• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
14 Ağustos 2020

Deliler dışarı! akıllılar içeri mi?

Bitmeyen dertlerimiz ve her zamanın kaotik ortamına her gün başka bir muammalı gündem ekleniyor!

Kısaca cambaza bak!!?

Şeytan aklının siyasi partilerin içine yerleştirdiği kriptolar yerleşik düzenin satın alınmış kalemşörlerine ve bürokratlarına kendini akıllı sanan deliklere attırdığı taşı çıkartmak için akıllıları birbirine düşürüyor!!?

İkinci oyun sergilenerek “cımbızla seçilen kelimeler servis edilerek” kriptoların yok etmek istedikleri “kişi ve kuruluşları” da linç ediyorlar!!!!

Ben bu filmleri görmüştüm ve yaşamıştım!!?

Aynısını ben Akit TV canlı yayınında bilgi savaşları programında “....tekrar seçilmişlere müdahale olursa göğsümüzü gerip gömdüğümüz öfkemizi çıkartıp tankların önüne çıkarız..” dedim 500.000’e yakın tweet yedim! Sonra öğrendik ki birileri düğmeye basmış! Atılan tweetler makinalarla organize bir malum gruplarca makinalarla atıldığı şikayetçi olsak bile bunların bulunamayacak bilgisi verildi ülke işte her zaman böyle tehdit altında!!? Bunu söyleyen devletin ilgili bilişim suçlarındaki uzman kişiler ve birimleri!!? Sağ olsun başta içişleri bakanları kadim dostumuz Murat Başeski olmak üzere birkaç bakanımız yapılması gerekenleri sordular. 

Biz de dedik “çok sağ olun biz eskimez kurt’uz! puslu havayı severiz! kendi işimizi dün yaptık bugün de yaparız!...” dedik!!?

O gün bugün kendi işimizi yapmaya; doğruları söylemeye devam ediyoruz!!?

Çok şükür suç duyurusu sonrasında açılan soruşturmada olayın bütünü değerlendirildiğinde tabii ki daha önce taşlandığım 56 olayda olduğu gibi 57.’si de takipsizlikle sonuçlandı!!?

Ama bize atılan çamurlar!!!

İftiradan çok öte sözler!!?

İri bir gazetenin yazarının söylediği “Kim bu madrabaz”!!? Gibi yazan konuşan herkezin sözleri hepsi kayıt altında!!?

Öyle ya her konuşmanın bir hesabı olduğu gibi her yazılanın da bir hesabı olacak hem bu dünyada hem ahrette!!?

Minareden düşen bilir!

Tazminat davası açıp beş sene bekleyeceğiz davalar bitsin diye!!!!

İlmi siyaset hocam derdi ki: “oğlum rakibini çok iyi inceleyeceksin! bir vuruşta yıkıp seni galip edecek arkanda dürüst! destekleyici! “Hakkın hatırını ali tutan hakemler-Hakimler bulursan vur!!?

Yoksa bekle!!?”

Ben takipsizlik kararımı 6.5 sayfa olarak Yargıtay içtahatları açılabilecek bir tazminat davasında haklı çıkabilecek onlarca örnek dava ile aldım!!?

Şimdi vaktini bekliyorum!!?

Nasrettin hocanın misali!!? Timur’un yanına giderken arkanda kimler var bilmek lazım!!?

Akıl tutulması bugün de yaşanıyor!

Bugün bakıyorum herkes sinmiş, pusmuş, gölgesinden korkar bir vaziyette aman görmedim !duymadım !işitmedim ....vs Bana dokunmayan yılan 1000 yaşasın diyenlerle dolu !!?

Allah var Allah!!? Ölüm var ölüm !!?

Hesap var hesap!!?

Kuldan utanmıyorsanız da bari Allah’tan korkun beyler!?!

UYUŞTURUCULAR DAMARA DEĞİL; 

BEYNE VE RUHA GÖNDERİLİYOR!!!

20 sene evvel “Yaşam Enerjisi” kitabımızda bugünleri anlattık:

Başların ayak, ayakların baş olacağı günlerin haberini verdik!

Sen misin arı kovanına çöp sokan!

Hakkın hatırını söylediğimiz için en yakınlarımız tarafından sahip çıkılmayacağımızı hatta tenkit edileceğimizi de yazdık..? İşte şimdi o günleri yaşatıyorlar bize!!?

BİR ÖZAL, BİR DE ERBAKAN DİNLEDİ; 

ÖTESİ YOK!

İÜ Sosyal Siyaset kürsüsünde doktor hocalarım Prof s. Zaim N.Yalçıntaş ve T.Yazgan gibi siyasetin duayeni hocalardan doktora almış birisi gibi şu sözlerini hiç unutmam!! “Siyasetçiler ülkeyi kendilerinin idare ettiklerini sanırlar! Halbuki onları bir üst akıl yani sermaye idare eder..!

Para kimdeyse güç ondadır!!?

Ülkede çivinin çıkması sizin elinizle değilse de şeytan aklının, yerleşik düzenin efendilerine köle olanlarının eliyledir!

Bunlar eski Türkiye’de kaldı diye düşünüyoruz! Sayın Mustafa Varank’ın, Ruhsar Pekcan bakanlarımızın konuyla yakından ilgilenmesi de takdire şayan! Ülkede sular durulunca projemizi mutlaka ama mutlaka insanımızın geleceği için hizmete sunacağız.

İnsan sağlığını yok eden tüm virüs ve bakteri gibi mikro organizmaları nötrleyecek, devletimiz ve milletimizi darboğaza sokan aşı ve ilâç tröstlerinin, Ülkemizi milyarlarca dolarlık ekonomik ve sosyal esaretinden kurtaracak donanım, bilimsel metodlar, tecrübe ve uzman ekibimizle hizmete hazırız!

YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN 

TEMİNATIDIR!

15 senedir 65 ‘Sağlıklı Yaşam Kampı’mızda 200.000 katılımcımıza ve bütünsel tıp metodlarının inovatif ürünleriyle de 1.500.000 insanımıza şifa nasip oldu!!! Bize neden saldırıyorlar sanıyorsunuz?! Şükür ki tarafımıza açılan 57 soruşturmanın hiçbiri arsızlık, hırsızlık, yolsuzluktan olmadı! İnsanımıza bir çözüm sunamayıp, hastane kapılarında çürümeye terk etmekten de gocunmayan Bazı siyasi partilerin ve yerleşik düzenin bürokratları ve bazı gönüllü teşekküller içinde yuvalanmış ihanet şebekelerinin ‘hasedi’yle oldu!!!

Dün olduğu gibi bugün de şayet akıllanmazsak yarın da “Hakkın hatırını Âli sayanlara yaşatılanların” kısa bir özetini Minareden düşen ve yaşayan birisi gibi sizlerle paylaşmak istedim!!!

Deliler ipini koparmış!!?

Akıllıları içeri toplamaya çalışıyorlar!!?

Vesselâm!

WhatsApp İhbar Hattı : 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dumrul

deliler velidir hocam, durmak yok yola devam!
 • Yanıtla

VATANDAŞ

Sayın Maranki akpartili bir vatandaş olarak yapay ve suni gıdalardan nefret eden dogal gıdanın peşinde bilinçli bir vatandaş olarak sizden T.Bakanlıgı ile mücadele etmenizi istiyorum.Herşeyi naylon ambalaja koyduyarak hijyen diye bizi kanser edecek uygulamalarla savaşmanızı istiyorum.. 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23