• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
24 Eylül 2019

Beyin kontrolü, taklitçiler, beklenen ferman!!!

Hayatımızın her alanında yaşatılan maddi ve manevi tahribatı, algı yönetimleri, beyin kontrolü zirve yapmışken, bugünümüzü dahi arayıp dibe vuracak bir geleceğe gidiyoruz. Fakat “Her zorlukla birlikte bir rahatlık vardır!” ilâhi muştusunun ipiyle aydınlığa yönelip felâha kavuşma azmindeyiz.

YAŞAM ENERJİSİ

Tam 25 yıl evvel “Kozmik Bilim ve Bilinç Işığında Yaşam Enerjisi” kitabımızda “Işığı yakalayabilenler kurtulacak hatta çok daha mutlu, huzurlu, bilinçli ve üst boyutlarda yaşayabilecek; karanlıkta ısrar edenlerse zayi olup gidecek, karanlığın dipsiz sarmalında boğulacak..!” dedik ve Yaratıcının adaletinin tecellisi gereği nasibi olanlar ipin ucundan tuttu da 2005’lerde başlayıp 2008, 2012 ve sonrasında kirli düzenden kendilerini koruyabildi!

Bugün de yaklaşık Maranki.com, Maranki Face, Twitter, Instagram sayfalarımızdaki 2 milyona yaklaşık farkındalığı oluşmuş takipçilerimizle yolumuza devam ediyoruz!

Dünyamızı idare eden bilgisayarları programlamayan insanın da yaratılışındaki programa uyuması zaruridir!

AKLI GÖZÜNE İNENLER..!

İsmiyle müsemma Bediüzzaman hazretlerinin, zaman ötesi tespitiyle ‘aklı gözüne inmiş’ durumda toplumların... Dünyayı manipüle eden üst akıl denilen Şeytani gücün kölelerince şuur bulandırmaları, başta medya olmak üzere toplumun muhtelif kesimlerinde nifak tohumlarıyla erke, güce, devletin şahsi manevisinden tutun da işini layıkıyla yapanlara algı operasyonlarıyla, iz bırakacak çamur atmalar, karalamalarla, toplumun uyanışına vesile olan bizlere de sıkça uygulanan “laf cımbızlayıp kurmaca video ve haber” yöntemleri ve çarpıtmalarıyla; yıprattıkları kişi ve kurumların yerine hazırladıkları ucuz muhaliflerle, donanımsız, ehliyetsiz ve liyakatsizlerin eliyle çözülemeyen sorunlarla kaostan kargaşa doğurmaktır!

Bunlar % 100 resimli belgeli ve gerçek tespitlerdir!

Ve maalesef bunlar devletin en etkili yerinde sarayı kuşatmış vaziyettedirler!

BİREYSEL VE TOPLUMSAL 

ÇÖZÜM, DÖNÜŞÜM?

Öncelikli hedef kendimizi kurtarabilmek! Hocam derdi ki; “Oğlum önce kendini düzelt, sonra aileni, sonra çevreni, sonra şehrini, en son memleketini... İstanbul nasıl olsa fethedilir..! Sen vazifelerine bak, büyük düşün ama bunu yaparken küçük işlerini de gör; büyük işleri zaten Yaratıcı görüyor..!” Ne lâtif ve ferasetli nasihatler, değil mi..?

Bugün herkesin lider, kahraman olma arzusunu görüyoruz ama kimse ferdi bilinciyle yaşamıyor. Temel sorumluluklarını unutup dünyayı kurtarmaya özeniyor. Tabii bir de bu yetişkinlerin, hedefsiz ve umutsuz çocukları var, onların da kahramanı örümcek adam, süpermen, aslan kral, mavi balinalar ve daha neler neler ve beynin sol alt loplarına 25. karelerle yapılan saldırılar bütün hızıyla artarak devlet televizyonları TRT başta olmak üzere devam etmektedir!

GELECEK NESİLLERİMİZE PLANLI SALDIRILAR!

O körpe zihinlerine yapılan bilinçaltı saldırılarıyla değerlerinden kopuk bir mankurt oluyor!

