Öz vatanında parya(!) ya da devşirmelere kul olmak!

19 Şubat 2019 Salı

Bir beka davasıdır gidiyor!

31 Mart seçimleri hakikaten çok önem kazandı!

Büyüklerimizden, Hakk’ın adını hakkıyla yaşatabilmek için devraldığımız son kale “Anadolu”muzun hancıları olarak çıkan çiviyi çakıp, toprağımızı ve devletimizi ayrık otlarından, kenelerden, kan emicilerden kurtarma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

“ÖZ VATANINDA PARYA!..”

Necip ceddimizin, binbir cefayla kurduğu devleti, birkaç devşirme-dönmeyle yağmalayan güruhun yaptıkları ve yapmadıklarını, devlete 40 yılını vermiş biri olarak bizzat yaşadım, belgeledim, daha aydınlık günlere çıkalım diye sahada mücadele ettim! Geldiğimiz noktada, devletin hemen hiçbir kademesinde bir arşın yol alınamadığını üzülerek görüyorum…

Bunun da teyidi derseniz hastalıkların % 98’lere çıkması, şehir hastanelerinden ihtiyaçları zor karşılaması!

GIDA arz talep dengesinin spekülatif olarak bozulması! Ahlaksızlık, eşcinsellik, uyuşturucu yaşının ilkokul seviyesine inmesi, yapılan anketlerde başta gençlerimiz olmak üzere dini ibadetler gusül, abdest, namaz vs. gibi konular hakkında bîhaber olmaları, ticari hayatın ve ahlaki hayatın tamamen ortadan kalkıp mahkemelerdeki dosyaların yetersiz kalması, dünyanın en büyük adliye saraylarının ve şehir hastanelerinin; dünyaya 1000 yıl adalet dağıtmış binlerce şifacı yetiştirmiş İbni Sinaların bugünkü nesillerine Türkiye’nin bugünkü halleri bir garip gelmiyor mu sizce de!!!

Abant toplantısına katılanlar, davet edilenler, makam sahibi çoğu köşe yazarı ve bilim kurullarının üyeleri..!

Hani FETÖ’yle mücadele ediliyordu!

Her dönem kucaktan kucağa gezenler, gelene ağam gidene paşam diyenler, Abant toplantılarında endâm edip bugün hükümetin yanındaymış gibi Cumhur İttifakında görünen sahte kahramanlar, devran dönerse devletin başındakilere ve bu millete yarın ne yapar acaba?!..

ÇİLEYİ BİZ ÇEKTİK!!!

Sesimizin ulaştığı etkililer-yetkililer, bilinsin ki biz 71’i yaşadık, 80’de Selimiye’lerdeydik, sonraki günleri de gördük, kimin eli kimin cebinde..! Yaşananları son kitabım “21. Yüzyılda Stratrajik Araştırmalar”da devlet, Başbakanlık ve Genelkurmay arşivleriyle belgeledik. Şimdiki kalemşörlerin hiçbiri de 15-20 Temmuz arasında ortada yoktu! Sinsice gözetleyip, hadisenin sonunu beklediler!

MEYDANLARDA BİZ, 

MAKAMLARDA KİMLER VAR!

Biz evvela Sayın Cumhurbaşkanının Kısıklı’daki evinin önünde gece yarısı binlerce insanımıza hitap ettik, sonra Esenler meydanında, daha sonra Saraçhane meydanında ve akabinde memleketimiz Kastamonu meydanında, İnebolu ilçe meydanında vekil, vali, savcı, garnizon komutanından müteşekkil devlet ricaline ve halka birlik ve diriliş çağrısı yaptık; yetmedi, karanlıkların tahribi unutulmasın, ibret alınsın, iftira atılmasın, safımız belli olsun diye son kitabımız “21. Yüzyılda Stratrajik Araştırmalar”da fotoğraflarıyla belgeledik!

