• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
20 Eylül 2019

Dünya kıyameti mi yaklaşıyor?

 

Hollywood’un kontrolünde alıştırılan sıradışı hadisata ve yaşam tarzına bire bin hız verildiği günümüzde sel, hortum, kasırga, tsunami, küresel ısınma, buzulların erimesi, kutuplardaki kaymalar, gece gündüz sürelerindeki düzensizlikler, golf stream sıcak su akıntısının ısısının azalması, açlık, kıtlık, chemtrails-haarp gibi iklim müdahaleleri, hastalıklar, cinayetler, anormallik ve anomaliyle acı dolu sona ve yok oluşa büyük kıyamete doğru hazırlanıyoruz!

Yukarıdaki hadiseler dünyada her an yaşanmakta binlerce maddi ve ma’nevi hem bugün hem yarınımız yok edecek zararlar her ne kadar medya tarafından gizlense de yaşanılmaktadır!

15 yıl evvel yazdığım “Yaşam Enerjisi” adlı eserimdeki gerçeklere uyanamayan basireti bağlıların eliyle çok daha karanlık günlere gidiyoruz maalesef..! Kanunlar, toplumsal normlar, ‘doğru’lar hep, seküler-kanıta dayalı ve beyinleri kanırtılmış, sığ bakışlarıyla toplumu da kendi alevine ve uçurumuna sürükleyen diplomalı, unvanlı, ‘bilir’ kişilerden yana..!

1000 yıl İslâm’a ve insana, topluma hizmet etmiş, faziletli, medeni, ilme fenne tabi toplumlar; bu, karanlık geçmiş ve şecereli azınlığın elinde oyuncak olmuş durumda! Hayatın her mecrasında ‘ilkel’ en alt düzey ‘çözümsüzlük’lerle oyalanıp, mutsuz ve umutsuz bir hayata mecbur bırakılıyoruz!

En büyük terör!

Bugün Türkiye başta olmak üzere dünyadaki en büyük terör-sorun, öyle medya hokkabazının uyuttuğu gibi dağ terörü, terör örgütleri, sokaktaki münferit hadiseler, çekilen başörtüsü, ırza tasallut, siyasi polemikler, danışıklı dövüşler, bölgesel olaylar asla değildir! Bunlar “Cambaza bak!” dedirten kirli odakların asıl terör olan “Gıda, ilâç, kimyasal ve elektro manyetik” terörlerini maskeleme yöntemleridir! Dünyayı güden satanist şebekenin tek hedefi, popülasyonu belirgin ölçüde kırıma uğratıp, kalan ‘goim-köle’ azınlığa ayak işlerini gördürmektir!

Beyin Kontrolü

Tüm yaşadıklarımızın geçmişe göre bariz sıradışı olması, ‘alıştıra alıştıra’ yok edildiğimizden ‘komplo’ gibi görünmektedir. Fakat ardı arkası gelmeyen afetler, cinayet, aile kavramının tamamen yok olması, erdem ve merhametin sıfıra inmesi, tamamen ‘günü kurtarma’ üzerine, ‘benden geçsin de…’ şeklinde bencilliğe düşmemiz bir anda olamazdı elbet; şoka girip uyanma, kendine gelip tedbir alma bilinci oluşurdu toplumda. Yavaş ve sinsi yöntemlerle zehirlendik. Marshall yardımlarıyla, sentetik ilâç ve ameliyatlarla, aşılarla, diş macunundan içtiğimiz sulardaki klor ve Florür’le Epifiz bezimizle birlikte beynimizi kemirip uyuşturan yüzlerce yolla bugünkü “sorgulayamaz-mankurt” bireylere döndük ve çaresizce hazin sonumuzu izliyoruz..!

Rusya, Amerika’da radyo dalgaları ve yüksek frekanslarla tsunamiler yapıyor, seçimleri etkiliyor, Rita-Margarita gibi kasırgalar oluşturuyor, bu haberleri de devletin gizli servisi Pentagon yapıyor!!

