böyle. Bilim adamı da bu ülkenin bir mahsülü. Dışardan bilim alır ve aktarır, hepsi bu. ARGE olmazsa bu böyle devam eder gider.
 • Yanıtla

Dr.Abdullah

aşı için alınan milyon Dolarlarımız heba edildi ve hiç kimseden hesabı sorulmadı!!? O İŞİN SORUMLUSU ZAMANIN EFSANE SAĞLIK BAKANI ŞİMDİ AİLE SAĞLIK KOMİSYONU BAŞKANI. HALKIMIZ ONU ÇOK SEVDİ, KİM VE NASIL HESAP SORACAK???
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23