• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
06 Kasım 2020

Gerçek sağlık! Sağlık turizmi!

Küresel sermayenin ve şeytan aklının, dünyadaki egemen güçleri eliyle kölelik sistemi tüm hızıyla devam ettiriliyor! 

Corona-Covid 19 ‘meleği’, şeytanın Allah’tan aldığı ruhsat ve müddet dairesinde, Levh-i Mahfuz’da yazılan kaderimizin tecellisine sebep teşkil edecek şekilde köpürtülüp abartılıyor! Aklını kullanamayan ve  “Siz hiç düşünmez misiniz? Siz hiç akıl etmez misiniz?” emrine uymayan toplumlar da makûs kaderine boyun eğiyor!

Tabii ki biz Allah’a ve Resulü’ne iman etmiş insanlar olarak böyle düşünüyoruz. 

Maymuna inananlar, sekülerist anlayıştakiler için yorum yapmak istemiyorum. 

Allah herkese akıl vermiş! Margarine, mısır şurubuna, Çin tuzuna, 28 günlük tavuklara, hatta ebter-geni değiştirilmiş pirince, una ve tahıllara, baklavaya konmayan sivrisinek ve margarini yemeyen karınca kadar aklı olmayanlara da, Meksika’da kısırlığı önlemek için ilk defa üretilen gazlı kolalı içeceklerin hatta bugünkü boyutta enerji içeceklerini tüketenler yanında plastik şişeden kedi ve köpeklerin içmeyi tercih etmediği suyu içenlere söylenecek bir sözümüz yok..! 

Sözümüz bunlar üzerinde hiçbir konuşma yapmayıp; bu haksızlıklar karşısında gaflet içinde olup, tedbir almayıp susanlaradır!!

TEMİZLİK İMANDAN-DI..!?

Bir musibet, 1000 nasihatten evladır!

Dünya ve Türkiye binamız başımıza yıkılmadan bütün sebepler dairesinden destek alarak amasız, lakin siz, fakatsız sekülerist bilime dayalı bilimsel çalışmaları yanında, maske, fiziki mesafe, tabii ki temizlik ve bir umut gibi gösterilen aşı çalışmaları holistic-bütünsel-tamamlayıcı tıbbın yanında, modern tıbbın engin tecrübeleri ile Allah (c.c), bir kere daha meleğine emir buyurmadan aklımızı başımıza alıp karar verelim!!?

Bilhassa korona sürecinde, var olan teşhis ve tedavi çalışmaları yanında, dünya ölçeğinde üretimini yaptığımız ve dünyaya ihraç ettiğimiz inovatif ürünler ve tekniklerden “daha da geç kalınmadan” destek alınmalıdır! Bitkisel supllementler, ozon terapileri, 6000 mcg’ye kadar c vitamini, d vitamini, hijyen ve temizlik noktasında güçlü bir madde olan gümüş suyu gibi pek çok takviyelerle sonuca gidildiği, dünyadaki sayısız örnekle sabittir!

Almanya Frankfurt’ta ihtisas yapan doktor medic Tuba Maranki ve doktor eşleriyle birlikte, Koronada Hastane sürecinde pozitif olan meslektaşlarının bir hafta içinde negatife döndüğü, dünyada batıda ve doğuda yapılan bilimsel çalışmaları konu olan bizim de bu sayfalarımızda yayınladığımız makalesinde pek çok sesli makale ve internet sitesinde yer bulmuştur!

DEVLET RİCALİYLE 40 YILIMIZ GEÇTİ!

Cumhurbaşkanları, Başbakanlar, bakanlar, vekiller, bürokratlar, belediye başkanları, sanayiciler gibi pek çok seviyede gönül gönüllü teşekkül temsilcileri, Oxford ve Cambridge akademisyenleri, İspanya ve Suud kraliyet aileleri, Kuveyt Emirliği ve Sudan Cumhuriyeti devlet ricali aileleri, Rusya Federasyonu ve Ukrayna Cumhuriyeti  uzak batı ve doğudan yüzlerce işadamı yanında, son olarak da yurtdışında Sayın Azerbaycan-Nahçıvan cumhurbaşkanının talimatıyla 40 kişilik bakan ve aileleri, devlet görevlilerin de bulunduğu gruba Nahçıvan TUZDAĞI otelinde yedi günlük, Bulgaristan Sağlık Bakanlığının yetkililerinin   Karadeniz sahilindeki Rusya döneminde kurulan yaklaşık 5000 kişilik Albena kurort-kür merkezindeki uygulamalarımız, Romanya Tuz Dağı oteldeki uygulamalarımız dahil yaklaşık 200.000 kişiye, 18 yıl önce başlattığımız “Sağlık Turizmi” ile Türkiye’mizin pek çok termal tesislerinde çok çok başarılı neticelerle hizmet verdik! Bu sağlıklı yaşam konseptini ve ışığını dünyaya yaydık!

FAKAT TÜRK İNSANI MEŞGUL EDİLİYOR!

Son kampımızda garip bir durum müşahede ettik. Zor şartlarına rağmen yurtdışından gelip sağlıklı yaşam metodlarından istifade eden aileler % 60 iken; Türkiye’den gelen ailelerin % 40 olması, medyanın beyin kontrolünü ve algılarla gerçeklerden uzaklaştırıldığımızı gösteriyor!

Hocam derdi ki; “Oğlum vazifeni yap, anlat! Nasibi olan gelir alır. Sopa bile nasiple yenir, unutma!!!”

Bu necip milletin, umeranın ve ulemanın şecereli torunlarından biri olarak diyorum ki, dünyaya öğretip kendimizden sakındığımız..! Unuttuğumuz medeniyet değerlerini, gerçek sağlığı, şifa ve koruyucu metodları gün yüzüne çıkararak, ‘üreterek’ var olmanın gururunu yaşıyoruz!

Rabbimize şükrederken bu sağlıklı yaşam merkezi konseptlerinin bütün Türkiye’de yaygınlaştırılması için  bu güzelliklerin Sayın Cumhurbaşkanımızdan sağlık, turizm, orman, tarım gibi konuyla ilgili bakanlıklar tarafından acilen hayata geçirilmesi için takdirlerinize bir kere daha arz ediyoruz!!?

Vesselâm!

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

R. Bektaş

Alternatif masalları okuya okuya, dinleye dinleye bıktık. Ne modern ne de alternatif tıbba ve hekimlere (!) güvenimiz kaldı. Hepsi kendi alanında ya uzmanlaşmış bir yalancı ya da mutlak yanılgıya.
 • Yanıtla

Hikmet Yılmaz

Necip milletim 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23