Peki, 15 Temmuz’da TV’lerin “Hocam bizde de konuşur musun?” dediği günlerde neredeydi bu sahte kahramanlar, moderatörler, siyasetçiler?!

Medya artık öyle açık ve seçik ki, kimin nerede ne yaptığı, bakan, vekil, belediye başkanı, sanatçısı, topçusu popçusu, devletin ödül verdiği, Nobel’e aday gösterdiği, devlet sanatçısı yaptıkları saklanacak yer bulamıyor. Nerede miydiler? Çoğu yurtdışında, kesinlikle evlerinde değildirler sonucu beklemek için!.. Allah biliyor ama kullar da bilsin. İlk on gün, bugün de fikirlerimizle yazılarımızla kitaplarımızla ailemle meydanlardayız!

Gerçek haktan yanayım diyen muhalifler, Cumhur ittifakının savunucuları neredesiniz?!

57. davamızda ilgili birimler, İçişleri Bakanımız, vekillerimiz ve pek çok devlet görevlisi bilgi ve belgeleriyle destek olmalarına rağmen; büyük emek verdiğim sağ medyanın köşe yazarları, genel yayın yönetmenleri, “Maranki hoca geleceğimiz için konuşuyor, toplumu bilinçlendiriyor!..” diye lûtfedip mahkemelerimizde destek vermedi. Birkaç kadîm dostum ve avukatların dışında kimse yoktu!!! Bir sosyal psikoloji doktoru olarak bilimsel izahını yapalım, azınlık ruhlular her zaman bir aradadır. Birbirini savunur ama “bencil”liklerini yenemez; ikinci bir beynin-fikrin ortaya çıkmasına tahammülleri yoktur!

Biz Allah için öz vatanımızda milletimize köle olmaya razıyız(!) ama bu ülkeyi yönetenlere son bir uyarımız daha var!

Gelin bu son dönemeçte 31 Mart’ta son bir kere daha cumhur ittifakının adaylarına gözden geçirin!

Seçim kaybedilme riski olan yerlerde ittifakın diğer adaylarına birinci sırada meclis üyesi yapalım!

Yarın geç olabilir?

% 15’lere varan tarafsız, küskün, kararsız sayısının minimuma indirilmesi lazım!

Çünkü bu hezimet geçen seçimde İnebolu’da ve Kastamonu’da 100 oyla seçim kaybeden ve kazanan taraf olarak yaşanmıştı!

Yine aynı şeyleri yaşamayalım!

Ebu Müslim Horasani, bu ülkede öz vatanında parya olanları ve maalesef ibretlik sonucunu da şu sözlerle özetlemiştir!

“Onlar, zararlarından emin oldukları için dostlarını uzak tutarlar ve tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de düşmanlarını yakınlaştırdılar. Neticede yakınlaştırılan düşman asla dost olmadı ama uzaklaştırılan bütün dostlar düşman oldu!!!... Ve herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu..!”

Çok şükür bizler düşman safına hiç geçmedik! Dostlarımızdan da hiç iltifat görmedik!

Hocam derdi ki: “Evladım vakti gelmeden güneş de doğmaz!” 

Vatan başkalarının elindeyse öz vatanında parya olmak “bu olsa gerek!!!

Vesselam…

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Necmettin Necmettin 4 ay önce
  Ne denilebilirki,herkes ettigini bulacak,ben bile ciddi ciddi düşünüyorsam,akp ye oyvermemeyi %34 lerigeçemez,ahmet abi,inançlıswglqm insqnlarda,siyasetebuluşmayacakkadar namuslu,bu biraz fazla namusluluk,olmuyormu,çokinançlıinsanlarınen önemliözellikleri,halim selim.kendi halinde olmaları,haksızlığa,karşıçokta tavır ,sergilememeleri,
 • BaybarsBaybars4 ay önce
  Akp geldiginde 0 yasinda olan cocuklar simdi 17 yasinda 13 yasinda olanlar 30 yasinda guzek bir nesil yetistirmesi gereken akp gencligin egitimine ne katki sundu daha cok dejenere genclik daha cok yozlasma sanatcilari yanında gormek icin bu cevreyi pohpohlamak yerine dogru durust bir kultur sanat üretemedi
 • AlperAlper4 ay önce
  Asgari ücretli evi de yoksa ,paryadan dahakötü şartlarda,asgari ücretin altında emekli maaşları Genel. Yöneticiler bireal dolgun maaş ,giderler devlete havale. NERDE Adil paylaşım.
 • FerhatFerhat4 ay önce
  Selamun aleykum hocam, endiselerinizi anliyoruz zira CHP dönemini hatirlatip bizi uyarmak istiyorsunuz. Fakat biz dik durmayi tercih eden imanli gencler olarak Kapitalist ve küresel güclerin gölgesinde cadir kuran nede acik acik bu kapitalist bozguncu sitemin karsinda gögüs geremeyen bir iadeyi desteklemiyoruz. Allah in rizasini gözetmeyen ve yaradilis gayesinden sapan her olusum, devlet ve parti kaybetmeye ve yok olmaya mahkümdur. Allah .c.c. bizlere bu irade dogrultusunda hareket edebilmemiz icin düsünen akil ve gören Göz ve hatta isiten kulak bahs eylemistir. Mevcut siyasi irade Allahin rizasini gözetmekten ziyade liberalizm odakli Kapitalist sisitemin gelistirdigi ideoloji dagrultusunda hereket eden ve küresel güclerin rizasini kazana bilmek icn caba sarf etmekkte. Bu idellar dogrultusunda hareket eden mevcut vesayet sisiteminin partileri kesinlikle milli ve manevi iradeyi temsil edemez. Elbet haramilerin 17. Yüzyilin sonlarinda kurdugu vesayet istemi cökecektir ve müminler tekrar izzetine ve onuruna kavusacaktir, zira Allah nurunu muhakka tamamliyacaktir. Fakat sunu da belrtmek isterim Allah c.c. bizlere irade sahibi olabilmemiz icin bit akil bahs eylemis, bizde Allahin bize bahs etmis oldugu bu güzel nimetten dogru birsekilde istifade ederek Hak ile batili bir birinden ayirip tagutu yani batilin kurmus oldugu vesayet düzenini ve bu düzen dahilinde insanlarin milli ve manevi duygularini sömürüp bu bozuk ve azgin vesayet düzenini yerli hamilerini desteklemeyecegiz; zira bu ALLH c.c. bize Bakara suresindeki ayetlerindeki emridir. Bizim ideallerimiz ve mevcut siyasi iktidarin idealleri malesef birbiri ile örtüsmemekte, zira biz bir mümin olarak yerli üretime önem veririken mevcut siyasi iktidar aksine AB nin master planlari ve küresel güclerin liberalizm odakli Kapitalist sistmininin öngördügü sekilde yerli üretimi en düsük sevyelere indirmistir. Biz mümin olarak siyonizmin gelistirmis oldugu Kapitalit sistemin aksine yerli kaynaklarin müminler in kontrolünden önce Allahin rizasi icin ve sonra halka hizmet icin isletilmesinden yana iken mevcut siyasi iktidar yerli kaynaklari liberalizm odakli kapitalist sisitemin öngördügü dogrultusunda kaynaklarimizi önce yerli sermayenin tekeline ve