Rusya radyo dalgalarıyla ülkemizi tehdit edip ekonomimize darbe vuruyor diye!

Türkiye için de aynı senaryolar devrede..! Tabii bunları kime anlatacağız..? Vaktinde doksanlı yılların sonunda subay olan biraderimin devre arkadaşı dönemin paşasının talimatıyla Genelkurmay ilgili birimleri dinledi bizi sağ olsun, kapsamlı görsel ve sinevizyonla bir sunumla elektromanyetik kuşatmayı, Echelon’ları, sinyal istihbaratını anlattık. Paşa ilgili birim amiri askere sordu: “Hocanın anlattıklarından haberiniz var mı?” “Komutanım, doğru, biz bu sinyalleri, radyo dalgalarını alıyoruz ama ne amaçlı gönderildiğini, nelere tesir ettiğini bilemiyoruz…”

Peki sonra, hangi tedbirler alındı? Hiç!!!

Zira, Türkiye’deki dinlemeleri.. vs 15 Temmuzları kim yaşattı..?!

Burada tarihe kayıt düşsün diye yazıyorum bugüne kadar yazdıklarımda söylediklerimde %100 olarak hepsi tarihimizde yaşanmış ve binlerce insanımızın hastalanmasına ve bir o kadarının da mağdur ve ölümüne sebep olmuş gelecek nesillerin de geleceği karartılmıştır!

Bu karanlık olaylara kimse dur demeği bilemediği için de halen devam etmektedir!!!

Uyardık; tedbir alınmadı!

Merhum ÖZAL döneminde danışmanlık yapmış biri olarak yarım kalmış projelerin faaliyete geçmesi için Refah-Yol döneminin başbakanı merhum ERBAKAN hocamla, dünyada dönen fakat hiç konuşulmayan bu çalışmaları paylaştım ve talimatıyla başbakanlıkta bir birim ve komisyon kurulup ülkemiz için çok stratejik çalışmalar yapılacaktı. Bu olayların şahidi şu an Memur Sen genel başkanlığı da yapmış olan Ahmet Aksu bey de şahittir!

Fakat ‘başta sarayın içinden’ her devrin satılıkları devşirme ve dönemeler hatta Erbakan’ın en yakınındaki bakanlar bizim ve ülkenin yolunu tıkadı ve o gün bugündür doğum sancısı çekiyor, Yeni Türkiye!

Umudumuz, milletin ve mazlumların ümidi ERDOĞAN’da!

40 yıllık devlet tecrübemle sabit ki hiçbir şube müdürü, genel müdür, müsteşar devletle ilgili stratejik bir karar alma basiret ve ferasetinde olamaz; sistemin çarkları ellerini kollarını bağlar çünkü! Bakanlar da uzaktan bakabilir!!!

Bu yüzden 2023-2071’lere giden yolda tek umudumuz Cumhur’un sesi Recep Tayyip ERDOĞAN’ın “Fermanımdır!!!” diyerek yeniden dirilişe öncülük etmesindedir,

Sağlık, turizm, gıda, tarım, orman, dini ve milli eğitim gibi konularda bütün altyapı ve kadrolar tamamen hazır uygulanabilir şekilde hazır vaktini beklemektedir!

Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı

530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ömer Faruk demir

Hocam sonuç satırınız bir temennimi, yoksa çalışılmış hazır bekleyen kadrolar bir gerçeklikmi. Eğer bir gerçeklik ise sizden ricamız, çocuklarımıza eğitim ve meslek için hangi alanlarda çalışma yaptıralım. Bizimde kardeşlerimize katkımız olsun. Hayra motor şerre ve şerlilerin en büyüğü olan deccale fren olalım inşaallah. Allaha emanet
 • Yanıtla

iyildiz

Bütün suçu 11 aylık Erbakan hükümetine yık, 17 senedir tek başına iktidar olan hükümetten ümit dilen... pes...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı