Nefis ve hissiyattan azade! Azami şerden kurtulmak için!

14 Haziran 2019 Cuma

Bu ülke bizim ve gidecek başka yerimiz yok! Olsa da, memleketin asıl sahipleri olarak kripto, dönme, devşirme ve  çapulculara da pabuç bırakmayız!

Vatan, millet, bayrak, devlet, mukaddesat dedik bugüne kadar; başka bir şey demedik, hayatımız ortada! Haklıyı ve hakkı her zaman savunduk, eğilmedik bükülmedik, doğruları aksülamel yapmayacak derecede izan ve itidâl üzre dercettik, her dâim. Her doğruyu da her yerde söylemeden, imkân ve şerait dairesinde, ülkemizin yazılı ve şifai kanun ve sinir uçlarına dokunmadan, kırmayıp dökmeden, ucuz muhalefetle ayrışmayıp ayrıştırmadan nice develere hendek atlattık, şükürler olsun!

Yolumuz doğru diye meşakkâtlere metanet gösterdik, 57 soruşturma geçirdik ondan da aklandık!

Bunların hiçbiri de imar, yolsuzluk, uyuşturucu, adam öldürme, irtikap, rüşvet, milleti veya devleti zora sokacak bir durumdan olmadığı gibi toplumun selâmeti ve çocuklarımızın geleceği için, ülkemize yapılan spekülatif, planlı ve organizeli suç örgütlerinin ana silahı “gıda terörü”ne, insanımızı ve tabiatımızı yok eden vahşi kapitalizmin zehirli sanayi ürünlerine karşı, bedenimizi, ruhumuzu, kültürümüzü ve milli şuurumuzu bloke, tahrip ve yok eden elektromanyetik terör araçlarına karşı, tv’lerde turizm reklâmı adı altında ahlaksızlık ve aşüftelik yayını yapan reklâmlara ve milletimizi mankurtlaştırılan en stratejik konuları 15’i sağlık serisi 20 eserimde belgeledim.

Mücadelemiz bunlara karşıydı!!!

Halen nefes alıp verdikçe de devam edecektir!

Milletimizi kurtarma gayretimizin Eko Vitrin Medya Grubu ödülünü 2018 yılının en başarılı bilim adamı ödülü, Zeytin Altın Oskar ödülü, Urfa Tarım Platformu Tamamlayıcı Tıp En Başarılı Bilim Adamı Ödülü tarafıma layık görülmesi ile dünyada aldığımız gibi ahirette de almayı umut ediyorum?

DÜŞMANLAR DEVLETİN İÇİNDE!

Anayasal kuruluşlardan ne acıdır ki başında Türk ve Türkiye bulunan kuruluşlar tarafından şikâyet ediliyoruz!

Biz kendimizden şüphe duymuyoruz elhamdülillah, ama bunlardan şüphe duyuyoruz, kime çalıştıklarına dair..!

Tabipler Birliği’nden hibrit tohumculara, zehirli gıda üreten firmalardan son on yılda giderek artan devletin içindeki vahşi kapitalizmin satılık bürokratlarına, bilim kurullarında Prof. nâmıyla endâm edenlerin tahribatlarını bakanların duyarsız bakışlarını, olaylardan bîhaber tavırlarını ortaya koyup kamuoyuyla paylaştım.

Onların işgalinde bu ekonomik pazarda 755 adet inovasyon ürünümle ağaç diktim diye suçlandım ve mahkemelere verildim!

Devletin ve hatta sarayın içindeki düşmanların yaptığını bildiğimden devletime küsmedim!

Bu belediye seçimlerinde muhalefet dahil her partiden tarafıma yapılan teklifleri düşündüğümde çok rahat başkan adayı olabilirdik!

Ülkemize hizmet yolunu seçtik!

Tarım, turizm ve orman bakanlıklarını bir çatıda toplayıp hastane değil “sağlık turizmi”yle ülkemize yılda 100 milyar $ ,beş yılda 1 trilyon $ gelir kazandırabilirdik! Ama, halk nazarında söyleyelim ki ‘maalesef’ itibar görmemiştir ki halkın daha müreffeh bir hayata geçmesi istenmemiştir. Veya hak edilmemiştir..?

Allah (c.c) adildir, kimseye zulmetmez! Kullar kendine zulmediyor!

HAK VE HAKÎKÂT SÖZCÜLERİ 

ARTMALI!

Sabah gazetesinden Hasan Basri YALÇIN, iktidardan da muhalefetten de, manipüle edilecek bir cümleyi cımbızlayıp paça çekerek ‘itibar suikasti’ yapan kiralık kalemşörleri yazmış, tebrik ederiz. En son “İkinci bir 15 Temmuz yaşatmak isteyenlere karşı yine devletimizi ve milletimizi savunuruz!” dediğimiz için tarafımıza yapılmış paralel operasyonlarını görmüş olacak ki artan benzer hadiselerle ilgili devlet ricâlini uyarma gereği duymuş.

Evet, düşenin de dostu olmuyor! Yaşasın kral her dönemde geçerli bir şey!

İSTANBUL SEÇİMLERİ!!!

Giderek artan şaibelerle ve kaoslarla yıpratılan kadim şehrimiz İstanbul’umuzda 61’den beri yaşadığımız türlü eza cefaya rağmen devletimiz ve milletimizin selâmeti adına son on yılda yaşatılanlara ihbar hattımıza gelen çok olumsuz haberlere rağmen; “azami şer”den kurtulmak için!

Beşerin hiçbir işinde mutlak hayır yoktur, malûm. Hasenat ve seyyiatlarımızla rahmet, teveccüh ve tecelli ediyor. Düşmanların çanağına su tutup bıyık altından gülen dahili ve harici düşmanlar, yöneticiler, vekiller ve uzaktan bakanlara inat ve ilâhi muştu ümidiyle 24 Haziran’dan sonra her şey daha iyi olacak diye Ümit ediyoruz!.

BÜYÜK DÖNÜŞÜMLERİN 

VAKTİ GELMEMİŞTİR!

Allah (c.c) “Kün fe ye kün!” ol dese zaten olurdu..!

Lâyık olduğumuz şekilde idare olunmaya devam ediyoruz!

Durmak yok, bize düşeni yaptık! Yapmaya da devam ediyoruz!

Rûzi mahşerde bu âleme diktiğimiz ağaçlarla Mevlâ’nın huzuruna varıp “Şahit ol ya Rabbi” diyerek üç tekerrürle ikrar edeceğiz.  

Kur’an ve sünnette bahsi geçen Kainat Şifahanesindeki bitkileri milli ve yerli katma değer üreterek insanımızın hizmetine sunmanın mutluluğu ile insanımızın kurtuluşuna vesile olmanın gururuyla alnımız açık huzura çıkabileceğiz “nefis ve hissiyattan azade azami şerden kurtulmak için..” cumhur ittifakının yanında yer almaya devam edeceğiz! Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Hami KurtHami Kurt1 ay önce
  Hocam yainsanlar pazardaki fiatları soruyar, enflasyonu soruyor, ayakkabı kutularında bulunan paraların açıklamasını soruyor, suçların ve ahlaksızlığın niçin bu kadar arttığını soruyor, daha yenilerde bazı kalbur üstü kişilerin niçin kel alaka yönetim kurullarınave benzerlerine atandığını soruyor, niçin torpilsiz bir şeyin yapılamaz hale geldiğini soruyor. Soruyor da soruyor. Senin bunlar için içten inandığın açıklamaların var mı? Varsa paylaşın da bilelim, yoksa yandaşlığı bırakıp doğru dürüst fikirlerinizi yazın okuyalım ya hocam. Selamlarımla.
 • Mehmet hanifi Mehmet hanifi 1 ay önce
  Hocam yazınız bir yerinde her şey 24 hazirandan sonra daha iyi olacak diyorsunuz...sanki bir selam çakma gibi geldi bana ha iyi olacak ha güzel olacak fazlada fark yok...seçime bir hafta kala daha dikkatli kelime ve cümleler kurmak gerekmez mi..
 • ÜnalÜnal1 ay önce
  Bu dünyada azami şer kul hakki yemektir ve kul hakki yiyenlere kulluk yapmaktırdemek istediğim odurki helalinden ve yüreğinin ve bileğinin gücüyle istanbulda seçimi kazanıp mazbatasini almış olan imamoglundan mazbatasini almaktan daha büyük şer olabilirmi milyonlarca insanın hakkını yemekten daha büyük seytanlik olabilirmi gelme kul hakkıyla gel ne ile gelirsen sözü sadece ALLAHA imanı olanlara birşey anlatır imanı olmayanmunafiklara aslında yazmaya bile değmez ALLAHIN makamı dergahindan kovduğu insanlar ne akıl verirse versin anlamsızdır Allah hak olarak vardır hakkın yenildiği yer nere olursa olsun Allah orayı ve o kişileri terketmiş demektir
 • HaylazHaylaz1 ay önce
  Hocam geçen size yapılan şakanın telafi yazısı sanırım çünkü hocamın geçenlerde gizlice yemeğine kuzu böbreği pardon kuzu yüreği atmışlar hocam da anadolunun sesine kulak verelim yazısıyla herkesi şoke etmiş ti geçmiş olsun hocam umarım birdaha olmaz
 • OrçunOrçun1 ay önce
  Hocam yapmayın şimdi iktidara muhalif kişi yada durumlara ver yansın yapıp soruşturma geçirseniz ne olacak insan mahkemeye gülerek gider hocam birde inanın cepheden gelen komutanlarımız bile siz yazarlar kadar vatan millet edebiyatını kullanmıyor vatanı savunmak onlara maaş alıp birde siyaset malzemesi kullanarak konuşması sizlere kalıyor saygılar hocam
 • CEVDETTCEVDETT1 ay önce
  ''en stratejik konuları 15’i sağlık serisi 20 eserimde belgeledim'' DİYORSUN DA HANGİ SAĞLIK-TIP EĞİTİMİNLE YAZDIN O ESERLERİ?..
 • Bahaddin Karakuş Bahaddin Karakuş 1 ay önce
  Maşaallah Abim geniş bir perspektif ile kaleme almışsınız tebrik ediyorum ve alkışlıyorum ve selamlıyorum sizi çok doğru hissiyatıma kalem olmuşsunuz resmen .Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallah bu bir normal secim değil zaten
 • takiitakii1 ay önce
  partiler idolojiye dönüştü partiler emperyalistlerin adamı olabiliyorlar parti kanunnunda değişiklik seçimlerde reformlara ihtiyaç var beleduiyeler komple külfet aşırı borç adam kayırma meclistebir yığın terörist yanlısı emperyalist uşaklarını övenler
 • çoğalan vaizler bayağı bir sıktılar,çoğalan vaizler bayağı bir sıktılar,1 ay önce
  "Orada sorarlarsa sana dünyada ne var ne yok diye, Bekri Mustafa imam oldu namaz kıldırıyor de yeter!" der Bekri ölünün kulağına..

Günün Özeti