daha sonrada el degistirerek küresel sermayenin eline gecmesine karsiyiz. Zira bir milletin ve devletin bagimsizliginin teminati yerli üretim ve yerli kaynaklari dir. Iradesini AB reformlari kapsaminda masonik bir olusum olan AB ye teslim eden ne kadar milli olabilir sizce. Sözde milli oldugunu haykiran fakat özünde dünyamizi ve ülkemizi vesayeti altina aln masonlarin kurmmus oldugu azginci ve Bozguncu masonlarin kurmus oldugu düzene tam manda entegre olabilmek icin sürekli önceliginin bu birlige dahil olamak diye telafüz eden bir partinin ve zaatin milli iradesinden sühe duyulmasi gerekmezmi? Saygilarimla, Allah muvaffak eylesin
 • iyildiziyildiz4 ay önce
  MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ çıkaranlar işte böyle ağlarlar...
 • UyarıcıUyarıcı4 ay önce
  Sayın Maranki, eşinizle beraber kaleme aldığınız Kozmik Bilim Işığı Altında Şifalı Bitkïler isimli kitabınızı bende alıp inceleme imkanı buldum. Güzel bir eser olmuş. Fakat eleştirdiğin batı ve kuzey milletlerinin eserleriyle vahiy ilmini karma yaparak birbirine karıştırarak her kesime yönelik bir eser meydana getirmişsiniz. Buna benzer daha birçok eser yazmışsınız yazmaya devam ediyorsunuz. Yeter artık birazda òğrencileriniz devam etsin sizin yerinize yazmaya! Çırak ustayı geçmezse o meslek ölürmüş diye bir söz var yanılmıyorsam! Yaşı kemale ermiş bir çok yazar kardeşlerim kalemi ve defteri gençlere devredesi gelmiyor nedense! Bunu siyaset ve diğer meslekteki arkadaşlarda yapıyor. Yanlış anlamayalım lütfen gençlerin önünü açalım! Zaten dünyevileşmiş batı ve kuzey düşünce ve fikirlerinin peşine takılıp giden atalarımızın yüzünden gençliğin ve toplumların şu anki durumu ortada! İyi niyetli ve toplumların düzelmesini istiyorsanız. İnsanlara Allahın indirdiği kitabı inceleyin ve ona göre yaşayın deyiniz. Çünkü öbür bütün görùş ve düşünceler iflas etmiş durumda. Kurtuluş topluca Allahın ipine sarılmaktır. Tabiki bunu gören gözler görür. Körlerde göremez. Selam ve sevgiler.
 • Gün-DEMGün-DEM4 ay önce
  Süpersin osmanlı
 • vatandasvatandas4 ay önce
  Sayin hocam karamsar olmayinız . Dere geçildi, Çayda bogulmayalim.90 senedir yozlaşan,Çürüyen, çoraklaşan,tarladan bir anda gül bahçesi olmaz. Bu günlere şükürlerolsun.ne günlerden geldik.elbette daha güzeli olacak,olmalı. Unutmayalım akp 17 senedir iktidarda idi ancak MUKTEDİRdeğildi. 2...3...senedir muktedir oda denirse. Hala içeride ve disarida hainler ,muhterisler ,vesayet ortakları çelme takiyorlar.siz daha iyi biliyorsunuz,kolay değil devleti düzeltmek. İnsan kaynağımızı yeniden ulvi,ahlaki,insanı olarakyetistirmeliyiz. Deve ye sormuşlar neden boyun eğri? Ülkemizde ne doğru idi?2015yılına kadar bu ülkede adalet,siyaset,emniyet,özgürlükler, demokrasi,is hayatı, sendika,basın, laiklikVESAYET,BASKI, altında idi.lütfen karamsar olmayinız.makam,mevki,şan .şöhret. bize yakışmaz. Hakkın rızası esas değilmi! YOLADEVAMREİSE SELAMsaygilarimla..
 • OsmanlıOsmanlı4 ay önce
  Hocam tespitler doğru. Elimde imkan olsa sizi iyi yerlere getirirdim. Siz de zaten bunu talep ediyorsunuz farkındayım :)ama ben bir garip vatandaşım elden gelmiyor bir sey.
 • MehmethanMehmethan4 ay önce
  Elinize,fikrinize sağlık.. Çarpıcı bir ders vermişsiniz üstadım... selâmlar.....

Günün Özeti