• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
26 Temmuz 2019

Dünya Savaşı devam ediyor -2-

Dünya Savaşı 1’de “doğru bilinen yanlışları” ve “hiç duyulmamış doğruları” anlattık.

Ve maalesef hep haklı çıktığımızı da!

Acı hatıralarımızla, 40 yıllık devlet tecrübemizle anlattık. Tabii, yaşadığımız acı tecrübeler, devletin içinin oyulması, bıyık altından gülenler, vurgun ve fesat için pusuda bekleyenler, paça çekenleri tafsilatıyla yazsak cilt cilt kitap olur..!

Savaş bütün hızıyla insanlığı yok etmek için devam ediyor!

Yurtdışı görevlerim ve araştırmalarımın büyük kısmını yaptığım ABD ve 15 yıl kaldığım Rusya’dan dönüşümüzde, arı kovanına çomak soktuğumuz için, “Türkü’ye!” diye and içmiş beyaz, soylu, elit Türklerin baskı, tehdit ve soruşturmalarıyla geçti son 15 yılımız!

Mücadelemize azimle devam ediyoruz. 

Orta Asya Fergana’dan gelen Oğuz atalarımızın bir Türk boyu, Bering boğazından Amerikanların yerlilerini kızılderili-indian’ları nasıl yok edildiğini de dualarınızla bir gün kitaplaştırıp insanımızın hizmetine sunacağım!

Dünya Savaşı ve Sentetik Hayat!

Birinci hamle!

Rothschild ve Rockefeller ailelerinin, sanayi inkılabından sonra bakalitle sentetik ürün yapılma kolaylığı ve bütün ilaçların hammaddesi pahalı olmasından ‘sentetik’ ilaç sanayine dönülmüş, jelatin ve birtakım katkılar da kullanarak kimyasal terkipler ortaya konmuştur. Bunlar yapılmadan önce pek çok vakıf, cemiyet, gönüllü teşekkül kurulmuş, önleyici kanunlar alınmış, akabinde 5000 yıllık Türk kültürlerine ait Ayurveda, Shiatsu, Akupunktur, Aromaterapi, Fitoterapi, Peleiodterapi, Mezoterapi gibi sayısız metodu kullanıp insanlara; hatta tabiata büyük faydaları olan bütün şifacılar tek tek tespit edilerek 50 yıl içinde yavaş yavaş ortadan kaldırılmıştır, direnenler de faili meçhullerle yok edilmiştir!!!

Bu uygulamalar, bizde cumhuriyetle birlikte kurulan “Tebabetin Şuabatı-1219 sayılı yasa” ve değişmeyen bunun gibi pek çok yasayı da hatırlatmaktadır!

Yani cumhuriyeti kuranlardan sonra bu milletin medenileştirme adına!!? yaptıkları kanunlarla uygulayanlar ve Amerika’yı kuranlar arasındaki bağı takdirinize bırakıyorum..!!! Çünkü cumhuriyetle birlikte sentetik ilaçlar ortaya çıkmış, 1940’lardan sonra güya demokrasi atağı ile!!?

Marshall yardımı adı altında üç beyaz ülkemize sokularak Anadolu insanı zehirlenerek hançerlenmiştir!

Beyaz ekmek, margarin, süt tozu, rafine tuz ve şeker, hatta şu ana NBŞ gibi suni tatlandırıcılarla ilaç tröstlerine mahkûm edilmiş durumdayız! Üstelik bunlar, 17 yıllık Ak Parti-Cumhur İttifakı destekli dönemde bütün kısıtlı olan çok pahalı kanser vs gibi çözümsüz görülen hastalıklarla ilgili güya mağduriyetlerin giderilmesi noktasında ilaç kullanımının geri dönüşümünün sağlanarak ücretsiz dağıtılması ve çare olarak şehir hastanelerinin kurdurulması hayata geçirtilmiştir. Niçin bu insanlar hastalanıyor sualinin sorulmaması ve gözardı edilmesi maksatlı, planlı, sinsi bir oyunun parçası olup tam da bu kısır döngüyü kuranların amaçlarına ulaşmada kullanılan metotlardır!

