• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
23 Nisan 2021

Kapatmalar-spekülatif provokatörler işbaşında!! Beyinlerdeki salgını yok etmeden virüs bitmeyecek!!?

20 yıl önce “Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi” kitabımda, post doktora yaptığım tarım çiftliklerindeki çalışmalarım, akabinde Rusya’da 15 yıllık kozmik ve stratejik araştırmalar, hayvan deneylerinin yapıldığı uzay merkezlerinde eşimle birlikte 93 yılından 2008 yılına kadar yaptığım çalışmaları paylaştım. Maksatlı ellerce ötelendi ve küresel sermayenin Türkiye’deki köle tetikçileri, ‘şeytan aklı’nın kuyuya attığı taşı çıkarmaya uğraşıyor! Aslında atılan bir şey yok, çıkarılmaya çalışılması da boşa..!

Kısaca ‘cambaza bak’lar devam ediyor!!?

Bugün salgın dedikleri corona(!) sürecini anlamak için geçmişe bakmak kâfi. Zihinleri, planladıkları şeytani amaçlara hazırlamak için yaptıkları filmler en bariz göstergesi. Bu filmleri yapanlar da, küresel sermayedeki on aileden biri!! Şeytan piramidinin 3, 7, 11, 40’ları, Trump’ı dahi indirdi. Trump seçimi kaybetmedi! Kaybettirildi aslında.

MEDYA BARONLARI DEVREDE!

40 yıl evvel rahmetli Erbakan hoca, bugünlere kadar bakanlık başbakanlık yapan kişilerin olduğu bir mecliste sordu; “Devletin asıl gücü nedir!” Cevaplar ‘yasama, yürütme, yargı’ oldu fakat hepsini reddederek dedi ki; “Tek güç medyadır! O ne derse o olur!”

Küresel sermayenin emrindeki medya dünyayı idare ediyor tabii ki Türkiye’yi de!!

205 ÜNİVERSİTEMİZ VE 

1 MİLYON AKADEMİSYENİMİZ 

NEDEN SUSKUN?!

İtalyan araştırmacılar, bu sözde salgında ölenlere otopsi yapılmamasına karşı çıktı! Ölümlere virüsün değil bakterinin neden olduğunu söyledi! Pıhtılaşma sorunu yaşanıyor, GSM operatörleri, insanın oksijen dengesini bozan frekanslar yaydığı için venözlerde sıkıntı oluşuyor diye feraset gösterdi!!

Dün eski Sağlık Bakanımız Halil Şıvgın bir açıklama yaptı; “Rusya’da da DSÖ aleyhine testler yaptığında, aort ve damar sistemi üzerinde pıhtılaşmaya sebep olması, oksijenin kandaki salınımı engellendiği tespit edilmiştir.”

Sadece bir parasetamol-aspirin, bitkisel dünyada karşılığı ve aspirinden on kat etkili seviyede kanı sulandıran biberiye ile çözüm bulunabildiğini gördük!

Dünya bilim ve buluş adamlarının % 85’i Türk-İslâm âlimleriyken, flora ve fauna yönünden 12.000 endemik bitkinin % 96’sını barındıran flora ve fauna yönünden 12.000 endemik bitkinin % 90’ını barındıran ülkemizde bitkisel tababetten istifade etmemek bu ülkeye yapılabilecek en büyük ihanettir!!?

Türkiye’de de en azından bir İtalya ve Rusya kadar basiretli yöneticiler bilim adamları olmalı ve kararlar alabilmelidir!

Amerika kurulalı daha 200 yıl oldu! Avrupa’nın 100 yıl savaşları daha yüz yıl önce bitti! 1500 yıllık İslâm tıbbını reddederek küresel sermayenin salgın diye ekonomik tedbir adıyla üretimin azaltılıp hayat eve sığar diyerek üretimi durdurmak! İş sahiplerini intihara sürüklemek, halkın fakirleştirilmesi gibi uygulamalar cumhuriyet tarihinin en büyük yanılgısıdır!!?

BUNLAR OYUNDUR! DEVLET 

ANKARA’DAN YÖNETİLMEZ!!

“Hiç düşünmez misiniz?” hükmünce düşünüyoruz. 2018 yılı gribal enfeksiyon rakamları ile 2020 ile arasındaki farkı Sağlık Bakanımız açıkladı Kovid-19 bitti..? Mutasyonları var..? Çok doğru bir söz! Bunlar ve ölümler dün vardı! Bugün var! Yarın da olacaktır!!?

Ama asla bir salgın değil!

Bu korku imparatorluğuna bir son verin ve normal hayata dönün!!?

MEDYA SADECE MANİPÜLATİF 

VERİLERİ SÖYLÜYOR!

“Salgın yoktur!” diye özetlenebilecek tamamıyla bir dezenformasyon, algı yönetimi vardır! 

ESKİDEN BİRİNİ ÖLDÜRMEK İÇİN AĞZI KAPATILIRDI!!??

Acaba açık havada bile dayatılan bu maske ısrarı da, toplumu gizli bir imha aracı mı..?!

Mesafelerce herkese uyulması için zorunlu iken vatandaşa dayatılmaktadır !!?

Margarini gördü mü yolunu değiştiren karınca kadar, karnı ağrıyınca otu bulan kedi kadar! Belki de bugünkü hastalıklarımızın en büyük sebeplerinden biri olan GDO’lu gıdalar ve bilhassa sahte mısır şurubu üretimi gıdalar sivrisinek dahi konmazken!

Türkiye’deki bilim adamı gazeteci ve moderatörler televizyonlarda bağışıklığı düşük insanlar ölüyor derken!! Bağışıklığı düşüren sebeplere değinmemesi ve bağışıklığı artıran gıdalardan söz etmemesi tam bir ihanettir!!? Son söz olarak;

Başımızdaki Cumhurbaşkanımızın ferasetine güveniyoruz! Burnundan soluyan! Helal dairede rızkını kazanmak isteyen köylümüz, çiftçimiz, işçilerimizin ve işadamlarımızın sizden bir talebi vardır!!?

Şeytan aklının “her yeri kapatın!” emrine uyarak hiç düşünmeden “kapattım ..” diye ferman ederek yapılan despotik uygulamaların insanların sokağa dökülmesine mani olacak şekilde tedbirleri alınız !!?

Devlet hiçbir iş yapmadan üniversitelerine, okullarına ve kamu kurumlarına maaşını benim vergilerimle ödeyebilir!!?

Helal dairede çalışan, dişinden, tırnağından arttırarak devlete vergisini de vererek özel sektörün kapatılan günlerin ücretleri “Şer odaklarınca hazırlanan senaryo gereği provokatif eylemlere dönüşmeden devlet tarafından ödenip karşılanması zaruridir, katiidir ve elzemdir!

Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 

0530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İZMİRLİ

Üstad,bu bilgiler altın kıymetinde,lakin at izi maalesef it izine karışmış iki asırdır. İşiniz pek zor ama imkânsız değil.Bu hususları daha etkili anlatmak için gerekirse siyasi parti kurdurun,yeşiller var ,çay partisi var ya onlar gibi ,neden olmasın. Selamlar ,sevgiler
 • Yanıtla

Burhan

Teşekkürler Allah razı olsun devamını bekliyoruz hocam İnşallah başkan duyar
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23