• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
15 Ocak 2021

3. Dünya Savaşı! Beyin kontrolü ve mankurtlaştırma! - 4

Evrende-kâinatta her şey, titreşimlerin-rezonansların ördüğü ağların sinerjisi ve bu sinerjinin sistematiği-iletişimi-devinimidir..!

Her hücre titreşir ve birleşerek titreşimlerini arttırıp rezonans etki yaparak belli frekanslar yayar! İnsan hücresi de böyledir. Trilyonlarca hücre yan yana itip-gererek, kasılıp-gevşeyerek rezonans etkiyle bir enerji oluşturur! Bu da bizim bedensel ve ruhsal durumumuza tesir eder!

Düşük titreşim düşük enerji, yüksek titreşim yüksek enerjidir!

Rezonansı düşen, bloke olmuş hücrelerimizi uyarmak için, hücrelerimize uygun Cenab-ı Allah tarafından yaratılmış frekanslı ışıklar, ısılar, ses, koku, renk, yağ ve gıdaya hücrelerimizin ihtiyacı vardır!

Yaratıcının lütfettiği nebatatın birebir aslını veya daha yüksek frekanstaki yağlarını veya inovatif üretim 100-300 kat etkili tablet veya teknolojinin sondan bir önceki noktası olan 1 t’dan yaklaşık elde edilen “ekstrakt”larını kullanarak, beden enerjisi yükseltip dış etkilere karşı kalkan oluşturulabilir! İnsan DNA’sı bunları algılayacak fonksiyonlara sahiptir!

Kâinatta yaratılan bugün 24.000 çeşit nebatat ve hayvanattan elde edilen bu yüksek teknolojili ürünler hücrelerimizin ana şifa kaynağıdır!

GERÇEKLER DETAYLARDA GİZLİDİR!

Etnik ölçümlerde insan DNA’sı kıtalar, yükseklikler, bölgeler ve iklimlere göre farklı frekanslarda titreşim Hz göstermektedir! En önemlisi de genetik geçişlerdeki kırılmalarla büyük değişimler gözlenmektedir! Bedenimizdeki her organın ve noktanın enerjisi farklıdır! Normal şartlarda yukarıda anlatılan bölgesel farklılıklar göz önüne alınmazsa insan hücrelerinin titreşimi 60 ilâ 75 megahertz aralığındadır! Allah’ın, yedi kat semadan yedi salgı bezi epifiz, hipofiz, tiroit, kalp, mide, bağırsaklar, cinsel organlara inen, yedi büyük enerji noktasıyla ve buralardan geçen kan mecrası dışında, izafi özel taşıyıcı-nadiler, izafi gözle görülmeyen ve ilahi hatlar vardır!

Bu enerjiler ley hatlarına göre akar! 18 yıl önceki yazdığımız “Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi” kitabında bunu detaylarıyla izah ettik..?

Ana kumanda beynimiz, beden enerjimizin çok üzerinde 90 megahertz civarında titreşir. Hastalandığımızda bu 50 megahertzin altına düşer. Kanserin çeşidine göre 20 megahertzin altında, enerjinin bedene yetersizliği sebebiyle hücre ölümleri başlar..? Başta corona virüs olmak üzere virüsler, bakteriler, parazitler, nozodlar, helmetler, mantarlar ve tek hücrelilerden oluşan, beden enerjisini düşüren mikrop türleri 1-9 megahertz arasında titreşir! Bunların bedenimizde birden fazla üremesi çoğalması tahribatları enerjimizi düşürerek dünya diliyle hastalıklara, sonuç itibarıyla ölümünüze sebep olabilir!

PEKİ, HASTALIKLAR NEDEN OLUR?

Hastalıklar onlarca virüs, bakteri, parazit bir araya geldiği zaman, beden enerjisinin üzerinde bir titreşim göstererek bedeni alt etmesiyle oluşur!

Mesela koronavirüsle ilgili bir çalışmada beden enerjisi ölçülmüş, normal enerjisi 72 megahertz olan sağlıklı bir insan, corona ölçümlerinde 0-100 arası derecelendirmede, tıbbi ölçümlerde Kovid-19 sayısı 51’in üstünde ise pozitif yani hastalık riski yüksek tanısı vermektedir. Bunun altındakilere ise negatif tanısı konmaktadır..? Aslında bedenimizde bu tür mikroplar yani gribal enfeksiyonlar, influenza türleri ve corona mevcuttur fakat oranları düşüktür!?

Bu mikroplar dün vardı bugün de var yarın da olacaktır, esas olan bunlara karşı bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bizi alt etmesini engellemektir yani enerjimizi yükseltmektir ve enerjimizi düşüren sistemden gıdalardan sebeplerden uzak durmaktır!?

Bedende birkaç virüs olduğunda 7,5 megahertz olarak bir enerji düşüklüğü tespit edilmiştir. Bunlar çoğalıp 20-25 kadar olunca, diğer mikroplarla birlikte beden bloke edilip hücreler kendilerini kapattığından beden enerjisini düşürdüğü, yapılan çalışmalarla sabittir! Bu oran arttıkça enerjimiz düşer hasta ölüme doğru bir seyir takip eder!! Bu enerjiyi durdurup dengeleyip hücrelerimizin salınımını arttıracak yüksek enerjili preparatlar kullanıldığında ise hasta iyileşir sağlığına kavuşur!!?

KODLARIMIZDA-YARATILIŞIMIZDA 

OLMAYAN HER ŞEYDEN UZAK KALALIM!

Beyin kodlarımızda olmayan sentetik bütün yağ, bitki, hibrid ve GDO’lu gıdalar “0” hertz-titreşimsiz ve enerjisiz olduğundan, beden enerjisini düşürüp hastalandırır! 0.1-9,5 hertz titreşimli mikroplar (virüsler, bakteriler.. Vs.) bile bu ortamda çoğalır ve hücre membranlarına tesir ederek emilimi önler ve hastalık dediğimiz düşük enerjili ortama sebep olur!

Amerika keşfedilmiş ve Tünelin ucu görülmüştür!

Uzakdoğu, Türk ve Çin felsefelerin temeli “chi-yaşam enerjisi” üzerine çalışmalar ve farkındalıkla hayat çok daha kaliteli yaşanabilir!

Tafsilâtını, “Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi” eserimizde bulabilirsiniz. Âfâki, mâlâyâni, boş, şeytanın davulunu çalan uygulamalardan uzak gerçek tıbbın ve ilmin ışığından istifade ederek aydınlanıp yaşamak isteyenlere ithaf olunur...? Vesselam.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

işin aslı...

Muhteşem tespitler ile dolu çok faydalı tespitler yapılmış, ama "materyalist bilime" tapanlara bu gerçekleri kabul ettirmek, deveye hendek atlatmaktan daha zordur. Netice: "Görmek istemeyenden daha kör", "duymak istemeyenden daha sağır" kim olabilir ki?...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23