• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

HES-Hayat eve sığmaz!!? Hayat üretmektir!!?

16 Nisan 2021


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Dünyada “Tarihte yaşananlardan ibret alınsaydı tekerrür etmezdi..!” sözü gerçek olurken; doğru ve aklın yolu birken, neden hep ‘aldandık, aldatıldık’larla geçiyor ömrümüz..?!

Türkiye’deki seküler düzenin dayatmaları-çetin şartları içinde “Hakk’ın hatırını âli gören ve hakikatleri konuşabilen” ancak birkaç bilim insanı görebiliyoruz.

“Sistemi kurup-yaşatanların derdi ‘kanıta dayalı bilim’ ise, salgın sahtekârlığını ifşa eden ayan beyan, reddedilemez, kanıta dayalı, araştırmaları yapılmış, altlarına imzaları atılmış, ortak bildiri yayınlamış koca koca profesörlerin sunduğu bilimsel gerçekliğe neden sırtını dönüyorlar??!!” diye milletimiz yetkililerden soruyor!!!

“Evet. Bu maske, mesafe vs. aşı işin de bunlar doğrudur, şunlar yanlıştır. Dünyaya aykırı yaşayamayız. Küresel sermaye Türkiye’ye geliş-gidişleri kapatmış. Tedbiren biz de bu duruma uyuyoruz...! Biraz daha sabredelim.. Vs.”

Bariz kusur görüldüyse de denilecek ki; “Tüm yaşadıklarımızın dünya çapında bir operasyon olduğunu gördük ve artık milli menfaatlerimize uygun, kendi tedbirlerimizi almaya hazırız ve en kısa zamanda uygulamaya geçeceğiz!”

Uzman Doktor Nurçin İncirli bakın ne diyor:

“Almanya’da bir örgüt, virüsü izole edene 220.000 avro ödül koydu! 1500 hekimli bilimsel yayında diyorlar ki: ‘Sizin gösterdikleriniz saf virüs partikülleri değil. 21. yüzyılın terörü, deliliği, manipülasyonu, diktatörlüğü, yalanları ve en büyük sağlık sahtekârlığını durdurun!’ Bilimsel kanıta dayanmayan ve dayalı tıbbın temel ilkeleri ihlâl ediliyor!

Maskenin üzerinde birikenlere elektron mikroskobuyla baktığınızda kolektör görevi gördüğünü anlıyorsunuz. Birikenler bakteriyel pnömöni-zatürree yapıyor! Çapa Tıp’ta okudum, Cerrahpaşa ihtisaslıyım, 11 yıllık eğitimde okuduklarımla bunlar hiç bağdaşmıyor! Bulaşıcı denen virüs gerçek olsa patır patır ölür insanlar, yetişemeyiz! Önümüze konanları irdelememiz gerek ama düşünmeden kabul başladı. Korkuyla insanları seçeneksiz bırakıp kendine bağlamak ve dinler duruma getirip köle yapmaktır..! Küresel güçlerin amacı bu aslında!”

Bugün bu varlığı-izolasyonu kanıtlanmamış virüse karşı çare diye gösterilen aşıyla ilgili geçen yazımızda da yer verdiğimiz immunolog-bağışıklık sistemi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Alişan Yıldırım’ın önemli tespitlerine devam edelim:

“…Aşılarda yaygın olarak alüminyum kullanılıyor. Fakat oral değil direkt dokuya verilen alüminyum kesinlikle farklı! Oral-ağız yoluyla alımda midede hidroklorik asitle işlemden geçer ve etrafına bir peptid ağı örülerek emilimi engellenip dışkıyla atılır. Es kaza girse de vücudumuzun laboratuvarı olan karaciğer tarafından detoksifiye edilir.

…İnsanda immün değil hücre yetmezliği vardır. Her hücre yaratılışı gereği gelen virüse-mikroba anında müdahale eder. Fakat yeni doğanlar gelen virüsü henüz tanımadığı için gelen tehlikeye hiçbir cevap veremez. Bebeklere yapılan aşılar, sadece bu sebeple bile bilim dışıdır!” diyerek makalesini yayınlayan ve canlı yayında konuşan uzman doktorumuza çocuklarda görülen anemi, otistik, spastik sendrom ve pek çok rahatsızlığın ve immün yetmezliğin aşılara bağlı olduğunu açıklamasına karşılık, her şeyi açıklama getiren bilim kurulundan veya hiçbir kurum ve kuruluştan cevap gelmedi!!?

