“Aldandık, Aldatıldık, Yanıldık...?” Bizi hâlâ aldatıyorlar!!!?

05 Temmuz 2019 Cuma

15 yıl evvel “Kozmik Bilim ve Bilinç’le Yaşam Enerjisi” kitabımda önümüzdeki muhtemel tehlikeleri, toplumun büyük bir garabet içinde nasıl uçuruma sürüklendiğini yazdım, 10 yıl içinde hepsi gerçek oldu!!! Son eserimiz “21. Yüzyılda Stratrajik Araştırmalar”ı da ülkemiz üzerine oynanan ulusal ve uluslararası düzeydeki oyunları, itirafları, anlaşmaları, alınan kararları, faili meçhulleri belgeleyip geleceğimize ışık tutması adına insanımızın hizmetine sundum! Nasibi ve farkındalığı olanlar tedbir alıp kurtulacak. Efendimiz sav buyuruyor ya: “Ümmetim âhir zamanda 73 fırkaya ayrılacak, içlerinden sadece biri kurtulacak..!” Rabbim o birin içinde yer almayı nasip etsin bizlere, âmin.

İLK EMİR, OKU!!!

Maalesef ki okuma özürlü bir toplum olduğumuz ve algımız sadece dışardan gelen bilgilere açık olduğundan, Azerbaycan’da 17 Mayıs 2014’te yayınlanan Gazanfer KAZIMOV’un “Rockefeller’in İtirafları ve Dünya Medeniyetinin Kurucusu Türk’ün Bedbahtlığı” isimli makalenin bir kısmını paylaşıyorum:

Niye böyle bir yazıyı paylaşıyorsun diyenlere bizim adımız Ahmet ya bu ülkede Ahmetleri, Mehmetleri dinlemiyorlar! Konuşanları da yazılanları da ..!

Yabancılar söyleyince kıymetli oluyor!

Aynı oyunun senaryoları bugün de devam ediyor mu yani “Hâlâ aldatılıyor muyuz?” kararı siz verin!

2014’te ünlü milyarder David Rockefeller’in “Yüzyılın İtirafları” adlı kitabı yayınlandı fakat çok kısa zamanda piyasadan çekildi, çünkü dünyayı güden ELİT’lerin çevirdikleri dolaplar, soygunlar, sömürgeleştirme itiraf ediliyordu.

İslâmiyet’i yıkmak istiyorsak işe Türkiye’den başlamak gerekir. Bu Türkler aslında birleşip bir araya gelseler, karşılarında hiç kimse duramaz. Türk devletlerinde anahtar mevkilerdeki adamlarımız böyle bir ihtimali sezdikleri an huzur ve güven ortamını bozacak olaylar yaratır ve darbelerle bu tür birleşmeleri önleriz.

Medeniyetin kurucusu ve beşiği olarak Türkleri kabul edemeyiz. Entrikalar ile bu medeni miraslarına el koyarak onları bütün dünyaya barbar, hak hukuk tanımayan bir halk olarak tanıttık ve bu alanda oldukça başarılı olduk.

Türkiye’de yetişmiş dünya çapında bir tane bilim, sanat, edebiyat ve siyaset adamı yoktur!

Aslında Türkler, tarih kitaplarını açıp okusalar, bütün gerçeği görecekler. Ama Türkler için duyduğuna inanmak yeterlidir; okumak onlara çok zor gelmektedir.

70’li yıllardan itibaren Türkiye’de bir iç savaş yaşattık. Ambargomuzla halk canından bezmiş, yağa, tuza, gaza muhtaç olmuştu. Provokatörler için halkı ayaklandırmak zor olmadı. Binlerce Türk genci, bizim uydurduğumuz ideolojiler esasında can verdi. Zamanı gelince provokatörlerimizi geri çektik ve bir darbe ile terör bitti. Burada oynadığımız oyun, milleti birbirine düşürüp çaresiz bırakmak ve onlara bir kurtarıcı göndermekti.

Askeri hükümet ülkeyi çok sert tedbirlerle yönetti. Bir müddet sonra ülkeyi sivil yönetime devretti ve istediğimiz bir kişi iktidar oldu. Yeni hükümet büyük şirketlerimize yol açtı. Ülke ABD ve Avrupa malları ile doldu ve boğazına kadar borca girdi. Hayali ihracat arttı, bankalar boşaltıldı, rüşvet devletin her kademesine girdi. Başta siyaset olmak üzere, medya ve banka sektörlerine, yazar-çizer takımına bu dönemde milyarlarca dolar rüşvet dağıttık.

