• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
02 Haziran 2020

O’nu razı ve gönülleri fethetmek..!?

İstanbul’un Fethi’nin 567. yılını havai fişeklerle kutladık. Yedi dil bilen, kendi tasarımıyla döktürdüğü toplarla dünyanın en güçlü ülkesini fetheden ve devrinin en entelektüel, bilime, teknolojiye, yeniliklere açık bir devlet adamının torunları olarak, 600 yıl sonra bile o ufka varamadık..!? 200 üniversitemiz, binlerce araştırma merkezimiz ve 1 milyon akademisyenimizle henüz kelin başına bir merhem, bir ağrı kesici üretemedik!?

“Sağlığı korumak farz” diyen inanç yapımıza uygun, sağlığı koruma amaçlı hiçbir teknik cihaz geliştiremedik!? Tamamen yabancı sermayenin avadanlık ve ilaçlarına mahkûm ettirildik! Bugünkü virüste de içinde ne olduğu, etkileri, sonuçları ne olacağı meçhul ve başkalarının ürettiği aşıyı bekleme çaresizliğinde bırakıldık!?

MESELEYE YÜKSEKTEN BAKABİLMEK..?

İsterseniz dağın başında yaşayın. Flora ve faunaya defaatle yazdığımız elektromanyetik yüksek frekanslar veriliyorsa ne olacak..?!

Börtü böcek arı nesli yok oldu!!?

Temiz havadaki oksijen molekülleri ısındığı için elektronların dönüş frekansı bozulduğunda ciğerlerimize çektiğimiz şifa mı zehir mi?!

Bu titreşimi, enerjisi bozuk oksijen beyne, organlara, kana yeterince dağılabilecek mi?

Hiç bunları bizden başka konuşan araştıran çözüm yolu gösteren birileri buldunuz mu? Nerede ilgili bilim kurulları üniversiteler? Varsa yoksa maske, bir de sosyal mesafe, yahu bu da bir oyun, şuna fiziki mesafe desene senin maksadın ne!!?

Bir kere daha uyarıyoruz!!?

Aylardır virüs hengâmesi yapılıyor!?! Peki neden? Türkiye’de ölüm istatistiklerinde % 40 kalp damar ve dolaşım, % 20 kanser iken, virüs gibi enfektif hastalıkların oranı % 1 civarıdır!!!

İşte bu yaygara, küresel güçlerin, şeytan aklının dünyayı yeniden tanzimleme senaryosudur!

Bir de bu hastalık bir virüsten ziyade bir bakteriden kaynaklanabilir!

Çünkü salgın merkezlerinden İtalya’da olduğu gibi, % 86’sı kan pıhtılaşması ve iltihabından kaynaklanmaktadır..?

Asıl nokta, sağlıksız beslenmeye bağlı bağışıklık sistemini düşürmek ve kanın pıhtılaşarak terkibinin bozulmasıdır!!!

Peki, bunu konuşan ve bunun tedbirini alan bir Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu veya bir üyesi veya bir yetkili duydunuz mu?

Ben duymadım da soruyorum!!?

PEKİ, ÇÖZÜM NEDİR?

Pek çok defa yazdığım gibi, bio rezonans terapileri ve inovatif besin destek takviyeleriyle, corona gibi virüs, bakteri kaynaklı sorunlar 7 günde tamamen ortadan kaldırılmaktadır!

Tabii ki bu çözümler gündem yapılmamaktadır.

Çünkü şeytanın büyük ölçekteki planı İslam ülkeleri değil, Anadolu Türkleri ve Oğuz neslinin ortadan kaldırılmasıdır!

Zaten Osmanlı’nın yıkılmasındaki maksat da 1000 yıllık dünyaya hakim ve muktedir olan “oğuz neslinden” intikamın ve iktidarın alınmasıdır!!?

Türkiye’deki bugünkü mücadele devşirme dönme, efendilerine kölelik yapmak isteyen grupların kısaca Türk olmayanların iktidara karşı mücadelesidir!!!

Bugüne kadar söylediklerim % 100 eserlerimde kayıtlıdır ve çıkmıştır!

Corona küresel sermayenin bir senaryosudur!

Oyuncuları da, piyonları da insanlardır!

Tabi farkındalığı olmayıp, aşı umuduyla yaşayan organları eksik bağışıklığı düşmüş ilaç torbalarıyla mutsuz gelecekten umutsuz yaşayan insanlardan bahsediyorum..!

BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRİN, KORUNUN!

Ahmet Maranki GMBH şirketler grubu, Türkiye-8 barkodlu 755 adet inovatif yüksek katma değerli milli ve yerli ürünü, sağlık ve tarım bakanlıklarının izinleriyle insanlığın hizmetine sunmuştur! Ayrıca uluslararası organik sertifika kuruluşu ETKO-ORSER tarafından sertifikalı 120 ürünümüzü de insanlığın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Birileri konuşur birileri yapar ve yaşar!!?

Karanlık orta çağı kapatıp yeni çağı başlatan Fatih’in torunlarının, Allah rızası için bir kere daha düşünmelerini tavsiye ediyorum! Ahirete gittiğimizde vereceğimiz hesabı bir kez daha tefekkür edelim. “Ya Rabbi, içimizdeki beyinsizler sebebiyle bizleri helâk etme!” duamızı yeniliyoruz ve hepimize Kur’an’daki düşünmeye davet ediyoruz!!?

Amerikalı bilim adamına “Sağlığı korumanın bir cümleyle özeti nedir?” diye sorulunca der ki; “Tek bir cümle söylüyorum, nerede olursa olsun reklamı yapılan hiçbir ürünü kullanmamaya çalışın! Neden mi? Siz hiç pırasanın lahananın, kerevizin, maydanozun reklamının yapıldığını gördünüz mü?!”

Şeytan aklı bütün emrindeki “uluslararası kuruluşlar” eliyle beyin kontrolünde olan insan nesline karşı son hamlelerini yapıyor!

Onsuz da Allah’ın verdiği ömrü yaşamak zorundayız..?

O öldürmeden ölmeyeceğimiz gibi, ol demeden de hiçbir şey olamayız!!!

Benim kanaatim ve tavsiyem!

Bütün kainatı idare eden her şeye kadir olan Allah (c.c)’yi razı edelim gönülleri fethedelim!!?

Herkes safını, yerini, konumunu belirlesin,

“Zerre kadar hayr’ın ve şer’rin hesabını bu dünyada da, ahirette de sorulacağı güne göre çalışsın”!!?

Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AydınGenç

Âli ırk gerceklerine ulaşmamızı bir türk olarak umutla bekliyorum ben. Yıkılan yalancı sistemlerin yerine sizin de soylediginiz gibi, "üstünneslimizin" izinden gidip; egitim saglik tarim devlet yonetimi adalet sistemi bilim ilim sistemlerini benimseyerek, yeni kurulan duzende cigir yaratip ileriye gidebilsek !! Saygılar hocam
 • Yanıtla

CEVDETT

BİLİM KURULUNA ALMALARI LÂZIM SENİ. HATTA YÖK BAŞKANI OLSAN ÇOK DAHA FAYDALI OLURSUN MEMLEKET İÇİN. TÜM ÜNİVERSİTELER ŞAHA KALKAR...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı