• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
22 Aralık 2020

Salgın, canlı hücrelerde mi? Zihinlerde mi!?

18 yıl evvel “kozmik bilim ve bilinçle Yaşam Enerjisi” kitabımda yazdığım Yeni Dünya düzeninde insanımız üzerinde oynanacak oyunlar bölümündeki 130 maddenin 120’si gerçekleşti ama başta devlet ricali olmak üzere, hiçbir akademisyenden gazeteci moderatör veya gönüllü kuruluştan bir cevap gelmediği gibi; tedbir almak için yapılan bir çalışma günümüze kadar görmedik!!?

Demediler ki; “Sayın Maranki Hocam, televizyonlarda, kitaplarınızda, konferanslarınızda, heyecanla ve ısrarla anlattığınız insanlığı tehdit eden pek çok konular var. Başta sağlık olmak üzere, nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsun..?!”

“İstecib du’âenâ, isteyin vereyim!” diyor ya Mevlâ, biz de bize biri sorsa, eteğimizdeki taşları dökecektik. Ama koskoca bir memleket tepeden tırnağa kuşatılmış ve narkozlanmış olduğundan, ancak halktan ve nasibi olanlar sadece farkındalığı olan bugün 1.500.000 takipçimle kalan ömrümüzü kaliteli, sağlıklı, mutlu yaşamanın yolunda devam diyoruz!

Herkes yolunu seçmiş!!?

KARANLIK BİLİMİN 

EPİSTEMOLOJİSİYLE LÂF-I GÜZAF!

Kıyamet senaryolarına uygun olarak “zorunlu kölelik” alıştıra alıştıra “kurbağa sendromuyla“ bu millete yavaş yavaş enjekte ediliyor..?

Aşı ve bu yapılan tedbir uygulamalarını hekim olmadığım için!!? milletimizin ferasetine havale ediyor bu topa girmiyorum!!?

Bakın, geçtiğimiz günlerde Tıp hekimi Dr. Bilgehan Bilge yazmış:

“…Salgının bizden önce vurduğu ülkelerin tedavi protokollerine sadık kaldık. Hastaları, nefes borusuna bir tüp yerleştirip (entübasyon) bu cihazlara bağlamak “hayat kurtarıcı” olarak görülüyordu.....çok sevindik. Derken sevincimiz kursağımızda kaldı. Meğer solunum destek cihazları yüksek ölüm oranlarından sorumluymuş...!??

Televizyondaki o İngiliz kadın doktor gözyaşları içerisinde, “İyilik yaptığımızı zannederek öncelik verdiğimiz meslektaşlarımızın ölümüne sebep olduk” diyordu.

(Pozitif çıkanlarda kullanılan) ......ilacın yan etkilerinde “teratojeniktir” diyor. Üreme çağındaki kadınlara bilgi vermeden kullandırmayın anlamında. Erkekler de bu ilacı kullandıkları süre ve ilacı kestikten en az bir hafta sonra “korunsunlar” anlamında. Yani sperm ve yumurtalarda genetik hastalık yapıcı bozukluk oluşturur” anlamında. Kalp ve damar sistemi üzerinde yan etki yapar, kan basıncını düşürür. Kan üre seviyesini yükseltir...vs !”

Bizler hekim değiliz! bitki alanında ancak kendimizi konuşmaya selahiyette görüyorum! 

Ama bu uzman tıp hekiminin söyledikleri karşısında milletimizin sağlığı için gayret gösteren devletimizin bu yaptıklarını milletimize açıklanmalıdır!

GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN 

HATALARA İTİLİYORUZ!

Yıllar evvel, Sayın Recep Tayyip Erdoğan “En az üç çocuk!” demiş sonra da rabiya ile birlikte dörde çıkarmıştı! hatırlayın. Peki, “Ezberci eğitimle bir mesleği, hatta becerisi dahi olamayan, üstüne beden sağlığını da kaybeden bu nesille nereye varılacak?! 2023 hedefleri nasıl gerçekleştirilecek!!?

Salgından önce bile %98’i ilâç kullanan bir ülke olduğumuzu hatırlatalım! Ve bu millet niçin hastalanıyor onun cevabını bulup çözümler arayalım!!?

