• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
24 Mayıs 2019

Allah’ın adaleti mutlak tecelli edecektir!

Adalet geç de olsa tecelli eder..! Bu dünyada gecikse de ahirette mutlaka hesap görülecektir!

Yani “zerre kadar hayrın ve şehrin hesabının sorulacağına!” kanaatimiz tamdır!

Biz de attığımız her adımda söylediğimiz her söz de bu inançla hareket ederiz!!! Allah için konuşup, yaşayıp, şahitlik etmek gerek!

Ramazan rahmet, bereket ve günahların af olunduğu mağfiret ayı. 

Kimse bulunduğu duruma bakmadan helâl haram gözetmeden yiyor, duymaması gereken sözleri dinliyor, dilin kemiği yok ya, konuşmaması gereken belki de ebedi saadetini kaybettirecek sözleri sarf ediyor..!

Büyüklerimiz demiş ki on defa düşün bir defa konuş!

Bu konuda pek çok âyet ve hadis de var.

Hocam derdi ki

“Sözün doğru olsun! Ama her doğruyu da her yerde söylemek doğru değil, aksülamel yapar, ters teper..!”

Devlet-Millet düşmanlarına set olduk, olacağız!

63 yılı, öz vatanında parya-köle gibi yaşamak zorunda bırakılan bu necip milletin torunlarından, bir Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak bulunduğumuz konum itibari ile “Toplumu Aydınlatma Hareketi” adına kitaplarımız, televizyon programlarımız, ulusal gazetelerdeki ‘stratejik’ köşe yazılarımızda, Akit televizyonu “Bilgi Savaşları” programında her hafta yaptığımız programda “...Demokrasimize yapılacak herhangi bir müdahalede tankların önüne öfkemizle çıkar göğsümüzü siper ederiz...!” dedik ve birileri düğmeye bastı! Türkiye Devletinin BEKAsına kast etmekle vazifelendirilen bir grubun sözlü ve yazılı hakaretâmiz ve mesnetsiz sözlerle belli bir merkezden idare edilen algı operasyonlarına maruz kaldık!

Sonunda savcılık soruşturma açtı, biz de cevaplarımızı yazılı olarak onların dediği gibi 2 saat 5 dakikalık bir konuşmadan başı sonra ortası kırpılarak 30 saniyelik bir görüntünün malum medyaya (bilişim suçları uzmanlarının tabiriyle) organizeli ve yurtdışı kaynaklı Ve talimatlı fake face Twitter Instagramlar tarafından servis edildiğini öğrendik ve ispat ettik!

Aynı gezi parkı organizatörleri gibi!!!

Bu arada başta Hürriyet gazetesi, Anadolu Ajansı gibi hak hukuk gözeten gerçek basının temsilcisi kurumlar da cevabi yazımızı da ne demek istediğimizi yapılan algı operasyonlarının sebeplerini ortaya koyan bir açıklamayı yayımlayarak. Savcılığımıza ifademizi verdik.

Devlet algı operasyonlarına prim vermedi!

Türkiye cumhuriyeti savcıları tarafından Yaptığımız bu konuşma fikir hürriyeti kapsamında değerlendirilerek ‘kovuşturmaya gerek yoktur’ kararı verildi. Sonucunda onanarak tarafımıza iletildi! Durmak yok, yola devam!

Geçen yaklaşık bir yıl süre içinde kendilerini sırça köşkler içinde gören, talimatla işgören, “Ben yaparım, asarım, keserim.... 

Ben ne söylersem ve yazarsan o olur!” diyen kalemşörlere karşı Türkiye cumhuriyeti devletinin adaleti tecelli etmiştir!

Malum medya bize bunu reva görürken;

diğer bir grup medya ve gönüllü teşekküler bu ülkenin gerçek sahipleri milletimizin eliyle son bir yılda üç tane ayrı ayrı “Türkiye’nin sahasında en başarılı bilim adamı” ödülüyle tâltif edildik! Ödüllerimizi de bu devletin bakanları takdim etti.

