• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
02 Temmuz 2019

Ne yersek, ne düşünürsek, ne yaparsak... Biz O’yuz!!!

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü istatistiklerine göre de insanların % 98’i ancak kimyasal ilâçlarla ayakta durabiliyor! “Bağımlıyız!” yani…

Birkaç yıl önce İsviçre Parazitoloji Enstitüsü’nde, sahasında dünyanın en ünlü hekimlerinden Doktor Clark’ı ziyaret etmek istedim fakat öldüğünü öğrenince çok üzüldüm ve hizmetlerini yaşatmak amacıyla kozmik yaşam merkezindeki doktor ekibimizle birlikte  çalışmalar başlattım! 

Doktor Clark’ın parazitler üzerine çalışmalarını “Kozmik Yaşam Merkezleri”mizde ve yazdığım kitaplarda kaynak göstererek paylaştım, National Geographic’de videolarını, sağlıklı yaşam-detoks kamplarımızda dünyanın pek çok yerinden gelen binlerce katılımcıya aktardım. 

 Dünya yenilikçi çözümler peşinde; ya biz?!

Dünyadaki dört ölümden birinin dolaylı olarak parazitlere bağlı olduğu bilim adamlarınca kabul edildi! Dünya uyandı ve önlem almaya çalışıyor. 1990 yılında Amerika’da doktora üstü yaptığım tarım çiftliklerinde, sağlıklı yaşam merkezlerindeki çalışmalar ve dünyada ziyaret edip gördüğüm Adriyatik’te, Marsilya’da, Malta Adaları’nda, Yalta’da, Soçi’de, Poti’de hatta Bulgaristan’ın Karadeniz sahillerindeki bizim de Bulgaristan sağlık bakanlığı yetkililerince davet edilip, Rusya zamanında 15.000 kişinin sağlıklı yaşam merkezlerinde terapi verildiği Albina yaşam merkezlerini görünce Türkiye’nin bu sahada maalesef bütün bu yapılan dünyadaki gelişmelere rağmen havanda su dövüldüğünü hatta engellemeler içinde olduğunu görünce hayretler içinde kalmıştım!, Malezya gibi Uzakdoğu ülkelerinde detoks kamplarında, ikinci beyin olarak kabul edilen kalın bağırsak, karaciğer, safra kesesi temizlikleriyle sağlıklı yaşama geçmeleri için çok büyük bir gayret, devletin başta sağlık bakanlığı ve ilgili birimlerince ve gönüllü teşekküllerince büyük gayret ve çalışma içinde olduklarını yaşayarak gördükten sonra! Türkiye’deki şehir hastanelerinin bu kadar artmasının sebebinin arkasında dünyayı idare eden vahşi kapitalist ve emperyalistlerin idealleri doğrultusunda satın aldıkları sapı bizden önünde unvanı prof doktor olan başta Devleti en yükseğinden idare eden siyasetçilerden akademisyenlere kadar bir grubun hâlâ devlette etkin olduğuna!

17 yıllık tek parti Ak parti iktidarında bile sadece tamamlayıcı tıp yasasının devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gayretiyle çıktığı  Türkiyemizde her zaman dünyayı idare eden gıda ve ilaç teröristlerinin sözünün geçtiğidir!

Gıda ve sağlık teröristleri işbaşında!

Yukarıda saydığımız dünyanın pek çok yerinde kurulan sağlıklı yaşam merkezlerini destekleyen milli ve yerli hükümetlere rağmen ülkemizde hâlâ bu işleri engelleyen, soruşturma açan, aba altından sopa gösteren ve 100 yıllık kanunlarla hâlâ bu ülkeyi yönetmeye çalıştıran zihniyetlerden ve

Ülkeyi soğana muhtaç edip, yaptığı uygulamalarla seçim kaybettiren tarım bakanlığı yetkilileri ile vatandaşımızı şehir hastanelerine mahkum bırakan sağlık bakanlığı ve yetkililerinden Allah bu dünyada ve ahirette mutlaka bunun hesabını soracaktır ve sorsun diyoruz!

Peki, Türkiye’de durum nasıl?

“Temizlik imandan gelir!.. İmanın yarısıdır!” gibi değerlerimize rağmen maalesef ölümlerde, mikrobik ölümlerde, çocuk ölümlerinde, doğum ölümlerinde oranımız dünya ülkelerine göre çok yüksek! Ülkemizde hastalarda parazit şüphesinde büyük abdeste Gaita testi yapılır ve %99,9 “Yoktur, temiz” diye rapor verilir.

Bu yolla parazit testinde tespit çok zor olduğu, ancak bunun Serolojik testlerle mümkün olduğu veya frekans tıbbı ile belirlenebileceğini Avrupa bilim adamları tarafından açıklanmıştır!

Sağlıklı yaşam kampında misafirlerimize doktor kontrolü altında yapay ve market ürünlerinden uzak, doğal ve vücudu toksinlerden, atık ve mikroplardan arındırmaya yönelik alkali beslenme programları, besin destek ürünleri, spor, termal kaplıca kür terapileri eşliğinde hemen her gün onlarca parazit, solucan, tenya, trişinoz gibi zararlı mikro organizmaları, iltihaplar ve toksinleri avuç avuç döktüklerinde hayretler içinde kalıyorlar!

Algılarla yok olup gidiyoruz!..

Tabii çocukluktan itibaren topluma nüfuz etmiş ‘yarım’ bilgiler; Şehirlerimizde kreşlerden başlayan örselenme sürecimiz hayat boyu devam ediyor ve maalesef toplumun büyük kısmı gerçeklere uyanamadan göçüp gidiyor. Gerçekler tarih boyunca yinelenmiş, mesajı alanlar aydınlığa kavuşmuş, dimdik ve sıhhatli yaşayabilmiş. Büyük zâtların en mühim nasihatlerinden biri “Ne yerseniz O’sunuz!” düsturudur ki âyetle de sabittir. Yediklerimiz, içtiklerimiz, hatta kokladıklarımız, duyduklarımız, hissettiklerimiz, giydiklerimiz vs temas ettiğimiz her şey bedenimize nüfuz eder, genetiğimize işler!

Hemen hapı yutmayın!

Herhangi sıkıntımızda hemen bir tüketici gibi hapı yutmaya, bozulanı kestirmeye, söküleni diktirmeye lüzum kalmaz; tedbir alırız öncelikle!!!

Diyoruz ki;

çok daha sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat mümkün!!!

Türkiye’de 1.500.000 Face, Twitter, Instagram, maranki.com da bizimle birlikte gününü geçiren danışanlarımızla mutlu huzurlu sağlıklı olarak yaşıyoruz!

Vazife evvela devlete, milli eğitime, medyaya ve tabii ki insanlara faydalı olup ahiretini kurtarmak isteyenlere düşüyor!

Vesselâm.

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23