Binlerce sahtekâr hem devlet kadrolarını, hem bankaları, hem de özel şirketleri doldurdu. Zamanla uyanan halkın tepkisini azaltabilmek için Kürt meselesi çıkardık. Önce, bir örgüt kurduk. Sonra küçük bir kasabaya baskın yaptık. Ülkenin gündemi bir anda değişti. Şehit asker ve polisler, halka her sıkıntıyı unutturdu. Türkiye 30 yıldır bu mesele ile uğraşıyor. Sonuç almasını her defasında engelledik. PKK’nın liderini ‘idam edilmemek’ kaydı ile biz teslim ettik...!.”

...

Cennet ucuz değil cehennem lüzumsuz değil!

Zalimler için yaşasın cehennem!

Bu konularla ilgili ve çok daha ötesine ve tünelin ucunu ve bugünleri hatta İstanbul seçimlerinin hezimetini, sonuçlarını dahi milimetrik yazarak bu sütunlarda 35 makale ve “21. Yüzyıldaki Stratrajik Araştırmalar” kitabında yazdık! 14 televizyon konuşması yaptık!

İkisi “Bu memleketin de düşmanları tarafından devlet tarafından da korunan ve anayasal kuruluşların da içinde bulunduğu vatan hainleri tarafından suç duyuruları yapıldığı için” soruşturmalara vesile oldu çok şükür takipsizlikle sonuçlanarak yolumuza devam ediyoruz!

Sanki yukarıdakiler bir hayalmiş gibi Türkiye devletinin bütün kurum ve kuruluşları görmüyor, duymuyor ve işitmiyor! İbret de, tedbir de alınmıyor demek ki tarih tekerrür ediyor..!

KÖRLER, SAĞIRLAR BİRBİRİNİ 

AĞIRLARMAYA DEVAM EDİYOR!

Şeytanın Türkiye’deki elçilerinin, “‘karanlığın elitleri’nin yaşattığı Başbağlar katliamının” yıldönümünde ölenlere ve şehitlerimize rahmet, kalanlara ve tüm milletimize sağlık ve huzur silkinme ve ferasetli aydınlık bir düşünce ufku diliyorum.

BUGÜNE KADAR HEP ALDATILDIK!

Halen de bizi aldatıyorlar!

Yeniden dirilişi bekliyoruz!

Hiç bitirilmeyen ‘yapay’ gündemler bir yana, asıl vazifemiz bize ‘emanet’ verilen bedenimizi ve ruh dünyamızı koruyarak daha mutlu müreffeh bir hayata geçmek için 59. Sağlıklı Yaşam Kampımızın son gününden, nasibi olup aydınlığa kavuşma gayretindeki herkesi Orta Asya bozkırlarından Bilge Kaan’ın yazıtları ve sözüyle baş başa bırakıyorum sizi:“Ey Türk, titre ve kendine dön! Üstteki gök çökmedikçe altındaki yer delinmedikçe senin ilini töreni kim bozabilir...”

