• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
13 Ekim 2020

Şehir hastanelerine nasıl gidilir..?!

Bugünkü şeytan aklının ürettiği corona salgın telâşı ve önlenemeyen kronik hastalıkların gündem yapılmadığı dört yıl önce, devlet istatistik enstitüsünün raporlarıyla ve dönemin Sağlık Bakanının sözüyle sabit ki; Türk milletinin % 98’i hasta!!! Yani aklımızı başımıza getirmek için “sevdiği kullarına verdiği hastalıklardan kurtulması için”!

Şifa niyetine ilâç kullanıyor!

Sağlık harcamalarımız, muayene hizmetleri, ilâç ve avadanlık bazında 150 milyar dolar, sağlık turizmi adıyla yapılan operasyon kurulan yeni salgın ve şehir hastaneleri derken bütçemizin büyük bir kısmı ve insanlık için yapılacak yatırımlar yerine “neden hastalandığı herkes tarafından belli olan” bu vahşi kapitalizmin kasasına ödenen paralar trilyon dolara yaklaşıyor!!!

İddia ediyorum; Korona’nın 15 günde pozitifini negatife döndürecek besin destek ürünleri başta yavşan-Pelin otu-veronika tarafımızdan inovatif olarak üretilmiştir!

Nasibi olanlar kullanarak kalan ömürlerini mutlu huzurlu sağlıklı yaşamaktadırlar!!?

Peki, ülkemiz bu kadar zengin mi?! 

Bunu, en dolaylısından soruyorum. Yoksa işin özü, ‘gereksiz ve tedbirsizlikten’ kaynaklanan sağlıksızlığa bir kuruş bile harcanmamalı! İnsanlar kalan ömrünü hastane kapılarında, ilaç torbaları elinde, meyhane ve deli hanelerde umut dilenerek geçirmemeli! 

Çareler belli iken neden hâlâ havanda su dövmek de “aşı çalışması” dışında hiçbir tedbir alınamamaktadır!

Sanki insanların hastalandırılıp kimyasal ilaç ve şehir hastanelerine gönderilerek bazı gizli güçlerce içimizdeki yerli işbirlikçileri ile beraber desteklenmekte midir!!?

DEVLETE VE MİLLETE HİZMET 

ETMEK İÇİN ÜLKEMİZDEYİZ!

Çift ana dal ve doktoramla, Birleşmiş Milletler adına yurtdışında 15 yıl teknokratlık yaptım. Bitirdiğim stratejik görevlerden sonra Birleşmiş Milletler FAO Gıda ve Tarım Örgütünden yeni teklif aldım. Ancak o dönemde Türk insanının bedenen ve ruhen uçuruma itildiğini gördüm!

Şeyh Şamil’in şecereli torunu ve igleroterapist yüksek hemşire eşimle birlikte, Anadolu’nun dirilişine öncülük etmek için vatanımıza dönmeye ve bu necip milleti eski mutlu huzurlu günlerine kavuşturmak için 15 yıllık tecrübemizle ve bilimsel metodlarımızla yol göstermeye karar verdik!

“Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır” noktasında milletimize hizmete devam ediyoruz!!?

GÖLGELERİN ARDINI GÖRMEK LÂZIM!

Eşimle aynı kaderde, hep burslarla okuyup bugünlere geldik. Bize yol gösterip elimizden tutan sayısız iş adamı, bürokrat, ilim ve fikir adamları gibi biz de bu düsturu devam ettirme adına binlerce gencimize destek olduk. Çok şükür ki vekilinden bakanına, diplomatından ataşesine, doktorundan eğitimcisine kadar pek sahada 3000 master ve doktora talebesi yetiştirdik! Azerbaycan’daki birleşmiş milletlerdeki UNDP-UNV görev yıllarımda “yılın bilim adamı seçildiğim” Azerbaycan’da kurduğumuz üç üniversiteyle, yetiştirdiğimiz yüzlerce talebeyle attığımız tohumlar, bugün Kafkaslar’dan Avrupa’ya, Türkiye’den Kuzey Afrika’ya kadar onlarca ülkede bölge insanlarına ışık olup, bizlere de büyük huzur verdi!

Ata tohumları bağımsızlığın işaretidir!!

Dünyadaki yapay gündemleri aşınca görülüyor ki, Şeytan’a hizmet edenlerin hedefinde tahılı ve tohumu değiştirmek vardır! Bu nedenle maddi manevi bütün hastalıklarımızın ana sebeplerinden yanlış beslenme ve bozuk gıdalara tedbiren defalarca “Ata tohumları bağımsızlığımız ilanıdır!” dedik! Birileri konuşur; biz konuşup-yaşayıp-üreterek, Türkiye’de ve dünyada genetiği-aslı değişmeyen 11 tahıldan biri olan DNA’sı 14 olan Siyez buğdayını da yıllar önce Amerika Nuh Tatları Prezidyumunda tescilleyip ülkemize kazandırmanın, onun, bulgurunu ve ekmeğini yaparak insanların hizmetine sunmanın, kayı, kıyı-çay salatalık ve domatesinin de aslanın beş yıl içinde tohumlarını elde ederek insanlığa paylaşmanın gururunu yaşıyoruz!