WhatsApp ihbar hattımıza gelen okuyucu yorumlarında biz tıp hekimi olmayan biri olarak sorulan soruları sizlerle paylaşarak halkımızı tatmin edici cevapları uzmanları tarafından verilmelidir!!? Vatandaşın kafası karışmış soruyor:

“....Aşılarda cenin hücreleri, alüminyum ve cıva gibi ağır metaller, toksik maddelerin olduğu binlerce haber araştırıldı mı?

Hatta 5G ve sonraki projelerde, radyo dalgalarının frekansıyla etkileşime giren virüs gibi mikro organizmaların “sağlıklı denilebilecek, enfekte olmamış” kişileri de pozitif gösterebilmesi mümkün müdür? Frekansların bağışıklık sistemini blokajıyla mümkün olduğunu söyleyen medik profesörlerden yetkililerimizin haberi var mı?!! Bunlar spekülasyon mu; topyekûn insanlığın yok ediliş vesikası mı? Yoksa bir gün birileri çıkıp corona da yalanmış diyebilir mi..? ..”

Gibi yüzlerce sualin en azından haftada bir gün bilim kurulunun ilgili uzmanları veya Sayın bakanımız tarafından halkımızın aydınlatılması spekülatif bilgilerin düzeltilmesi gereklidir diye düşünüyorum!!?

TÜRK MİLLETİ YİNE BİR İSTİKLÂL 

MÜCALESİ VERİYOR!

Bugünkü “kısıt”lar, yaklaşan tam bağımsızlığımıza üretim patlaması yapacağımız günlerde ülke ekonomimize vurulan bu engellemelerden milletimiz kurtulacak inşallah!

TÜRKİYEMİZİ yeniden ayağa kaldıracak radikal hamleler, başta cumhurun sesi Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere vatanına milletine kaygı duyan tüm vicdan sahiplerinin iradesiyle gerçekleşecektir!

Bu millet suni ve satılık hastalıklarla yok edilmeden önce uyarıyoruz!

Zararın neresinden dönülse kârdır! Kâinat Şifahanesi’ndeki 124.000 çeşit nebatat ve hayvanatın bilimsel metodlarla, inovatif tekniklerle insanlığın hizmetine sunulması, ölümden ve ihtiyarlıktan başka her derdin devasının olduğu gerçeği bu millete anlatılmalı ve istifadesine sunulmalıdır! Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı:  530 200 00 96 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dertli

sayın hocam ülke olarak asıl bizi bağımsız kılacak,genlerimizle oynatmayacak,sağlıklı beslenecek,ve iyi yetişmiş beyinlere sahip olacak projelere,yapılaşmaya aktardığımız ve ön planda tuttuğumuz kadar önem vermedik.sayın erdoğan 3 çocuk dedi lakin anneleri çalışabilsinler diye sokağa çıkmalarını kolaylaştıracak çalışmalar yapıldı.her sokağa kreş ne demekdir.askeriyemizde bile kadınlar brifing veriyor,ben kadınlarımız küçük görmüyorum,lakin nüfus böyle artmaz,kaliteli insanı çalışan anneler yetiştiremez,çocuk ilgi görmeyince yanlış ,sapık ilgilerin odağı olur.şu an bunların hepsi yaşanıyor.biz hala iş dünyasına ne kadar çok kadın sokarızın derdindeyiz.sonrada nüfus artmıyor diye söyleniyoruz.siyasetçilerimiz bçyle basit hataları nasıl yapıyorlar anlamak mümkün değil.
 • Yanıtla

Veli Topçu

Tıbbi bilen yok, bildiğini zanneden çok! Ne modern ne de geleneksel hekimler hastaları şifaya kavusturabilirler. Tıb kurulduğu günden beri hekimler mutlak bir yanılgı içindeler. Hastalıkları iyileştirmeyen, beyaz saç ve sakalları doğal yollarla siyahlatamayan, yaşlıyı gençleştirmeyen, özürlüyü kısa veya orta vadede özürsüz hale getiremeyen kimseye hekim değil şarlatan denir. Ne yazık ki her tıp okuyan ya da kocakarı yöntemlerini uygulayan herkes kendini kerameti kendinden menkul şeyh olarak görüyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23