• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Küresel şeytan aklına karşı Türkiye’nin hamle politikaları!

09 Nisan 2021


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Dünyayı idare eden küresel gücün emrindeki şirketler, dünyayı dizayn etmede başta coronadaki hırçınlıklara karşı hamlelere maruz kaldığından daha da artmaktadır!!?

Tedbirler ve aşı silahıyla karşımıza çıkan bu güce karşı Rabbim de kendisine tabi olan kulları, silsile-i meratible mükâfatlandırıp, şerlilerin oyunlarını bozmaktadır!

Son spekülatif ekonomik gelişmelerde Türkiye, hem Türk dünyası hem İslam dünyasıyla çok daha yakın ilişkiler içinde olmalıdır!!?

Flora ve fauna yani her şeyimiz olan havayı suyu toprağı, “kitle imha silâhı chemtrail”lerle tarumar etmişlerdir! Böcek ve arı nesli yok edilip, bitkilere ve hayvanlara suni dölleme ve aşılama uygulayarak asıllarımızı-nesillerimizi bozmuşlardır! Hedef, insan neslini 500 milyona indirip, kendilerine köle toplumlarla dünyayı idare etmektir! Senaryolarına “corona-aşı” ile devam etmektedirler!

Ulus devletlerin, dünyaya hâkim olan IMF, Dünya Bankası, DSÖ, FAO gibi kuruluşların senaryolarına uyma zorunluluğu vardır. Devletimizin başı Recep Tayyip Erdoğan, bütün bunların farkındadır! Domuz gribinde “Aşı vurunmuyorum!” inisiyatifiyle, 300 milyon dolarlık aşıyı ellerinde bırakmıştır! Fakat akabinde bunun hesabı sorulmamıştır! Bugün yaşadıklarımız da, küresel sermayeye karşı, salgın gibi yeni sahtekârlıklara maruz kalınmaması için uyum politikasıdır!

SAYIN İÇİŞLERİ BAKANINI 

BURADAN UYARIYORUM!

Türkiye Cumhuriyeti devleti, kolluk güçlerinin iç karışıklarla meşgul edilip maske kovalatılması, valiliklerin, kaymakamlıkların muhtarları ve halkımızı ihbarcı gibi gösteren genelgeler yayınlayarak “Evinize kim geldi kim oturdu, ihbar edin! Komşu ziyareti mi yapılıyor?” diye milletimizin tedirgin edilmesi, ihbarcı yapılması, sosyal yapıyı ve devlete karşı güveni azaltan bunun gibi uygulamalar nezaketle yapılmalıdır!!? Bundan önce de aynı oyunlar yaşatılmış, köylü çiftçi tarlasına sokulmayıp, devletin güvenlik kuvvetleri ve jandarma zor durumda bırakılmış ek bir genelgeyle “tedarik zincirindekiler müstesna” denmiştir! İçimizdeki kriptolar, hâlâ bütün güçleriyle tezgâhlarına devam etmektedir! Tohum ve ekim döneminde olan çiftçilerimizin hükümetimize düşman edilmesi provokasyonuna asla gelinmemelidir!!?

Türkiye’nin güvenlik güçleri acilen ülke güvenliği için öz vazifesine döndürülmelidir!!?

GİZLİ MESAJLARLA DEVLET 

TEHDİT Mİ EDİLİYOR?!

18 Temmuz’da 104 generalin emekli edilişi ve 15 Temmuz’a 104 gün kala 104 generalin açıklama yapması tesadüfi değildir! Hükümet, bu subliminal-gizli mesajlardan çok şey çıkarmalıdır. 1.200.000 km2’lik toprağımızı, 780.000’e km2’ye düşüren Lozan Antlaşması mutlaka tartışılıp açıklığa kavuşturulmalıdır! Montrö Antlaşması’na uyularak B planı yapılana kadar, bırakın İstanbul’da bir kanal açmayı; ilerde bütün ihtiyaçları karşılayacak “Körfez Projesi” devreye alınmalıdır! Çift kanallı, gidiş-gelişli Kanal İstanbul yanında; kanal Soros Körfezi’ne indirilmelidir. Hatta Sapanca üzerinden bir üçüncü seçeneğin bulundurulması acilen elimizin güçlendirilmesi itibari ile elzemdir, zaruridir, kat’idir!