Ve bugüne kadar hiçbir bilim adamı birkaç cılız ses dışında bunlar aleyhine konuşma yapmamıştır!, yapamamıştır!, yaptırılmamıştır! Yapanlar da en ağır şekilde cezalandırılmış, aba altından sopa göstermeye devam etmektedir! 57. soruşturmamız takipsizlikle sonuçlandı! Durmak yok yola devam! Allah var gam yok!

İkinci hamle, aynı kapitalist düzen tarafından kurdurulan pek çok vakıf, dernek ve Birleşmiş Milletler nezdindeki sağlık örgütleri, malum gıda grupları, üniversiteler ve bu şirketlerce satın alınmış bilim adamlarınca ilaç sanayii desteklenmiş, ilaç şirketlerinin finanse ettiği hakemli dergilerce yapılan çalışmalarla ilaçlar ve hastahaneler tek umut olarak gösterilmiş ve insanımız çaresiz bırakılmıştır.

Üçüncü hamle!

Vuruşları devam ediyor!!!

Birleşmiş Milletler’deki görevim sırasında da bizzat dinlediğim ‘Himalaya Dağları’nda bir şatoda yapılan itiraf ve tehdit konuşması’ndan bir bölüm geleceğimizi net açıklıyor.

Bize ait olmayan satılık hastalıklar-biçilmiş hayatlar!

Dünyada sars, hiv, domuz gribi, kuş gribi, kene, h1n1 gibi pek çok salgının laboratuvar ürünü olduğunu ve bunu çıkaran gücün ilaç firmalarını şeytanın gör dediği ‘İllüminati’ tehdit ediyor: “Niçin davamıza hizmet etmiyorsunuz?!” cevaben de “Efendim, dünyada ilaçlara karşı büyük bir tepki oluştu, şifacıların sayısı yine arttı, bunlara karşı maalesef Hükümetler önlem almıyor, bu sanal alem herkesin bilgilenmesini sağladı..vs!” gibi birtakım kaçamak cevaplara, “Biz insanları hastalandırmasaydık bu ilaçları kime satacaksınız..?” diyenler..!

İnanmayacaksınız ama gördüklerim ve yaşadıklarım çok daha korkunç insan neslini yok etmeye yönelik!

Tabii bunları bilmek için âlim olmaya gerek yok. Sanal medya her şeyi gözler önüne seriyor zaten!

Türkiye’deki ilaç plasiyerlerinin ve pek çok bilimsel çalışmada ahiretini düşünen, etik yaşayan bilim adamlarının da zaman zaman, Her ne kadar üniversitedeki bölüm başkanlıklarından ayrıldıktan sonra da olsa!!! Yeter artık diyen ölmeden önceki günah çıkarma adına feryatlarını ve konuşmalarını, icraatlarını Türk televizyonlarında da görüyoruz. 

Dün bize de şarlatan diyenlerden ve olmaz böyle şey diyenlerin, bugün bizim yazdıklarımızı yani kuyuya attığımız taşı çıkarmak için yazdığımız yazıları ve konuşmalarımızı hayata geçirme gayretleri bizi memnun etmiyor değil!

Elimizde Türkiye Cumhuriyeti devletine 60.000 TL ceza ödeyip, “yeşil kombu çay için şifalıdır” dediğim yeşil çayımızı alıp keyifle seyrediyoruz!

Son bir ay içinde başta Amerika Avrupa olmak üzere pek çok bilim adamının yaptığı vicdani açıklamalardan dolayı ölümleri tesadüf olmasa gerek!

Uyanıp tedbir almaya vaktimiz kalır mı bilmiyorum..! Bizi izlemeye devam edin!

Çünkü Dünya Savaşı devam ediyor!

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23