• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
05 Temmuz 2019

“Aldandık, Aldatıldık, Yanıldık...?” Bizi hâlâ aldatıyorlar!!!?

15 yıl evvel “Kozmik Bilim ve Bilinç’le Yaşam Enerjisi” kitabımda önümüzdeki muhtemel tehlikeleri, toplumun büyük bir garabet içinde nasıl uçuruma sürüklendiğini yazdım, 10 yıl içinde hepsi gerçek oldu!!! Son eserimiz “21. Yüzyılda Stratrajik Araştırmalar”ı da ülkemiz üzerine oynanan ulusal ve uluslararası düzeydeki oyunları, itirafları, anlaşmaları, alınan kararları, faili meçhulleri belgeleyip geleceğimize ışık tutması adına insanımızın hizmetine sundum! Nasibi ve farkındalığı olanlar tedbir alıp kurtulacak. Efendimiz sav buyuruyor ya: “Ümmetim âhir zamanda 73 fırkaya ayrılacak, içlerinden sadece biri kurtulacak..!” Rabbim o birin içinde yer almayı nasip etsin bizlere, âmin.

İLK EMİR, OKU!!!

Maalesef ki okuma özürlü bir toplum olduğumuz ve algımız sadece dışardan gelen bilgilere açık olduğundan, Azerbaycan’da 17 Mayıs 2014’te yayınlanan Gazanfer KAZIMOV’un “Rockefeller’in İtirafları ve Dünya Medeniyetinin Kurucusu Türk’ün Bedbahtlığı” isimli makalenin bir kısmını paylaşıyorum:

Niye böyle bir yazıyı paylaşıyorsun diyenlere bizim adımız Ahmet ya bu ülkede Ahmetleri, Mehmetleri dinlemiyorlar! Konuşanları da yazılanları da ..!

Yabancılar söyleyince kıymetli oluyor!

Aynı oyunun senaryoları bugün de devam ediyor mu yani “Hâlâ aldatılıyor muyuz?” kararı siz verin!

2014’te ünlü milyarder David Rockefeller’in “Yüzyılın İtirafları” adlı kitabı yayınlandı fakat çok kısa zamanda piyasadan çekildi, çünkü dünyayı güden ELİT’lerin çevirdikleri dolaplar, soygunlar, sömürgeleştirme itiraf ediliyordu.

İslâmiyet’i yıkmak istiyorsak işe Türkiye’den başlamak gerekir. Bu Türkler aslında birleşip bir araya gelseler, karşılarında hiç kimse duramaz. Türk devletlerinde anahtar mevkilerdeki adamlarımız böyle bir ihtimali sezdikleri an huzur ve güven ortamını bozacak olaylar yaratır ve darbelerle bu tür birleşmeleri önleriz.

Medeniyetin kurucusu ve beşiği olarak Türkleri kabul edemeyiz. Entrikalar ile bu medeni miraslarına el koyarak onları bütün dünyaya barbar, hak hukuk tanımayan bir halk olarak tanıttık ve bu alanda oldukça başarılı olduk.

Türkiye’de yetişmiş dünya çapında bir tane bilim, sanat, edebiyat ve siyaset adamı yoktur!

Aslında Türkler, tarih kitaplarını açıp okusalar, bütün gerçeği görecekler. Ama Türkler için duyduğuna inanmak yeterlidir; okumak onlara çok zor gelmektedir.

70’li yıllardan itibaren Türkiye’de bir iç savaş yaşattık. Ambargomuzla halk canından bezmiş, yağa, tuza, gaza muhtaç olmuştu. Provokatörler için halkı ayaklandırmak zor olmadı. Binlerce Türk genci, bizim uydurduğumuz ideolojiler esasında can verdi. Zamanı gelince provokatörlerimizi geri çektik ve bir darbe ile terör bitti. Burada oynadığımız oyun, milleti birbirine düşürüp çaresiz bırakmak ve onlara bir kurtarıcı göndermekti.

