• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Enerjisini koruyabilenler aydınlığa kavuşacak!

04 Aralık 2020


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Her şey bir enerjidir, titreşimdir, frekanstır, dalga boyudur! Titreşmeyen hiçbir şey yoktur! Bu frekanslar, dünyada yaratılmış her şey için gereklidir ve geçerlidir!

Bugün şeytan aklının insanları karanlığa boğduğu her hususa böyle bakmak gerek! Şeytan, Allah’tan aldığı ruhsatla dünyanın tepesindeki karanlık aileleri, yönetimleri ve dünyadaki uzantılarıyla toplumları büyüleyerek esir almıştır! Bu şer esaretten kurtulmak için çabalamayan insanlar için de Allah cc, “corona meleği”ni, tarih boyunca sayısız ikazları gibi bir “terbiye aracı” olarak göndermiştir!

ÇÖZÜM YOLLARINI 

SADECE BİZ KONUŞUYORUZ!

Dünyada değişmeyen tek gündem sağlıktır ve yetkililer başta olmak üzere, okumuş, uzman, bilirkişi, stratejiste kadar hiçbir sahada “bütünsel” bir bakış görmeniz mümkün değildir! Akademisyenler, manipülatör ve hokkabazların ağzına bakıyor, bilirkişilerin referans alacakları gerçek bilimsel kaynak yok, uzman ve stratejistler de “karanlık enerjiler”i “yok edilemez” gibi göstermekten öte gidemiyor ve kimse bağışıklığı düşüren sebepler hakkında konuşamıyor! efsunlanmış gibiler maalesef..!

Dünyada yaratılan bütün mikropların dalga boyu bellidir! Antileri de bellidir! Bunlar, uzayı keşfetmekten daha önemlidir! Kâinatta yaratılan 124.000 çeşit nebatat ve hayvanatın, havanın, suyun, toprağın, görünen ve görünmeyen canlıların yaydığı titreşimlerin hepsi insanlık için büyük bir şifadır! Bunları bulmak ve bunlardan faydalanmak maharettir!

“SATILIK BÜTÜN 

HASTALIKLAR”IN 

ÇARESİ %100 

VARDIR!

Bio rezonans ve frekans tıbbı, kıyamete kadar bütün hastalıkların çaresidir! Tabii, çarelerden istifade edebilmek nasipledir! Biz bunları kullanmaktayız. “Rabbim nasip ederse, sular büklüm büklüm bükülür!” Ancak muhatabın bunu hak etmesi lazımdır ve doğru adrese ulaşabilmesi esastır!

Bir duayla, bir Kur’an tilavetiyle, bir kuş veya karga sesiyle, bir karıncanın, cırcır böceğinin sesiyle, fiziksel ve ruhsal hastalıkların sebebi “enerji kırılmaları” onarılabilir! Bir şelaledeki esinti ve ses, rüzgârın sesi ve bedeni okşaması, güneşin ziyası ve harareti, kâinat şifahanesinin bütün enstrümanlarını özümseyen, bedene ve ruha şifa için toplayan “düşüncenin gücü” ile mucizevi neticeler alındığı mücerrebtir, denenmiştir!

YİNE SÖYLÜYORUM, 

İNSAN BUNLARI HAK EDECEK!

Aczini, fakrını ve muhtaçlığını fark edip iyileşmeyi murad edenlere seyri sülükte, uykuda, yakazada veya ilhamla “kün fe ye kün, ol!” emriyle lazımı yere şifası gönderilecektir!

Üstüne basarak söylüyorum! Coronanın bütün türleri, influenza, kanser, kısırlık gibi binlerce hastalığın hepsinin birer titreşim-frekans ve dalga boyu olduğunu düşünürsek, hepsinin de çaresi vardır, bulunmuştur ve uygulanmaktadır!

SU HAVA TOPRAK TAHMİN EDİLENDEN 

ÇOK DAHA KİRLETİLMİŞ DURUMDADIR!

