• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
12 Ocak 2021

3. Dünya Savaşı! Beyin kontrolü ve mankurtlaştırma! - 3

“Her şey bir enerjidir!” ve bugünkü hastalıklarımız da, enerjilerimizin düşmesindendir! Yaratıcı’nın bize bahşettiği “1001 esma”nın, beyin kodlarımızda olan olumlu-olumsuz her hadisenin bir frekansı vardır! Acı-ağrı duymak ve haberini almak, korku filmleri, karamsar haber ve dizi seyretmek 0,2 hertz titreşim yayar! Gürültülü müzik ve ortamlar, kirli havalarda bulunma 0,6 ilâ 2,2; gururlu ve kibirli olmak 0,8 hertztir! Bunların ilâcı-panzehiriyse, yardım etmek ve cömert davranmak ki “95” hertz, kâinattaki bu kadar nimetleri insanlığın emrine veren bir Yaratıcı’nın olduğunu düşünmek ve ona şükran duyup ibadet etmek “150” hertz, bütün canlılara, havaya suya toprağa saygı duymak, merhamet etmek, hayata “sevgi” merkezli bakabilmek “200” hertzin üzerinde titreşim yayar!!!

Yüksek titreşimler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve mikroplara karşı daha dayanıklı olunur! Bütün mistik inançların ve öğretilerin tavsiyesi olan insanları sevmek, tebessüm etmek, ödüllendirmek, teşekkür etmek, sohbet etmek, güzel sözler söylemek, spor yapmak, ilâhi kudreti ve sonsuz kâinatı düşünüp tefekkür etmek mucizevi sonuçlar verir!

İSİMLER FARKLIYSA DA 

“DOĞRU” TEKTİR! AMA!!!

Yoga, reiki, meditasyon..vs gibi dünyada popüler olan bu sosyal aktiviteler Türkiyemizde de revaç bulmuştur! Özünde sosyal bir aktivite gibi kabul edilen bu hareketler “şeytan aklının vazifelendirdiği ülkemizdeki gizli kripto altıncı kol faaliyeti yürüten kişi, kuruluşların ve derneklerin elinde altıncı kol faaliyeti gibi “imanı zedeleyici “noktalara götürülebilmektedir”!!? İnanç yapımızda kâinata ve onu yaratana yoğunlaşmak, düşünmek, tefekkür etmek, namaz, dua, oruç, nefs tezkiyesi, riyazat ve bugünkü hâliyle 15 yıldır Türkiye’de uyguladığımız yaklaşık 200.000 insanın istifade ettiği “ruhsal ve bedensel arınma, detoks” metodları, aynı “aydınlık ve hakikat yolculuğu”nun giriş kapılarıdır! Ortak noktaları, bu kâinatı yaratan “ilmi de, hikmeti de, merhameti de, lütfu da sonsuz” bir güce duyulan zaruri ihtiyaçtır!!!

İnsan anlar ve derki: “Biri var! O’nun her şeye gücü yeter! O kadiri mutlaktır, ancak ve ancak O’ndan yardım istemek lazımdır.”

Düşünce ve duyguları ile yoğunlaşıldığında, bedenimiz ve ruhumuza saflık, temizlik, istidadınıza ve ihlasınıza göre “300-400-500” hertzlik yüksek enerjiler akmaya başlar!

Bunun yanında enerjimizi yükseltmek için, Allah’ın yarattığı ata tohumlardan, tahıllardan, baklagillerden, bedendeki düşük enerjilere sebep olan asidozu yok edici alkali meyve ve sebzelerden yüksek enerjili gıdalardan da faydalanmalıyız!

Tüm bedenin ihtiyacı 84 mineralin yapı taşlarının bulunduğu “canlı sular” yani akan suları, kristalize olmuş tuzlarla birlikte kullanılınca frekansımız ve titreşimimiz çok daha yükselmekte bizi her türlü dış etkene karşı koruyan enerji alanımız, kalkanımız, auramız güçlenmektedir!!?

KÂİNAT ŞİFAHANESİ 

HER DERDİN DEVASIDIR!

Deniz kenarına yürüyerek, dalgaların başta iyot olmak üzere yaydığı mineraller!

Bir şelâleden saçılan negatif iyonlar!

Ormanlar ve ağaçların oksijeni!

Bir tarla gezintisi!

Doğaya, hayvanlara sevgi, ilgi ve muhabbet birer terapidir ve enerjinizi çok çok yükseltir!!!

Dünyada, hatta kâinatta olan olumsuzlukları düzeltme, insana hayvana bitkiye, habitata faydalı işler görme düşünce ve arzusu da yüksek frekanslarla, olumsuzluklara karşı sizlere korunma sağlayacaktır!

Frekans tıbbı ve biorezonans teknolojiler!

Almanya, Fransa, İtalya, Bulgaristan ve bütün Avrupa ülkelerinin, Amerika’nın, hatta Lübnan’ın, insan sağlığında, toprak hava ve suyun temizlenmesi gibi konularda kullandığı teknoloji ve projeler, daha da geç kalınmadan desteklenmelidir!

Dünyada emsali olmayan Sayın Cumhurbaşkanımızın katkılarıyla ülkemize kazandırılan şehir hastanelerinde uygulanması insanlık adına çok büyük bir adım olacaktır!?!

PROJELERİMİZİ HÂLİHAZIRDA 

AVRUPA’DA UYGULUYORUZ!

Türkiye’de 2 milyon çiftçimiz, 15 ayrı işletmede 2000 istihdam sağlayarak Türkiye sekiz barkodluyla yüksek teknoloji ile ürettiğimiz 755 inovatif ürün ve Biorezonans, Helper, Lanta gibi frekans tıbbi cihazlarımız Almanya Frankfurt’taki Kozmik Yaşam Merkezi’mizde, doktor ve uzmanlarımızla birlikte dünya insanlığının ve Avrupalı soydaşlarımızın hizmetine sunulmuştur!!?

Türkiye’de de, Sayın Cumhurbaşkanımızın; “Fermanımdır!” diyerek bu projelerin önünü açmasıyla ve şehir hastanelerindeki uygulamalarıyla insanlık “Sağlıklı yaş almakta” yepyeni bir boyut kazanacaktır!

Bu kararı alanları tarih yâd edip yazacaktır!!?

Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

SAĞLIKÇI

MİLLETİ BİYOREZONANSLA TİTRETİP DÖKÜLEN PARALARI TOPLAYACAKSIN ANLAŞILAN!!! HA HA HA...
 • Yanıtla

K. Aydın

Çok sayıda bilimsel çalışma 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23