Askeri hükümet ülkeyi çok sert tedbirlerle yönetti. Bir müddet sonra ülkeyi sivil yönetime devretti ve istediğimiz bir kişi iktidar oldu. Yeni hükümet büyük şirketlerimize yol açtı. Ülke ABD ve Avrupa malları ile doldu ve boğazına kadar borca girdi. Hayali ihracat arttı, bankalar boşaltıldı, rüşvet devletin her kademesine girdi. Başta siyaset olmak üzere, medya ve banka sektörlerine, yazar-çizer takımına bu dönemde milyarlarca dolar rüşvet dağıttık.

Binlerce sahtekâr hem devlet kadrolarını, hem bankaları, hem de özel şirketleri doldurdu. Zamanla uyanan halkın tepkisini azaltabilmek için Kürt meselesi çıkardık. Önce, bir örgüt kurduk. Sonra küçük bir kasabaya baskın yaptık. Ülkenin gündemi bir anda değişti. Şehit asker ve polisler, halka her sıkıntıyı unutturdu. Türkiye 30 yıldır bu mesele ile uğraşıyor. Sonuç almasını her defasında engelledik. PKK’nın liderini ‘idam edilmemek’ kaydı ile biz teslim ettik...!.”

...

Cennet ucuz değil cehennem lüzumsuz değil!

Zalimler için yaşasın cehennem!

Bu konularla ilgili ve çok daha ötesine ve tünelin ucunu ve bugünleri hatta İstanbul seçimlerinin hezimetini, sonuçlarını dahi milimetrik yazarak bu sütunlarda 35 makale ve “21. Yüzyıldaki Stratrajik Araştırmalar” kitabında yazdık! 14 televizyon konuşması yaptık!

İkisi “Bu memleketin de düşmanları tarafından devlet tarafından da korunan ve anayasal kuruluşların da içinde bulunduğu vatan hainleri tarafından suç duyuruları yapıldığı için” soruşturmalara vesile oldu çok şükür takipsizlikle sonuçlanarak yolumuza devam ediyoruz!

Sanki yukarıdakiler bir hayalmiş gibi Türkiye devletinin bütün kurum ve kuruluşları görmüyor, duymuyor ve işitmiyor! İbret de, tedbir de alınmıyor demek ki tarih tekerrür ediyor..!

KÖRLER, SAĞIRLAR BİRBİRİNİ 

AĞIRLARMAYA DEVAM EDİYOR!

Şeytanın Türkiye’deki elçilerinin, “‘karanlığın elitleri’nin yaşattığı Başbağlar katliamının” yıldönümünde ölenlere ve şehitlerimize rahmet, kalanlara ve tüm milletimize sağlık ve huzur silkinme ve ferasetli aydınlık bir düşünce ufku diliyorum.

BUGÜNE KADAR HEP ALDATILDIK!

Halen de bizi aldatıyorlar!

Yeniden dirilişi bekliyoruz!

Hiç bitirilmeyen ‘yapay’ gündemler bir yana, asıl vazifemiz bize ‘emanet’ verilen bedenimizi ve ruh dünyamızı koruyarak daha mutlu müreffeh bir hayata geçmek için 59. Sağlıklı Yaşam Kampımızın son gününden, nasibi olup aydınlığa kavuşma gayretindeki herkesi Orta Asya bozkırlarından Bilge Kaan’ın yazıtları ve sözüyle baş başa bırakıyorum sizi:“Ey Türk, titre ve kendine dön! Üstteki gök çökmedikçe altındaki yer delinmedikçe senin ilini töreni kim bozabilir...”

1000 yıldır da İslam’ın bayraktarlığını yapan bu necip milleti kula kul olmaktan, sapık yollardan, liyakatsiz, ehliyetsiz liderlerden ve kişilerden, izm’lerden, kısaca taptığı kırılacak cam şişeler hükmünde olan putlardan kurtularak, baki elmaslara yönelmesini ve sadece Allah’a kul, peygambere ümmet olabilecek gerçek kitabı Kur’an ve Muhammedî metotlarla “yeniden dirilişe” davet ediyorum.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23