• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Korona! Bağışıklık mı? Yoksa aşı... Çip mi!!!???

03 Nisan 2020
A


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

En çok itibar etmemiz gereken “Yaratıcı’nın sözleri” ile sabit bir ikaz var; “şeytanın sağdan yanaşması”!!! Bugün yaşadığımız ‘istisnasız her şeyi’ sağlıklı, doğru bir şekilde idrak etmemiz için bu metoda başvurmalıyız!

Acaba bugüne kadar bize anlatılanlarla aldatıldık mı?

İnandığımız insanlar hep bizi aldattı doğruları söylemediler onun için mi bu hale geldik!

Hadi biraz düşünelim!

Sondan bir öncesinde “aşılanmadan tam kontrole alınmadan” önce gelin biz tedbir alalım!

HEDEF, KİTLESEL KATLİAM VE DAHA AKTİF KÖLELİK!

Dünyayı idare eden karanlık eller, şeytan akıldan aldıkları emirle yok ediş sürecine hız verdi! 8 milyar niteliksiz işgücü yerine 500 milyon “gelişmiş köle” ile yollarına devam etmek için her fırsatı değerlendiriyorlar! Evet, fırsat! Şer güçler, Yaratıcı’nın ‘isteyene-çalışana’ ilmi ve idareyi verdiğini bildiğinden, kâinatın kaide ve kurallarını menfi amaçları doğrultusunda gayet başarılı şekilde kullanıyor, görevlerini de kusursuz yapıyor!

Feraset sahipleri görüp tedbir alıyor, algı yönetimleriyle savrulmuyor.

Bu ‘bir’leri beraber kılmak için, zihin işgalinden döndürebilmek için bakın neler demişiz, tam 17 sene evvel:

“…kozmik bilimde mikrop, virüs ve bakteriden söz edilmez. Bunlar, şuurlu taşınan ve taşıyıcı olan şuurlu varlıklardır. Her halk edilmişe boyut, zaman, görüntü olarak farklı âlemler verilmiştir.

…Yani domuzun geni, domatese, patatese; donmaya dayanıklı olsun diye, bazı bakteri ve virüs genleri bitki ve hayvanlara direkt olarak gübre veya yemlere hatta insanlara bile bilimsel çalışma adına aktarılmaktadır. 1983’te ABD’de tütün zararlılarına karşı uygulanan “sağlıklı tohumlar!!?”

Bu direnç çalışması “tütün eksperi” olmam sebebiyle çok ilgimi çekmişti.

Bir gün bütün sebzelerde, meyvelerde uygulanır mı! hazırlıklı olmak lazım..! Mutlaka yapılacaktır!

Bu araştırma merkezlerinde neler yapıldığını çok iyi bakmak lazım!

…bütün bu enerji merkezlerinin yerleri, yolları, bedenin en hassas noktaları, hatta haritası çıkarılmış olan “beyin noktaları”, daha da ileri giderek “beyin nöronlarının” davranışları bilinebilmektedir. İşte bugün bu özellikleri ile insanları yönlendirme, etkileme, çipleme ile kontrol etme noktasındaki çalışmalar ve daha çokları insanlığımızın getirildiği ve maruz bırakıldığı tehlikeleri göstermektedir.” Yaşam Enerjisi / Ahmet-Elmas MARANKİ-2004

Yukardaki yazdıklarımın hepsi bugün gerçek oldu fakat hiçbir tedbir alınmadı!

GIDA VE İLÂÇ EN BÜYÜK SİLÂH!

Dünya tıp otoritelerine yön veren FDA-Amerikan Gıda ve İlâç Dairesi, ‘Sensor Based Drugs’ adıyla birtakım ilâçlar çıkardı. Bunların koruyucu maddeleri midede çözünüp içindeki algılayıcılar aktif hâle geliyor ve üretenlerle-onların izin verdikleri aracılarla, dünyanın en yaygın yazılım şirketlerinin desteğiyle haberleşme başlıyor! Yani, tansiyonunuzu takip eden doktorunuzun eliyle nabzınız, kalp atış hızınız, ritminiz, düzeniniz, kullandığınız diğer ilâçlarla ve beslenmenizle etkileşiminiz denetlenebiliyor!!!