1000 yıldır da İslam’ın bayraktarlığını yapan bu necip milleti kula kul olmaktan, sapık yollardan, liyakatsiz, ehliyetsiz liderlerden ve kişilerden, izm’lerden, kısaca taptığı kırılacak cam şişeler hükmünde olan putlardan kurtularak, baki elmaslara yönelmesini ve sadece Allah’a kul, peygambere ümmet olabilecek gerçek kitabı Kur’an ve Muhammedî metotlarla “yeniden dirilişe” davet ediyorum.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Cabbar CokkibarCabbar Cokkibar1 ay önce
  Anladigim kadariyla yazar tedbir alinmazsa darbe olacak demeye getiriyor.Bu uyari dogrudur ve cozum yolu da bu ise kalkisacaklarin cok sert bir sekilde cezalandirilmasi ve bu cezalandirmayi yapacak ozel birimlerin acilen kurulmasidir.Cunku butun dunyada kriminaller suc islemekten ve adam oldurmekten hic bir zaman geri durmazlar yururlukteki yasalardan dolayi,taa ki karsilarinda gercek anlamda bir caydirici guc buluncaya degin.Birde bu kriminallerin arkasinda emperyalistin oldugu gorulurse boyle bir kalkismanin eninde sonunda olacagini ongormek hic de zor degil.Istanbul secimlerinde secmenlerin yarisindan fazlasinin PKK yi desteklemesi Turklerin ne kadar bedbaht bir duruma dusurulduklerinin bir gostergesidir ve emperyalist bunu mutlaka kullanacaktir.
 • TahirTahir1 ay önce
  Sayın Maranki! Tespitlere dayanarak sadece şunlarınşifalı olduğunu söyleyebilirim: Kenevir tohumu ve yağı, haşhaş tohumu ve yağı, kahve, kako, kapiçino, çikilota, hardal tohumu ve yağı, soğan, sarımsak, pırasa, turp, şalgam, acı biberler, karabiber, çörek otu, karanfil tohumu ve yağı, zencefil, susmak, fındık ve yağı, fıstık ve yağı, ceviz ve yağı, sumak, susam ve yağı, kişniş otu ve tohumu, yenilebilir tüm mantarlar, defne yaprağı, maydanoz, kekik ve yağı, hind cevizi, ginseng, darufülfül, tarçın, ayva dana otu, ısırgan otu, gardilik otu, hindiba (günevik), Ihlamur çayı, ada çayı, greyfurt... Diğer nebatların fazla faydalı bir etkisini tespit edemedim
 • ZIR CAHILZIR CAHIL1 ay önce
  Cemil bey!Ozensiz elestirimden dolayi aslinda kalasligi hak ediyorum ama bunun bir tuzak olabilecegini ima etmeye calistim.Cunku ben bu adamin kitabinin bir kismini okudum ve burada yazilan tarz ve stilden cok uzak ve dolayisiyla boyle bir kitabin uydurma olma olasiligi cok yuksek.Insanlara bir sey anlatmaya calisirken insanlarin bize bir seyler anlatiyor olmasi durumuna dusmeyelim dir benim tasam.Yoksa hicbirimizin gavurlarla isi olmaz.
 • cemilcemil1 ay önce
  zır cahil isimli kereste, olayı kavrayamayıp detayla prim yapmaya çalışmış. şerre karşı omuz omuza. Allah affetsin cumlemizi.
 • 1 ay önce
 • ZIR CAHILZIR CAHIL1 ay önce
  Sayin yazar "yuzyilin itiraflari" baslikli kitabin David Rocktfellere ait olmasi olasiligi oldukca dusuk,cunku icerik ve yazi tarzi cok dusuk duzeyde.David cok kotu bir adamdi ancak bu denli aspargas bir kitap yazacak duzeyde dusuk zekali bir adam degildi.Buyuk bir olasilikla Turk un biri uydurdu bu kitabi ya da en azindan iceriigini tegistirdi cevirken.Cunku Turkler dahil ucuncu sinif irklar David in ilgi alanina hic girmedi.Neden?Cunku David in babasi daha 20 y.y baslarinda Turklerin defterini durup bu defteri Ingiliz ve Kudus muzelerine kaldirdiginda David henuz 7-8 yasindaydi ve olaylardan hic bir haberi yoktu.Bu adam hayatinin hemen hemen tumunu SSCB ve Cin in komunist parti yoneticilerini satin almakla ve bu ulkelerde devlet kapitalizmini kurma ve sonrada ustlerine cokerek ele gecirmecabalamasi icinde gecirdi ve basardi da! Bu iki ulkede dunyanin eni cirkin ve en vahsi kapitalizmini kurdu gunun sonunda.Bir de babasindan devr aldigi dinsiz irksiz tek bir dunya devleti kurma hayali vardi(ilimunati),kurdugu vakiflarla farkli hiristiyan kiliselerinin cogunu Talmud etrafinda birlestirerek ve de muslumanligi da yok ederek bunu da buyuk olcude basardi.Sonra herkes gibi mezarliga davet edildi mizan icin!
 • ÖtükenÖtüken1 ay önce
  Bugünleridemi görecektik..inanalımmı.?türk kelimesini ortadan kaldırmak için ortalığı yıkanlar birden TÜRK oldu..türklükten konuşmaya başladı...eh yalandan siyasetten yada sıkışmaktan denmeside bişey..
 • HançerHançer1 ay önce