Hocam derdi ki; “Oğlum, düşman oklarının geldiği yere iyi bak ve yolunu ona göre çiz!”

İlim, bilim ve fenle bu ülkeye diktiğimiz ağaçlar meyve vermeye başladı,

yerli-milli Üretilen inovatif 755 adet katma değerli, ürünlerimizle, eserlerimizle, konferanslarımızla 1.500.000’un üzerindeki gerçek farkındalığı olan takipçilerimizle ve yüzbinlerce kişiden aldığımız dualarımızla yolumuza devam ettik!

57 dosyada ifade verdim ve hepsinde de İlgililerce kovuşturmaya gerek olmadığı-takipsizlik kararı verildi. İddiaların hiçbiri de Devlet aleyhine suçlar olmayıp, tapu yolsuzluğu, imar bozukluğu, adam öldürme, cinayet, hırsızlık, tefecilik... vs den de değil; hepsi bu ülke düşmanlarının, kartellerin, emperyalizm uşağı çetenin planlarına dur dememizdendir!!!

 Allah cc buyuruyor ki kul hakkı ile karşıma gelmeyin, Ölmeden helâllik alın!

Aleyhime yaptıkları konuşmalar ve yazılarıyla “hukuk danışmanlarımın beyanı ile” her sözleri Kanunlarımıza göre belgeli, sütunlarında kayıtlı.. Vs kişilik haklarıma mesnetsiz saldırı... Vs gerekçeleriyle hakaret ve suç teşkil eden; başta Ahmet HAKAN, Fatih ALTAYLI, Nagihan ALÇI, Fatih PORTAKAL, gibi sahasında önemli isimler ve ismini sütunuma yazmayı uygun görmediğim ettiği lafını bilmeyen kişiler ve malûm kanallara, gerçeği duyurmaları hâlinde hakkımı helâl ediyorum.

Hatta davetlerine icabet edip, gerçeği programlarında da açık yüreklilikle konuşabiliriz!! Bizim gizli kapaklı hiçbir işimiz yok! Her şeyimiz ortada!!!

Bu millet bizi dinliyor, hem Türkiye Cumhuriyeti’nde %38 İzlenme rekoru kıran Maranki hocayla reyting alırsınız!!! Samimiyetle söylüyorum her iki taraf ta kul hakkıyla da ölmemiş olur !!!

Böylece ramazan münasebetiyle de beraberce hayra sebep olmuş oluruz! Hukuki haklarımız saklı kalmak kaydıyla mağfiret -affetme ayı ramazan da bekleyeceğiz!

1-Maddi manada Aleyhime yayın yapanların Adaletin “kovuşturmaya gerek yoktur-takipsizlik kararı”nı duyurması!

2-Ma’nevi manada da kul hakkından kurtulmamız !

Geceleri rahat uyumamıza vesile olacaktır bu bizim ramazan temennimizdir!!! Böyle olursa hakkımız helal olsun! Yeni bir sayfa ile hayat zaten devam ediyor!!! Hepimiz öleceğiz!

Hesabı da ona göre vereceğiz inşallah!

Devlet-Millet ve fertler olarak hedeflerimiz büyük!

 2023-2053-2071 hedeflerimizde, bundan sonra yapılan tüm iftira ve yol kesmelere, yalan servis edilmiş haberler yapan basın kuruluşlarına, moderatörlere, köşe yazarlarına ..vs Fitne merkezlerine açacağımız tazminat davalarından kazandıklarımızla da okuttuğumuz onlarca talebeyi dün olduğu gibi bundan sonra da yüzlere, binlere çıkaracağız!

Yaptıklarımızı Allah için yapmanın mutluluğuyla hem adaleti ayakta tutanları alkışlıyor, hem adalet yolunda; “Şahit ol ya rabbi, şahit ol ya rabbi, şahit ol ya rabbi!” diyoruz.

  “Mümine gelen her sıkıntı, günahlarına kefaret olur.” Hadisi Şerîf, Buhari.

 Cuma günü ve Ramazan ayının hayrı, bereketi ve mağfireti hepimizin üzerine olsun, âmin.

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23