Algılayıcılar, belli indüklemelerle-tetiklemelerle harekete geçirilip, damar sisteminizde istenilen bir yere konuşlandırılabilir mi? Ya da RF-radyo dalgaları ve belirli frekanslarla plazmanın akışkanlığı azaltılıp ateroskleroz, karotis, enfarktüs gibi damar sisteminiz bozulabilir mi?

Maalesef ‘komplo teorisi’ gibi ucuz yadsımalarla bizi dinlemeyenlerin eliyle, 20 yıldır söylediğimiz her şey gerçekleşti!!! Bari bundan sonra daha büyük acılar yaşamayalım diyerek, tüm donanımımız ve birikimimizle etkili ve yetkililerin yanında olduğumuzu yineliyorum.

UNUTMADIK!

31 Mart 1918’de Ermeniler; Karabağ’da; 6 ayda Bakü, Şamahı, Guba, Kürdemir, Salyan ve Lenkeran şehirlerindeki soykırımda 50.000 Türk şehit edilmiştir. 29 yaşındaki Nuri Paşa komutasındaki Kafkasya İslam Ordusu soykırımı durdurarak 1100 asker ve 30 subay şehit vermiştir. Geniş perspektifte tüm insanlığa, özeldeyse İslâm âlemine dönem dönem yaşatılan bu acıların, 13 yıl Sovyet sonrası dönemde bölgede bulunan bizatihi şahidiyim!

Yaklaşık 20 yıl evvel, “Yaşam Enerjisi” eserimizde, ‘filmi ileri sarıp’ bizi nasıl tehlikelerin beklediğini yazdık. Yıllarca el ele kol kola yaşayan insanlar, “özel teknikler”le, iradeleri dışında aldıkları fakat algılayamadıkları bir komutla, bir anda bir idam mangasına dönüşüp kardeşlerini katletmiştir! Aynı algı bugün ülkemizde sürdürülmektedir!

Kesinlikle hiçbir tedbir alınmamıştır!

Bugün korona! yarın daha zor olanı karşımıza çıkarılacaktır!

 Korku, panik sonrası aşı ve çip!

Bugün, bu salgın hastalık üzerinden yapılan manipülasyonlarda, korku psikolojisiyle toplumlara yanlış kararlar aldırma, kaosa sürükleme noktasında da benzer kirli stratejilerin kullanıldığının altını çiziyorum. Geleceğimizle ilgili kaderimizi çizecek “aşı’lanmaya ve çip’lenmeye” hazır olun!!? Ya da “Bağışıklığınızı güçlendirerek”…

Bu cendereden çıkmak için, cambaza değil gerçeklere bak! Uyarılara dikkat et! Panik yapma ve yaptırtma! Yanlış bir kararın için yarın geç olacaktır!

Kainat Şifahanesinde ölümden başka her derdin devası vardır! Ara! Bul...

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

O.U.

Bu korona tam bir oyun tam bir tezgah küresel bir tezgah ben Amentüye inandım iman ettim kaderin hayrın ve şerrin Allah'tan olduğuna inandım yani hastalıklara inanırım ama bu korona tiyatrosuna asla yahu ölenlerin bir çoğu 80 yaş üstü,bir çoğuda 60 yaş üstü yani bu yaşlar insan organlarının çok yıprandığı yaşlar yani vadenin dolduğu yaşlar yani vade doldu bir hastalıkla ilişkili õldú yok hemen korona virüs tövbe estağfurullah yani insanlar korona olmadan ölmezmi yani korona gelmeden önce ölüm yokmuydu Amerika ve İngiltere tezgahlı bir oyunun içindeyiz ve bizde bu oyuna dahiliz sanki Allah sonumuzu hayreylesin.

abdullah

“tütün eksperi” olmam sebebiyle
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23