  Ahmet bey kardeşim Reis ne diyor? Bir olalım, iri olalım, diri olalım hep birlikte Türkiye olalım. Fakat içimizdeki sureti haktan görünen Vatan hainleri ile değil.
 • Abdullah öz.Abdullah öz.1 ay önce
  Ahmet maranki, keşke bu birikim ve tecrubelerini,sağlik bakanı yada tarım bakanı olarak sürdürebilseydi..Yetkililerin kulakları çınlansın..Milleti soğana muhtaç eden bakanlar yerineAhmet hoca gibi ve saraçoğlu gibi şahsiyetlere ihtiyaç var...Bunlar reisin gücunede güç katar ve milletin saglığına derman olurlardı..diye düşünüyorum
 • LİGURYANLİGURYAN1 ay önce
  En sinsi dusmanimiz İngiltere. Turkiye guçlenmeye devam edecek insallah ve Allah İslama yardim edecek
 • sadece hakikatsadece hakikat1 ay önce
  73 fırka hadisinde itikadi sapık fırkalardanve kurtulan ehli sünnet fırkasından bahsediyor. ve ahirzaman ibaresi geçmiyor bildiğim kadarıyla..
 • MASSON DEYYUZIMASSON DEYYUZI1 ay önce
  Sayin yazar,birinci dunya savasinda Turklerin isini tumuyle bitirdiler,ayakta kalmayi becerebilenleri de idamlarla infazlarla ve kulturel donusturmelerle  bitirdi.Simdi gecmise derin bir hasret duygusu icinde olmayacak duaya amin demeye ve olu esegi diriltmeye calisiyorsunuz umitsizce!Imkansiz,cunku kuvvetler esit degil,emperyalist bir defa senin kaleni iceriden fethetmis,emperyalizmin mabedini dikmis Ankaranin gobegine ve emperyalizme tapanmilyonlar yaratmis .. En onemlisi emperyalist eskisinden bin kat daha guclu,para basiyor,silah basiyor,yakinda insan basmaya(klon)baslayacak.Bu dunyada sansin yok emperyalist karsisinda!
 • D63 birdxy4yvboD63 birdxy4yvbo1 ay önce
  PKK liderinin idam edilmemek üzere teslim edilmesi itirafı çok ilginç gelmiyor.Tamda tahminimiz üzere.Dunya genelinde çoğumuz tamamına yakınımız o gücü ,faaliyetlerini bilmiyor tanımıyor.Dunya ,.siyaset, ekranlarda gördüğümüzden ibaret değil.Rockefeller in itiraflarda belki günahlarını bir nebze azaltır.Haksi adam öldüren biri belli süre sonra itiraf eder.Çunku Allah sıkar ruhunu,bazı durumlarda.Allah cc kullarına ölüm anında yaklasir(gerçi daima yakınırsa,animsatir) bu hatırlatma ölümden birkaç saat gün hafta öncede olabilir diye kabul ederim.Tabi bunlar sıradışı haller.Diriliş konusu uźere, belki o diriliş gelecekte yaşanmıştır.
 • Gurbetçi...Gurbetçi...1 ay önce
  Pek saygıdeğer Başkan'ımıza, yurt dışından borçlanarak emekli olanlara hiç değilse "minijob" yani "yarı zamanlı" çalışma müsâdesinin 2015 seçim beyânnâmesinde va'dedildiği üzere bir ân önce verilmesini ricâ ediyoruz..!Çok teşekkürler ve bol selâmlar..!
 • azerazer1 ay önce
  Tasarruf Meclis’e uğramadı. TBMM Başkanlık Divanı üyeleri ile komisyon başkanlarının kullanması için kiralanan araçların fiyatı dikkat çekti.TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Meclis Başkanlık Divanı üyeleri ile komisyon başkanlarının hizmetinde kullanılmak üzere 66 araç kiralandığını ve bu araçlara ayda 1 milyon 187 bin 200 lira ödeneceğini açıkladı.
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  ben ne zamandır allah Muhammed diyorum ben allah Muhammed dedikçe insanlar şeyhim liderim partim atam diyor dün rabbim bir avuç müslümanla o şerefe erişeceksiniz buyurdu ya rabbi o kastettiğin Müslümanlar peygamberlerle melekler mi diye sordum bu asırdan da gelecekler var buyurdu allaha emanet olun
 • hasan...hasan...1 ay önce
  "İslâm dünyasının önündeki en büyük iki tehlikenin, hâricî mantığına dayalı İslâm anlayışının da, “Peygamber’siz İslâm” ve “İslâm’sız İslâm” anlayışının da aşabilmesinin tek yolu var: İslâm dünyasını toparlayacak Ehl-i Sünnet omurganın pekiştirilmesi ve kitlelerin gönülden fethedecek irfanî derinliğin her yere ulaştırılması ve nakşedilmesi..." Yusuf Kaplan Beyefendi'nin bu tesbitlerine aynen katılıyorum..!
 • 1 ay önce
 • mertmert1 ay önce
  buyurduğunuz gibi türk töresi günümüzün en önemli konusu. öze dönüş nasib olsun cümlemize.
 • Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu 1 ay önce
  Bilgi ve üretimin hakim olduğu hiçbir toplum aldanmaz, aldatılamaz.
 • Süleyman Kızıl Süleyman Kızıl 1 ay önce
  Allah doğruları anlatan, ilmiyle amel eden Alimlerin sayısını arttırsın. Cumanız mübarek olsun.

Günün Özeti