Bugün en büyük tehlike, bu elektromanyetik kuşatmadır! Tabii, medya milyonların önüne servis etmeden yıllar yıllar önce anlattık ve yazdık ama FETÖ, dinlemeler, faili meçhul değil malumlar gibi hadiselerin bağıra çağıra geldiğini göremedi, işine öyle geldiği için görmek istemedi, kim mi?

Sarayın etrafındaki yerleşik düzenin her zamanki etkili ve yetkilileri dün vardı bugün de var yarın da olacak tabii ki tedbir alınmazsa..!

NERDE BİZİM “STRATEJİ MERKEZLERİ, BİLİM KURULLARI”MIZ?

Peygamber (sav)’in yemek öncesi ve sonrası bir miktar yalanması-yenmesini istediği kristal tuza 150.000 TL ceza yazabilen vicdana sahip Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu, Allah Resul’ünün sözünü cezalandırırken; aynı tepkileri sigara ve uyuşturucu için neden göstermezler!

Dünyevi ve uhrevi âlemde iki elimiz sonsuza kadar yakalarında olacaktır!

DÜNYA NEYLE MEŞGUL, BİZİM BİLİM ADAMLARI NEYLE MEŞGUL!

Dünya onlarca yıldır “astroloji, astronomi, biyoenerji, parapsikoloji, metafizik” bilimleriyle uğraşırken biz magazin ve dizilerle asla ulaşılamayacak özenti hayatlar, yalan-çapsız haberlerle uyuşturuluyoruz!!! “Sigara ve Uyuşturucuyla Mücadele” mi?

Sadece birkaç tür sentetik maddeye bakılıp tedbir alınamaması, sigara bırakma diye alo bilmem kaç hattını arayıp bir tane tavsiye ve destek hapı verilmesiyle bu işlerin çözülemeyeceğini anlayan Sayın Cumhurbaşkanı bu işte de tedbir almak zorunda kaldı!!!

PEKİ, YETKİLİLER NEREDE!

Ehliyet ve liyakatten uzakların sigara ve uyuşturucu ile ilgili gerçekleri gizleyenlere ve tedbir almayanlara kesinlikle tedbir görülmesi lazım!

Son kale Anadolu yeni dünya düzeninin ilk ve asıl hedefidir. Çanakkale ve 15 Temmuz-Yenikapı ruhuyla aynı gemide olduğumuzu hatırlayalım! Fertler bu uyanıştayken devlet de kendine yetebilecek altyapısıyla elektromanyetik, dijital esaretten kendi yazılımı-promistiyle kurtulmalıdır!

Yeraltı ve yerüstü kaynakların en etkin ve inovatif kullanımı, üretimi ve pazarlamasıyla bağımsız milli insanların elinde ekonomik yapı oluşturulup bir kalkınma hamlesi sağlanmalıdır.

Bunlar asla hayal değil uygulanabilir,

SAĞLIKLI YAŞAM VAZGEÇİLMEZ BİR PROJEDİR!

Anadolu insanının ve dünya insanlığın kurtuluşuna vesile olabilecek sağlıklı yaşam projelerimizin fizibiliteleri tarafımızca da yapılmış yaklaşık 2 milyon farkındalı insanlar tarafından uygulanmış ve sürdürülebilir projelerdir!

2023 hedefine ulaşılabilmesi için bu projelerin hayata geçirilmesi için TEKNOFEST gibi proje yarışmaları yapılması yanında mevcut projelerimizin hayata geçirilmesi için milli ve yerli insanlar devlet başkanının iradesini ve fermanını beklemektedir!

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kemal

işinin ehli olanların vazifelendirilmesini bekliyoruz, bunu da başkandan başka yapacak biri yok. tekrar tekrar gözden geçirilmeli kadrolar, yeni insanlarla yeni hedefler mümkün ancak.
 • Yanıtla

cahit

Erdoğan'ın söyleyecek bir sözü olmayacak mı Kıbrıs konusunda, bir gözümüzün önünde yaşananlar var. Dünya alem Rum kesimini destekliyor. Son olarak Rumların düzenlediği toplantıya, Ankara'nın “dostu” Katar ile AKP'nin en “kırmızı çizgisi” Filistin'in de katıldığı ortaya çıktı. Ankara ise sadece Rum kesimine “şiddetli tepki” gösterme politikasını sürdürüyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23