• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
03 Kasım 2020

Corona ölümleri! Veronica-yavşan otu!

Son günlerde dünyada ve Türkiye’de pek çok Başbakanın, bakanın, bilim adamının, devlet adamının işadamı ve sanatçıların 50 yılda yetişen büyük insanların corona illetiyle rahatsızlandığını, hatta hatıralarında; “Tedavi sürecinde kullanılan yüklü kimyasal ilaçlarla cehenneme gittim geldim. Duvarlar üzerime çöktü, halüsinasyonlar gördüm. 20 günde 20 kilo verdim!!!” diyen prof. ve doktorları canlı yayınlarda dinledik ve gördük! Allah’ın gözle görülemeyecek kadar ufak trilyonlarca vazifeli yaratığından biri bunları yapabiliyorsa, Allah isterse-şairin dediği gibi; “Sular büklüm büklüm bükülür!!!” Demek ki, kâinatı idare eden “külli şeyin kadir olan bir güç var” ve O, her şeyi görüp işitiyor! Yani kapıların, odaların, masaların arkasında, gizli yerlerde, kozmik odalarda konuşulanları bütün detaylarıyla biliyor!!!

BURHAN KUZU’YA VEDA!

Kadim dostum ve yıllarca teşriki mesaide bulunduğum Prof. Dr. Burhan Kuzu’nun koronadan vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Kendisine rahmet dilerken, defalarla bizi ziyaret edip danışmanlık alan aile yakınları ve dostlarına, sevenlerine de başsağlığı diliyorum.

Burhan hoca zaman zaman İstanbul Topkapı’daki merkezimize gelince takılırdım kendisine; 

“Yahu hocam, kurtlar! kuşlar! bakan oldu, başbakan oldu; sen 15 senedir vekilisin, hâlâ aynı yerdesin..!?” Cevaben derdi ki; “E hocam, sen vekil olamadın ki ben bakan nasıl olayım..! Seni vekil yapmayanlar, bizi de bakan yapmıyor..!” derdi!

Derdim ki; “Hocam ben icraat adamıyım! Metafizik boyutta yaşarım! Vekillik değil, ülkenin düzelebilmesi için güçlü bir başkanlık sisteminde bakanlık istiyorum! Onun için yapmıyorlar herhâlde..?” diyerek dertleşirdik!

CESURLAR BİR GÜN ÖLÜR; 

KORKAKLAR HER GÜN!

Ülkemizde yüzlerce vekil, belediye başkanı, bakan oranıyla Karadenizliler yarıdan çokken, Karadenizli Burhan hocanın layığı bir mevkiye getirilmemesi hep sakinliğindendir diye düşünüyorum. Beyaz TV’de birkaç program yapmıştık. Fakat hoca her şeyi söyleyemezdi! Tabii âidiyetini eleştirmek pek kolay olmuyor. Eksikleri tamamlardım ve bana şükran duyardı! Derdim ki; “Hocam, cesurlar bir gün ölür; korkaklar her gün! Tarih cesurları yazacak!”

Çok hoşuna giderdi ve o samimiyetle tebessüm ederdi. Sahasında profesör olup yüzlerce talebe yetiştirmiş bu kadar kıymetli bir insanın dünyadaki kadir bilinmezliği, ahiretinin güzelliğiyle mükafatlandırılacak diye düşünüyorum! Allah rahmet eylesin.

VERONİCA’YI BİR KERE DAHA 

HATIRLATIYORUM!

 “Ölümden ve ihtiyarlıktan başka her derdin devası vardır” diyen Cenab-ı Allah, çare olarak kâinat şifahanesini göstermiştir!

Çin’de, sıtma başta olmak üzere yapılan aşı çalışmalarında veronica-pelin-yavşan otunun tıbbi sahada en çok kullanılan ürün olduğunu görüyoruz. 

Kâinat şifahanesinden ‘hiçbir zararı olmayan’ ve bakanlığın müsbet listesinde olan, DSÖ’nün de bilimsel çalışmalarında yer alan veronica beccabunga-yavşan-pelin otunu sizler için ürettik! 

Dünya supplement-bitkisel takviyeler birliğinin hakkında en çok araştırma yaptığı, “oleuropein” etken maddeli zeytin yaprağı, kanın seyreltilip temizlenmesinde civanperçemi ve karabaş otu, ödem atmada ısırgan otu, böbrek rahatsızlıklarında kırk kilit otu, kanın temizlenmesinde şahtere otu, iyot ve zengin minerallerle ceviz yaprağı, böbrek ve böbrek üstü bezlerine tesiriyle yoğurt otu, şekerin en tabii hâli, güçlü bir antioksidan ve bağlayıcı madde olarak da kullanılan meyan kökü bitkisini inovatif tekniklerle ürettik! Atomize tesislerimizde yüksek teknolojiyle etken maddesini elde ederek, Tarım Bakanlığı Kontrol Genel Müdürlüğü onayıyla MAR-EXT markasıyla sıvı ekstrat olarak 250 gramlık boyutuyla milletimizin hizmetine sunduk!

Avrupa başta Almanya olmak üzere pek çok laboratuvardan da onayını aldık!

Almanya Frankfurt’taki kozmik yaşam merkezimizde ve bütün Avrupa ülkelerinde yaptığımız ihracatla ülkemize döviz kazandırarak satışlarımız hızla devam etmektedir!

BEŞ KITADAN 100 KİŞİLİK AİLE 

KATILIMCIMIZLA SAĞLIKLI YAŞ ALDIK!

Korona şartlarında titizlikle uyguladığımız detoks-sağlıklı yaş alma kampımızda yüzde yüz başarıyla netice aldık! İnsanlar, bağışıklıklarını yükselterek sağlıklı ve huzurlu şekilde ülkelerine döndüler!

Bu ülkenin de dünya çapında, inovatif tekniklerle endüstriyel üretim yapan bilim adamları vardır!

Bitkilerin yüksek teknolojiyle özütlerinin elde edilerek, Tarım Bakanlığı Kontrol Genel Müdürlüğü’nce de onay verilmiş inovatif ürünlerimizi, korona sürecini dünya ülkelerine göre daha başarılı şekilde idare eden son günlerde yorgunluğunu hissettiğim koca yürekli Sağlık Bakanımıza da, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da arz etmek istiyoruz!

Artık Sekülerist Bilim anlayışı ve enaniyetimizi bir kenara bırakıp, batı hayranlığından çare diye sundukları aşı çalışmaları yanında; yapılan bu çalışmalarımızın da değerlendirilmesi ülkemizin üretimini ve büyüme hızını olumsuz etkileyen, hızla durgunluğa daha sonra da çöküşe gidebilecek ekonomisine ve sağlığımıza bir katkı yapacaktır diye arz ediyorum!!?

Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdullah Akcicek

Lütfen Kulak verin bu Ustada.
 • Yanıtla

Enver aydın

Bu ürünü nereden bulabilirim
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23