• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
14 Haziran 2019

Nefis ve hissiyattan azade! Azami şerden kurtulmak için!

Bu ülke bizim ve gidecek başka yerimiz yok! Olsa da, memleketin asıl sahipleri olarak kripto, dönme, devşirme ve  çapulculara da pabuç bırakmayız!

Vatan, millet, bayrak, devlet, mukaddesat dedik bugüne kadar; başka bir şey demedik, hayatımız ortada! Haklıyı ve hakkı her zaman savunduk, eğilmedik bükülmedik, doğruları aksülamel yapmayacak derecede izan ve itidâl üzre dercettik, her dâim. Her doğruyu da her yerde söylemeden, imkân ve şerait dairesinde, ülkemizin yazılı ve şifai kanun ve sinir uçlarına dokunmadan, kırmayıp dökmeden, ucuz muhalefetle ayrışmayıp ayrıştırmadan nice develere hendek atlattık, şükürler olsun!

Yolumuz doğru diye meşakkâtlere metanet gösterdik, 57 soruşturma geçirdik ondan da aklandık!

Bunların hiçbiri de imar, yolsuzluk, uyuşturucu, adam öldürme, irtikap, rüşvet, milleti veya devleti zora sokacak bir durumdan olmadığı gibi toplumun selâmeti ve çocuklarımızın geleceği için, ülkemize yapılan spekülatif, planlı ve organizeli suç örgütlerinin ana silahı “gıda terörü”ne, insanımızı ve tabiatımızı yok eden vahşi kapitalizmin zehirli sanayi ürünlerine karşı, bedenimizi, ruhumuzu, kültürümüzü ve milli şuurumuzu bloke, tahrip ve yok eden elektromanyetik terör araçlarına karşı, tv’lerde turizm reklâmı adı altında ahlaksızlık ve aşüftelik yayını yapan reklâmlara ve milletimizi mankurtlaştırılan en stratejik konuları 15’i sağlık serisi 20 eserimde belgeledim.

Mücadelemiz bunlara karşıydı!!!

Halen nefes alıp verdikçe de devam edecektir!

Milletimizi kurtarma gayretimizin Eko Vitrin Medya Grubu ödülünü 2018 yılının en başarılı bilim adamı ödülü, Zeytin Altın Oskar ödülü, Urfa Tarım Platformu Tamamlayıcı Tıp En Başarılı Bilim Adamı Ödülü tarafıma layık görülmesi ile dünyada aldığımız gibi ahirette de almayı umut ediyorum?

DÜŞMANLAR DEVLETİN İÇİNDE!

Anayasal kuruluşlardan ne acıdır ki başında Türk ve Türkiye bulunan kuruluşlar tarafından şikâyet ediliyoruz!

Biz kendimizden şüphe duymuyoruz elhamdülillah, ama bunlardan şüphe duyuyoruz, kime çalıştıklarına dair..!

Tabipler Birliği’nden hibrit tohumculara, zehirli gıda üreten firmalardan son on yılda giderek artan devletin içindeki vahşi kapitalizmin satılık bürokratlarına, bilim kurullarında Prof. nâmıyla endâm edenlerin tahribatlarını bakanların duyarsız bakışlarını, olaylardan bîhaber tavırlarını ortaya koyup kamuoyuyla paylaştım.

Onların işgalinde bu ekonomik pazarda 755 adet inovasyon ürünümle ağaç diktim diye suçlandım ve mahkemelere verildim!

Devletin ve hatta sarayın içindeki düşmanların yaptığını bildiğimden devletime küsmedim!

Bu belediye seçimlerinde muhalefet dahil her partiden tarafıma yapılan teklifleri düşündüğümde çok rahat başkan adayı olabilirdik!

Ülkemize hizmet yolunu seçtik!

Tarım, turizm ve orman bakanlıklarını bir çatıda toplayıp hastane değil “sağlık turizmi”yle ülkemize yılda 100 milyar $ ,beş yılda 1 trilyon $ gelir kazandırabilirdik! Ama, halk nazarında söyleyelim ki ‘maalesef’ itibar görmemiştir ki halkın daha müreffeh bir hayata geçmesi istenmemiştir. Veya hak edilmemiştir..?

Allah (c.c) adildir, kimseye zulmetmez! Kullar kendine zulmediyor!

HAK VE HAKÎKÂT SÖZCÜLERİ 

ARTMALI!

Sabah gazetesinden Hasan Basri YALÇIN, iktidardan da muhalefetten de, manipüle edilecek bir cümleyi cımbızlayıp paça çekerek ‘itibar suikasti’ yapan kiralık kalemşörleri yazmış, tebrik ederiz. En son “İkinci bir 15 Temmuz yaşatmak isteyenlere karşı yine devletimizi ve milletimizi savunuruz!” dediğimiz için tarafımıza yapılmış paralel operasyonlarını görmüş olacak ki artan benzer hadiselerle ilgili devlet ricâlini uyarma gereği duymuş.

Evet, düşenin de dostu olmuyor! Yaşasın kral her dönemde geçerli bir şey!

İSTANBUL SEÇİMLERİ!!!

Giderek artan şaibelerle ve kaoslarla yıpratılan kadim şehrimiz İstanbul’umuzda 61’den beri yaşadığımız türlü eza cefaya rağmen devletimiz ve milletimizin selâmeti adına son on yılda yaşatılanlara ihbar hattımıza gelen çok olumsuz haberlere rağmen; “azami şer”den kurtulmak için!

Beşerin hiçbir işinde mutlak hayır yoktur, malûm. Hasenat ve seyyiatlarımızla rahmet, teveccüh ve tecelli ediyor. Düşmanların çanağına su tutup bıyık altından gülen dahili ve harici düşmanlar, yöneticiler, vekiller ve uzaktan bakanlara inat ve ilâhi muştu ümidiyle 24 Haziran’dan sonra her şey daha iyi olacak diye Ümit ediyoruz!.

BÜYÜK DÖNÜŞÜMLERİN 

VAKTİ GELMEMİŞTİR!

Allah (c.c) “Kün fe ye kün!” ol dese zaten olurdu..!

Lâyık olduğumuz şekilde idare olunmaya devam ediyoruz!

Durmak yok, bize düşeni yaptık! Yapmaya da devam ediyoruz!

Rûzi mahşerde bu âleme diktiğimiz ağaçlarla Mevlâ’nın huzuruna varıp “Şahit ol ya Rabbi” diyerek üç tekerrürle ikrar edeceğiz.  

Kur’an ve sünnette bahsi geçen Kainat Şifahanesindeki bitkileri milli ve yerli katma değer üreterek insanımızın hizmetine sunmanın mutluluğu ile insanımızın kurtuluşuna vesile olmanın gururuyla alnımız açık huzura çıkabileceğiz “nefis ve hissiyattan azade azami şerden kurtulmak için..” cumhur ittifakının yanında yer almaya devam edeceğiz! Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23