Habitatta şifa olması gelen bitkiler, hayvanlar, sular, bugün bizlere cefa olmaktadır! Nasıl ki kan mecrasını dolaşan askerler, lazımı yere “müsbet enerjiler” olan vitamin ve mineralleri taşıyarak hormon sistemini düzenliyorsa, beyin kodlarımızda olmayan kimyasalları kullandığımızda kanın terkibi bozularak, kendi elimizle Allah’ın adaletini çağırıyoruz!

Bir aflatoksinle bloke olmuş karaciğeri düzeltmek için, kan mecrasına keten tohumu, turmeric kökü, kişniş, yabani hindiba gönderilmelidir! Bu bitkilerin kendisini, çayını, yağını, daha üst düzeydeyse ekstraktını kullanarak çok olumlu neticeler alınabilir!

Bu inovatif ürünler, ilerde “aşı” boyutuna getirebilecek şekilde de post-inovasyona gidilebilir!

“FREKANS TIBBI” KURTULUŞ 

REÇETESİ OLARAK BEKLEMEKTEDİR!

Frekans tıbbı ile hasta bölgeye ilgili anti-karşıt dalga boyu verilerek bedendeki bir helicobacter pylori, ankilostoma, parazit türleri, Candida gibi mantar türleri, hem de ağrısız ve uğraşsız yok edilebilmektedir!!!

En etkin sonuçlar alınabilmesi için “KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ-DETOKS” metodlarını uygulamak gerekmektedir. Yılda iki defa ve dolunay günlerinde yapılan kalın bağırsak, karaciğer, safra kesesi temizliği ile madde bedenimizi ve tövbe kapısından nedamet edip girerek ruh dünyamızı da temizleyerek netice hasıl olmaktadır! Bunun dışında bedensel ve ruhsal düzelmenin hiçbir yolu yoktur! Allah’ın “ilim” sıfatı içinde, hayatımıza müspet tesir edecek binlerce metot vardır! Âlim odur ki, bunları ruh aleminde-Yaratıcının lütfuyla bulup insanlığın hizmetine sunsun! Bunların karşısındakiler de âlim değil zalimlerdir ve bu zalimler dünyamızı işgal etmiştir! Bugün 100 kişinin 98’inin ilâç kullanması ve hasta olmasının sebebi budur! Esas olan, programımızı en iyi bilen Yaratıcı’nın emirleri dairesinde yaşayıp yasaklarından kaçmaktır. Cüz’i irademizle kaderimiz zaten tecelli edecektir.  Vesselâm.

 WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Salihce

Safari ücretle haftada 6 gün günde 12 saat çalışayım sonrada enerji diyen bu yazıyı ilaç niyetine okuyup uygulayayım.. nerde yaşıyorsunuz yaaaa!
 • Yanıtla

Türk

Türk halki ne yazikki zaten zayif olan pusulasini tamamen kaybetmistir, cogunluk icin söylüyorum. Ben 70li yillarda ilk okulda okurken, bize okulda okulun önünde sirada bütün siniflara zorla amerikan yardimi olan süt tozunu suda kaynatip icirirlerdin, bizde bunun cok kötü tadi oldugu icin, yavasca bardaklardan yere dökerdik, siniflar dagildiktan sonra okulun önünde ince beyaz bir dere akardin. Birde bize acayip bir un verirlerdin ve analariniza köy cöregi yaptirip okula getirin derlerdin, hergün her sinifta birisine verirlerdin. Okulumuz 5 siniflik, sinif basi 25 ögrenci, o zaman köyümüz cok büyüktün. Anam derdin, bu ne bicim un ne acililiyor nede yugruluyor, ancak kendimizden bugday unu karistirip öyle cörek yaparlardin. Birde yilda iki kere 5 littelik kutular icinde yag verirlerdin, bunu 5 aile bölüsürdük. Bu yag eritmeye balandimi les gibi kokardin, hic birseye kullanisli bir yag degildin. O zamanki büyüklerimiz katirmiydin yoksa essekmidikiler de bizlere bunlari layik gördüler? Simdi bakiyorumda bazilari daha hala degismemis...Bizdeki bu gen bozuklugu nedirki acabada, bizler daha hala yönümümüzü yöntemimizi bulamamisiz...bu toplum nasil bir toplumki, düsünmeyi tasinmayi bilmez ama hep kuru gürültü cikarip her seye atlar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23