• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
14 Ocak 2020

Kâinat Şifahanesi her derde devadır!

Doktorunuz veya bir yakınınız size bir hastalıkla ilgili bunun çaresi yok! diyorsa inanç yapımıza göre iman tazelemelidir!!!

Hastalığı veren Allah şifayı da vermiştir, yeter ki aramasını bilelim!

Yaşlılıktan başka her derdin devası vardır!

2018’de Amerika ve Japonya’dan iki bilim adamı, “immüno-onkoloji” olarak adlandırılan yeni bir onkoloji tedavi yöntemi için tıpta Nobel Ödülü aldılar. Bu, yakın bir gelecekte kanserin, evde nezle gibi tedavi edilebileceği anlamına geliyor!

Hastalıklar birer sonuçtur! Sebeplerini bulmak lazım!

Dünyada kabul görmüş kozmik bilime göre ve bin yılların bilgisi kadim tıpta kanser, ms, tansiyon, şeker gibi hastalıklar yoktur; ancak organlar hastalanır, fonksiyonunu kaybeder!

Evet, insanımız bunun gibi onlarca sıkıntı yaşamaktadır ama işin aslı göz ardı edildiğinden, hastalıkların sebepleri araştırılmadığından kısır tanımlamalarla ve çözümsüzlükle yok oluyoruz..!

Adını bile zor telaffuz edilen yüzlerce hastalıklarla ve tabii ki bunlara çözüm yolu diye gösterilen binlerce kimyasal terkiplerle şehir hastanelerinde şifa bulmaya çalışıyoruz!!?

SATILIK HASTALIKLAR!

Araştırmalardan bir tanesi kansere B17 vitamini eksikliği neden oluyor, diyor!

Kayısı, elma çekirdeği, genetiği değişmemiş buğdayın filizi B17 kaynağıyken, neden bilgilendirme yapılmaz?

Süt reklâmı var da, kayısı, elma, dereotu, pancar, kereviz reklâmı yok..?!

Sanki birileri bu toplumun uyanmasını sağlıklı yaşamasını istemiyor gibi de akla gelebiliyor..!

100 kişinin 98’i ilaç kullanıyor! Devlet istatistiği böyle söylüyor! Sebebi ne?

Beş kişiden birinin muzdarip olduğu diyabet, pankreas ve bağırsak insülin salgılamıyor deniyor; neden?! Geleceğimiz olan çocuklarımız ve obezite gerçeği ortadayken çok basit olan önlemi neden alınmıyor?

Neden ‘nedenler’ araştırılmaz..???!!!

Araştırıp ar-ge çalışmaları yapılmaz!!!

Tabii ki modern tıbbın engin tecrübelerinden istifade edeceğiz!!!

Kanser bu yaygınlaşmış iken sebepleri yanında;

Ağır yan etkileri olan kemoterapiye neden bir alternatif bulunmaz?!

Neden ilâç tröstlerinin insafına mahkûm ediliriz? Üretemediğini tüketmek acizlik değil midir..?!

Amygdalin (B 17 Vitaminin) kaynakları:

Tohum veya meyve tohumları doğadaki B17 vitamininin konsantrasyon halidir. Bu, elma, kayısı, şeftali, armut ve kuru erik çekirdeklerini kapsıyor. Her türlü dut, yabanmersini, ahududu ve çilek, susam ve keten tohumu, yulaf, arpa, kahverengi pirinç, buğday, darı, keten ve çavdar, balkabağında bulunur.

Deterjanlar kanser yapıyor mu?

Bulaşık deterjanın ve sıvı sabunun parçacıklarının vücuda girmesi, kanserin başlamasının ana nedenidir.

Mucize meyve limon hem asitik hem de bazdır!

Alerjimiz yoksa ve parafinsiz limon bulabilirseniz!!? Limonu sebze salatalarında, dondurmada, çorbalarda, pilav ve bulgurda, makarnada, pirinçte, balıkta, kısaca her yerde kullanabilirsiniz. Limon kabuğu limon suyundan 5-10 kat daha fazla vitamin içerir. Limon, kanser hücrelerini öldüren güçlü bir bitkidir!

Recep Tayyip Erdoğan araştırma üniversiteleri kurulacak demişti işte bu üniversitelerde yukarıda sayılan bilgiler bilimsel olarak araştırılsa da topluma faydalı hale getirilse olmaz mı!!!?

Bilgileri yetkililer doğrulamalıdır!

Bu bilgiyi, 1970’ten bu yana 20’den fazla laboratuvar testinin yapıldığını ve basit limonun, kolon, meme, prostat, akciğer ve pankreas kanseri gibi 12 türdeki kanser hücresini öldürdüğünü söyleyen, dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden biri verdi… Ve daha da şaşırtıcı olan, limon özü ile yapılan tedavi türü, yalnızca malign kanser hücrelerini yok eder! Doğru mudur?

KÂİNAT ŞİFAHANESİNDEN DESTEK ALIN!

Her şeye rağmen hastalandıysanız reishi mantarı tablet veya ekstraktını, zencefil, zerdeçal tablet veya ekstraktını, 12 aminoasit ihtiva eden yosunlardan Chlorella veya Spiriluna tabletlerini kullanabilirsiniz!

Veya bütün hayvanların yiyip şifa bulduğu alfa alfa-dağ yoncası insanlara şifa olabilir mi?

Bir araştırılsa gerçekler ortaya çıkacak!!!

Şahit arıyorsanız yediğimiz danalar, inekler, keçilerin kanser olma riski bize göre çok düşük?

Bağırsak temizliği!

En önemlisi de bedeninizdeki toksinleri, temizlemek için günümüzde ikinci beyin olarak kabul edilen kalın bağırsağı, karaciğeri ve safra kesesini temizlemeniz gerekmektedir. Probiyotikler yönünden bedeniniz kesinlikle eksik kalmamalı yukarıda sayılan tohumların kendileri yani çekirdekleri, yağların, tabletleri veya ekstraktlarını kullanmalısınız! Sirke ve kefir, turşu suyu vs diğer tabii işlenmemiş gıdalar kullanarak bağırsaklarınızdan atılan faydalı bakterilerin eksiklikleri tamamlamalısınız!

Ayın hareketinden ibret almaz mısınız diyen ayete kulak verin!!!

Mutlaka yılda en az iki defa, ilkbahar ve sonbahar aylarının dolunay günlerinde, üç ila yedi gün arası ‘detoks’ kalın bağırsak, karaciğer, safra kesesi temizliğini bir doktor veya uzman kontrolünde lavman metodu kullanılarak yapmalısınız!

Arabanızın bakımına verdiğimiz kıymeti lütfen kendinize de verin!

İnsanlarımıza müjde!

Allah cc’nin verdiği ömrü uzatamasak da; kalan ömrümüzü kaliteli yaş almak mümkündür!!!

Kainat Şifahanesini modern tıbbın engin tecrübeleri yanında adres gösteriyoruz..? Tabii ki merdivenaltı değil kanuni Tarım ve Sağlık Bakanlıklarından onaylanmış bitkisel destek ürünleri ile..!

Kalın sağlıcakla! Tabi mümkünse?

WhatsApp İhbar Hattı: 0530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet

Çok teşekkür ederiz hocam takip ediyorux sizi.
 • Yanıtla

MARİO

yorumlarınız güzel herkes sizi bu özelliğinizle tanıyor.gerek ürünlerin tek tek faydalarını gerekse hastalıklara hangi bitkilerin faydalı olduğuna sayfanızda daha çok yer verseniz iyi olur. Türkiye de alternatif tıbbın öncülerinden birisiniz neticede
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23