ŞEHİR HASTANELERİNE DÜŞMEK Mİ, 

SAĞLIKLI VE DİMDİK YAŞAMAK MI?!

Toplumumuzdaki duyarlı insanların sözleri ve fiili duaları yetkililere ulaşmalı ki aydınlık için bir ümidimiz olsun! Manevi âlemden bir bilgimi paylaşmak istiyorum. 20 yılda ürettiğimiz 755 inovatif ürün ve sağlıklı yaşam metodlarına ek en son, “ata tohumları ıslah çalışmalarımız” Allah’ın emri bil marufu gibi kıymettardır!!! Çünkü Allah’ın bize farz kıldığı “sağlığı koruma “üzerine çalışmalardır!

Asrımızın cihadından birisi budur!! 

Elinde Amerikan sigarasıyla, bizleri hastalandıran sağlıksız gıdalardan, bizim dışımızda üretilen ve bize tükettirilen kimyasal ilaçlardan tüketerek yabancı sermayeye uşaklığa bir son verilmelidir!!!

Rabbim sen bizleri gafillerden eyleme âmin!?!

“Andolsun biz, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Bunların kalpleri vardır ama kavrayamazlar; gözleri vardır ama göremezler; kulakları vardır ama işitemezler. Onlar hayvanlar gibidir, hatta daha da şaşkındırlar. İşte asıl gafiller onlardır.” (A’râf 179) 

WhatsApp: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

BEKİR

Bugün sizden su konu hakkında farkındalik oluşturmanızı isterdik ; Bugün gıda sansürü yasası tasarısı meclise getirili oylanilacak, Hatirlarmısını henüz bir yıl olmadı tarım bakanlığı Bill Melinda Gates vakfı ile işbirliği anlaşması imzaladı bu anlaşmayı takiben bir kaç ay sonrası piyasada tavuk döner aleyhine asılsız bir iddia atıldı(tavuk dönerin çamaşır suyu ile yıkandığı iddiası) hatta bu konuda h...7.com isimli bir site ortalıgı ayağa kaldirdırmada öncü oldu(daha önce de istanbul sozlesmesi aleyhinde konusanlara da tarizde bulunuyordular) hemen sonrasında pat diye bir yasa teklifi hazırlandı ancak o zaman sn. Yusuf kaplan hoca oncu olacak sekilde itiraz etti bi yasa teklifi gorusulmeden bir kenara bırakıldı denildi ancak rafa kaldırılan yasa bugün tekrar meclise geliyor yasa iceriginde ise gıda piyasasını etkileyecek yerliyersiz söylemlerinönüñe geçmesi bahanesi ancak icinde ciddi sakat ibareler var.mesela GDO lu NBŞ li HORMONLU ve dogaldan uzak hizlı buyutulen tavuk vb ANTIBIYOTIKLI ürünler MSG li Urunler HAZIR GIDALAR ve MARGARİNLER aleyhine toplumu bilinçlendiren ve bilgilendiren insanlara hapis ve 50 bin tlye kadar para cezası ile cezalandırma amaclanıyor biz mutedeyyin insanların Kaldırilması icin feryat figan ettigi İSTANBUL SÖZLESMESİ ETCEP CEDAW 6284 GİBİ fitneler varken yeni bir istanbul sözlesmesi olacak GIDADA SANSÜR YASASI cok tehlikeli bir yasa teklifi ve sadece BILL VE MELINDA GATES VAKFININ ILERDE INSANLIĞA DAYATACAGİ KORONA AŞİSİNİN ELEŞTIRILMESI VE INSANLARIN VURULMASININ ONUNE GECECEK YAYINLARIN ONLENMESI amacı ile ilerde bu yasa icerigine eklenecek bir amacın ön çalışması toplum olarak bugün buna taviz verirsek ilerde ona konuşabilecek engelleyebilecek duyarlılığımızda olmayacak buradan bütü muslumanları bu konuda duyarlı olmaya cağirıyorum sizi de bu konuda bilgilendiriyorum bu yasa teklifi bugun meclisten gecerse AILE AHLAK MANEVIYAT SOSYOLOJI VE TOPLUM SAGLIGİ ALANİNDA KARŞILAŞTIĞIMIZ ALEYHTE İCRAATLERE BİR YENİSİ DAHA EKLENECEK bugün itiraz etmezsek ilerde rothschildlerin rockefellerlerlerin bill gateslerin bize zorla vurmak istedigi asılara da itiraz edemeyecegiz bu kanun o gün ası amaçlı çıkarılacak kanunun bir göstergesi benden söylemesi
 • Yanıtla

Ömer

Evet hasta olmadan hastalığı önleme hem ucuz hem daha kolay . Gıda hususu çok önemli ama hala gıda konusunda ciddi bir adım yok . İnanın yediğimiz meyve ve sebzelerin yüzde sekseni belki fazla suni ve sera ürünü gıda değeri düşük ve zararlı . Korona aşısına gelince ne sonuç vereceği meçhul . Sizin dediğiniz bitkisel ilaçlar neden denenmiyor . Bir de gıda yasası çıktı . Sonucu ve hedefi ne ? Bir sürü kafaya takılan soru . Gıda terörü ki terör diyorum önlense ne tansiyon kalır ne kalp ne kolestrol . Ne de kilo . Ecel hariç . Millet sağlıklı yaşar .
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23