Almanya, 1000 km’yi aşkın gidiş-gelişli su kanallarıyla ekonomisine büyük girdi sağlamaktadır. Ekolojik olarak da zararı yoktur; ekolojiyi bozan sebepler çok başkadır. Bunların hepsi bir oyundur ve Türk milletine açıklanmalıdır! Su politikalarımız gözden geçirilmeli, küresel ısınma değil “bozulma!”ya sebep olan hadiseler “ehil kişilerce” dikkatlice irdelenmelidir! Almanya, içme sularını tamamen atık sulardan karşılamaktadır! Türkiye’de bir an önce bu iş yasalaştırılıp, atık suların hem sanayide hem içme suyu noktasında kullanılması için rezervler yüksek tutulmalıdır. “Su stresli” bir ülke konumundan çıkarılmamız zaruridir, elzemdir, kat’idir!

2022-2025 KÜRESEL ŞEYTAN 

AKLININ “ŞAHSİ MÜLKİYET” TUZAĞI!

Bill Gates ve küresel aklın Türkiye, Avrupa ve dünyanın farklı bölgelerinde milyonlarca dönüm arazi alarak tarımı ele geçirme politikalarına karşı acilen yeni politikalar üretilmelidir! Anadolu çiftçisi, kredi ve faiz batağından kurtarılmalı, orman bölgeleri sahiplerine iade edilmelidir! Bölgelerine uygun-rakıma göre kestane, ceviz, zeytin, aromatik veya çok yıllık bitkiler ektirilmelidir! Boş tutulan araziler hem yeşilin korunması hem de nispi faydası çok düşük köknar, çam gibi türler yerine yapraklı türlere geçilmesi zaruridir, elzemdir, kat’idir! Turizm ve Orman Bakanlığı adaylığıyla seçim hazırlıklarında olduğum dönemde, Kastamonu pilot bölge olmak üzere 10 orman bölge müdürlüğüyle yaptığım Türkiye’mizi kurtaracak projeler, Yeni Türkiye’de gerçekleşme vaktini beklemektedir.

Hain ve gafillerin, haksızlık karşısında susanların kimlere hizmet ettiği, seri yazılarımız art arda okunduğunda anlaşılacaktır! Artık titreyip özümüze dönme vaktidir! Yoksa bu karanlıklar içinden türbülanssız geçmek çok zordur!

Hain ve gafiller, evlerinde diz kapaklarında tenekeler, kalplerinde stentler, mideleri alınmış-küçültülmüş, böbrekleri eksik, her yeri dikişli ve yamalı, bağışıklıkları tamamen bitirilmiş, tansiyon-şeker rahatsızıdır ve ameliyatsız kimse kalmamıştır! % 98’i ilâç kullanır hâle getirilen ülkenin, acilen “koruyucu sağlık metodları”na geçmesi zaruridir, elzemdir, kat’idir!

Biz, 1,5 milyonluk takipçimizle kalan ömrümüzü kaliteli, mutlu, huzurlu, dinsizin imansızı imana getirmesi için muhtaç bıraktığı aşıya mahkûm olmadan yaşıyoruz!

Rabbim, bizleri bu çarpık sistemi yaşatan hain ve gafillerden eyleme! İçimizdeki gafiller sebebiyle de bizleri helâk eyleme, başımızdakilere de feraset ve ehliyetli liyakatli yol arkadaşları nasip eyle!?! Âmin, âmin, âmin.

WhatsApp İhbar Hattı: 0530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

okuyucu

hocam sağolun ,yorumlarınız ve uyarılarınız çok gerçekçi ve mükemmel ALLAH c.c. razı olsun...
 • Yanıtla

Korkut

Allah razı olsun hocam ağaç dikme zamanı yeni nenesiller miras anlaşmalarından bağa bahçeye ağaç dinmiyor.miras mali diyor yazık bağlar viran.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23