• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
04 Mayıs 2021

Corona, kapatmalar, intiharlar, iflaslar ve GERÇEKLER!!?

Türkiye’deki söz sahiplerinin suskunluğuna karşı; karanlığın arkasındaki şeytani gücü bilip, bu son corona-covid sahte salgınında feraset gösteren hahamlar!!? Din adamları, gerçek bilim adamları var! Gerçekleri korkusuzca dile getiriyor!!

Dünyada mazlumlarının ve inananların umudu olan Osmanlı’nın bakiyesi gürbüz Türkiye Cumhuriyeti’nin yetkilileri, sözde bilim adamlarıysa, biyolojik silâh haline getirdiği “Güvenilirliği kanıtlanmayan aşı uygulamalarıyla” insanlarımızı evine kapatıyor! Bu toprakları bize şehit kanlarıyla vatan yapan atalarımıza, memleketin asıl ve asil insanlarına en büyük ruhsal ve fiziksel ekonomik darbeyi vuruyor!

Milletin bağışıklığını daha da düşürüyorlar!

Maske, mesafeyi .. Aşıdan başka bir yıldır hiçbir yol göstermeyen son vuruşlarıyla “bulaşık-sentetik kimyasal madde çöplüğü” aşıyla insanlarımızı bir mutant-canavar hâline getirdiği iddia edilen seslere cevap bulunmalıdır!!?

Sağlıkta, tarımda, eğitimde bilinçli ve “gizli bir el tarafından yapılan ihtilallerle” bu ülke bugünlere bilerek ve efendilerine kölelik yapmak isteyenler tarafından getirilmiştir!

 Yüzyılın büyük oyunu görülmelidir ve tedbir alınmalıdır!

Anayasamızın 13. maddesinde kişilerin hak ve özgürlükleri ancak kanunlarla düzenlidir denilirken ikili yapılan anlaşmaları ve bugün olduğu gibi genelgelerle bu meclise dayatılan yasalarla ülkeyi yıllarca efendilerine köle yapanlar tespit edilip açıklanmalı, oyunları deşifre edilip hesabı sorulmalıdır!!?

Koca bir ülke bir anda bütün vurgunları, ihanetleri, paralel çeteleri unuttu da ‘maske-mesafeye-aşı’ya kilitletildi!

İmmunolog-bağışıklık sistemi ve pediatri uzmanı Prof. Dr. Alişan Yıldıran’ın aşı tehlikesiyle ilgili tespitlerine devam edelim:

“…Aşı olmayan çocukların hasta olmadığını, net olarak söyleyebilirim! Çünkü insanlar sevmedikleri şeyleri ya unutur, ya da yasaklamaya çalışır! Buradan ilgililere duyuruyorum, aşısız binlerce çocuğum var! Gelsin araştırsınlar bakalım, bu aşısız çocuklar ne kadar hastalanmış..?!

Peki, çocuklarınız nasıl sağlıklı olacak? Düzgün besleyeceksiniz! Kelle paçayla, turşuyla besleyeceksiniz. Kelle paçadaki kollajen o kadar faydalı ki, insan hücreleri bundan yapılmış zaten..! Hücrelerinize doğru gıdayı gönderirseniz, kolay kolay yenilmez!”

Yukarıdaki bilgiler ışığında ayrıca çocuklarda görülen anemiler, otistik, spastik ve sendromların altında aşı uygulamalarının yattığına dair tehlikeli ve korkunç iddialar araştırılmalı toplum aydınlatılmalıdır!!?

ASIL TEHLİKEYİ KİMSE KONUŞMUYOR; 

ÇÜNKÜ BİLMİYOR!!!

Bugünkü sahte salgının ‘gerçeğinin’ hatta çok daha büyük ölçüde toplum sağlığını tehdit eden virüs, bakteri, parazit ve zührevi hastalık yapan doğurganlığı anlayan türlerinin gerçek bir kontaminasyona dönüşüp toplu ölümlere yol açması engellenmelidir! Bu asla, araba lastiğinden yapılmış, bir deliğinden 600 kat mikrop geçici maskeyle insanları soluksuz bırakıp daha fazla hastalanmasıyla; sosyal olan insana “sosyal mesafeli ol” demekle, maymun böbrek epitel hücresinden cıva alüminyum vs. insan, cenin, DNA kokteyli aşılardaki başarı oranı son uygulamalardaki ani ölüm vakaları ve komplikasyonlar ışığında milletimize açıklanmalıdır!