Dünyanın en büyük ilâç firmalarında görev yapmış Roland Diggelman diyor ki:

“İlâç şirketleri için tedavi edilmiş bir hasta, kaybedilmiş bir müşteri demektir. Çoğu ilâç firması, ‘öldürme ama sakın iyileştirme!’ ile hareket eder. Kanser, şeker, tansiyon, kalp, kemik erimesi gibi hastalıklar şirketler için altın yumurtlayan tavuktur. İlâç şirketleri kansere çare falan aramıyor, kanserliyi daha uzun yaşatıp sömürme derdinde.”

Sene 2009. Afrika çöllerinde bedevi diye yaftalanan Kaddafi bile gerçeği görmüş ve açıklamış!!?

Ve bu gerçekleri gördüğü için küresel sermayeye teslim olmadığı için yok edilmiştir!!?

“Kendileri virüs yaratacak ve tüm dünyaya yayılmasını sağlayıp size aşısını-panzehirini satacaklar. Kapitalist şirketler ve para baronları kazanç sağlayacak. Önce, çözüm bulmak zaman alacak denilecek ve çözüm çabasındaymış gibi davranılacak. Oysa çözüm ellerinde! Zamanı geldiğinde kullanacaklar.. Vs.”

Dünya Bankası, 28 Haziran 2017’de devletleri muhtemel(!) bir salgında korumak ve yardım için “pandemi tahvilleri” çıkarıyor ve diyor ki; “Bir salgın çıkarsa, verdiğiniz paraların % 80’ini alamazsınız!” Nitekim öyle de oluyor! Topladığı paraları başta Afrika ülkeleri olmak üzere, yardım adıyla ‘hatalı olduğu tespit edilmiş test kitleri’ pazarlayıp sahte vaka sayılarıyla korku pompalanıyor. Zaten çok düşük olan bağışıklıkları korkuyla dip yapınca senaryoları gerçekleşiyor mu..?! Günümüzdeki senaryolar da aynı!!?

İbretlik bir tarihi gerçek!

Sahibi Yahudi olan ilâç firması sahibi, dönemin Cumhurbaşkanından hacamatın yasaklanması için ricacı oluyor!? Sebep olarak da ‘ hacamat bu ülkede uygulanırsa ilâç satamayız..!’ diyor!!

Tabii ki yetki ilaç satan doktorlara veriliyor!!?

Corona öncesi ve sonrası yaşananları ibretle takip eden ve yüzlerce konuşma yapıp makale yazan birisi gibi artık biz de milletimiz gibi Sağlık Bakanlığı ve bilim kurullarına bir şey beklemiyor ve sormuyoruz! Çünkü onlar ışığın, etrafında dönen kelebekler gibi verilen emir gereği (Maske, mesafe, hastane, ilaç, aşı.. Vs.) vazifelerini yapıyorlar!!?

Herkes sonunu yaşayıp görecek!!?

Bizler tebliğimizi yapıp insanımızı düşünmeye sevk ediyoruz!

Mazlumların umudu Recep Tayyip Erdoğan’dan, HES - (Hayat Eve Sığmaz) hedefimiz! Üretmek! Üretmek! Üretmektir..! diyerek yeni müjdeli açıklamalar bekliyoruz!!? Vesselam.

WhatsApp İhbar Hattı: 

530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ömer

Birçok görüşünüze katılıyorum . Özellikle gıda konusunda . Çok yazıldı çizildi. Fakat anlamadığım hastalık yoksa salgın yoksa virüs sahte ise bu hastanelerde inim inim inleyen hastalar ne oluyor haftalarca hasta yatıp nefes alamayanlar ne oluyor . Gözümüzle görüyoruz Peki bunlar ne nasıl hastalık basit grip mi . Lütfen açıklayın .
 • Yanıtla

Halil ateş

Allah razı olsun hocam televizyonlarda da çıkıp millettimize anlatsanız
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23