Öncelikli çözüm: Bağışıklık sistemimizi düşüren gıdaları üretenler tespit edilmeli bunlar ülkemizi de yok etmeden tedbir alınmasıdır!!! Bunun bitkilerin inovatif-endüstriyel boyutta destek olarak kullanımı başta olmak üzere geleneksel tıbbın devreye sokulması ve devlet tarafından ödenmesi vs. gibi sayısız çözüm yolu vardır!

Yarın yine maalesef gerçekleşecek olan “Yanıldık, aldandık, aldatıldık…” denilmesi, kendilerini de insanlığı da kurtarmayacaktır! 

İnsanlarımız o mutasyon taşıyıcılar olarak dünyanın geleceğini karartacaktır!

 Buna engel olmayanları da tarih nefretle yâd edecektir!!?

DÜŞMANINI TANIMAYAN TOPLUMLAR YOK OLMAYA MAHKUMDUR!!

5 ve 5,5G sonrası insanlar tam olarak ‘anten’ vazifesi yapacak!! Nereye giderse çekecektir!!? 

Detektörler bedene vurulan aşının yerini tespit ediyor!! Bunlar birer yansıtıcı olup her yer manyetik alan olacak! Manyetik alan solunum sistemini ve oksijen dengesini bozarak astım, alerji yapacak! Nefessiz kalıp, bağışıklığı da düşen insanlara test yapılacak. Test yapılanlar pozitif çıkacak. Pozitiflere hap yutturulacak, hapı yutanlar iyileşmezse ki öyle hastaneye kaldırılacak, entübe olacak, oradan da cenazesi çıkacak! Cenazeler de bulaşıcı dedikleri corona ve mutasyonlu mikroplu olarak Türkiye’nin ve dünyanın her yerine yayılacak ve topraktaki yağmur suları ile, börtü böcek, sinek bunları ısırarak çoğalacak ve yine insanlara konacak. Kısır döngüyle bulaşma devam edecektir!

Efendilerine kölelik yapan sözde bilim adamlarının eliyle satanist çetenin toplu ölüm hedefleri gerçek olacaktır..!! Bunları 20 yıl önce yazdım ve hepsi gerçek oldu, oluyor!!!

BU İŞGÂLE DUR DİYENLERİ TARİH HAYIRLA YÂD EDECEKTİR!!?

Yetkililerimizi bu son dönemeçte bir kez daha uyarıyorum! Bu necip milletin öz vatanında parya olarak evlere tıkılıp memleketimizin turist adıyla gâvurlara bırakılıp İşgal edildiği,

 Küçük esnafın yok edildiği haberleri ile kripto spekülatif ve provokatif eylem hazırlığında olan “bu milletin Bağışıklığını düşüren“ küresel sermayenin Türkiye’deki şirketleri ile işbirliği içinde olduklarını ihbar ediyorum!

2023 hedeflerine ulaşmamız bu küreselcilerin tespiti ve alınacak acil tedbirlerle oyunlarının bozularak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkarılması ile gerçekleşecektir!

 Yoksa “Hamasi konuşmalar ve havanda su dövmeler!” devam ederek Türk milletine ihanetler devam edecektir !!?

vesselam!

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

mustafaa

sayın hocam bunları ak partimi yapacak ak parti ülkemizi bitirmek için elinden geleni yapıyor hele bir medyamız var 24 saat fitne üretiyor siyaset desen kalmamış kimin ne yaptığı belli değil iktidar ve muhalefet partilerine bir baksana bir araya gelip ülkemiz için çözüm üretmiyorlar anca ekranlardan birbirlerini karalıyorlar memleket her geçen gün kötüye gidiyor başımızdaki cumhurbaşkanı cumhurbaşkanlığı ile alakası yok tam bir mahalle kabadayısı
 • Yanıtla

Huu

Yaziniz cok dogru o maskeler birakin korumayi mikrop yuvasinin ta kendisu uzub sure acik havada maske ile dolasmak da karbondioksiti beyne tasimak ve hucreleei oldurmek basindab beri maskelere karsuyim hele acik havada
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23