• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
08 Ocak 2021

3. Dünya Savaşı! Beyin kontrolü ve mankurtlaştırma! (2)

2. Dünya Savaşı’ndan sonra Sanayi İnkılâbı’yla bir petrokimya hammaddesi olan ‘bakalit’ üretilip sentetik ilâçlarda kullanılmaya başlanmıştır. Ardından Amerika’da, radyo dalgalarıyla insanlara, hayvanlara, bitkilere, havaya suya toprağa tesir edebilecek  “Biorezonans ve Frekans Tıbbı” üzerine çalışmalar başlatılmıştır. ABD donanmasının Florida’daki gizli araştırma üssünde, dünya dışı gözlemlerde makro ölçekte 26 kat yükselerek uzayın derinliklerine gidilmiş, yine bir yaprağın içine mikro ölçekte 26 kat inilerek birtakım müdahaleler yapıldığını gizemli mesaj ve gerçekleri 2500 konferansımda dünyaya gösteren biriyim!?!

1990 post doktora yaptığım Amerika’daki çalışmalarım sırasında dünyaca ünlü cerrah Michael De Beckey’in, tam 30 yıl önce, ABD’den Çin’e, yani 18.000 km öteye, pek çok diplomat devlet adamının önünde, bir çocuğun gözündeki tıkanıklığa şahitliğimi yazmıştım.

Biorezonans teknolojik cihazlar; başta sağlık olmak üzere tüm dünyada insanlara, havaya, suya, toprağa, floraya, faunaya ve habitatımıza radyo dalgaları ile müdahale etme noktasında tarafımızca da kullanılmaktadır!!? İnsanlara şifa dağıtmakdayız!!?

HER ŞEY BİR FREKANS=ENERJİ’DİR!

Şeytan aklının dünyayı kararttığı Kovid-19 titreşimi, ölçülmüş ve ülkeler ve bölgeler arası farklılıklar göstermekle beraber 5,5-9 mhertz civarında bir titreşimdedir! Diğer mutasyonlarında da ve zararlı mikrop türleri de bu titreşime yakındır! Bunların, 25.5 mhertz üzeri titreşimde yaşayamadıkları, frekans tıbbını Rusya’dan sonra, Ukrayna ve Avrupa Birliğinde de Almanya’dan Nürnberg Üniversitesi’nde dünyada yaratılan bütün canlıların titreşimlerini ölçen bir merkezde mhz değer olarak uzmanlarınca tespit edilmiştir!!? Bu cihazlar geleceğin en büyük tanı ve tedavi metodu olarak dünyada uygulanmaktadır! Sekülerist bilimin dışında bir bilim anlayışı oluştuğu gün inşallah bir gün ülkemizde de uygulanacaktır!!?

İNSANLIĞIN KURTULUŞ 

REÇETESİ FREKANSLAR!!?

Yüksek titreşime sahip insanlar, korona başta olmak üzere bütün mikroplardan korunabilir! Bugün pek çok hekimin dile getirdiği, koronalı hastaların bir kısmı hastalığı ayakta, bir kısmı 2-3 gün öksürükle, bir kısmı da 5-7 günde atlatıp iyileşmektedir. Bazıları da maalesef “Yapılan uygulamalarla enerjileri sıfırlandığından” kader noktasında ölümle sonuçlanmaktadır!!?

HASTALIK YOKTUR!

Enerji düşüklüğü vardır!!?

Türkiye ve dünyadaki ölümlerin % 80’inin düşük enerjili insanlarda olması, tezimizi doğrulamaktadır. Peki, neden titreşimlerimiz düşüyor? Bizi koruyan alan, kalkanımız auramız neden zayıflıyor? Gıdalardaki ve ilâçlardaki kimyasal katkı maddeleri, bunun ilk sebebi! DNA’mıza alınan, beyin kodlarımızda olmayan bu ilâçlardan ve pek çok çevresel faktörlerden etkilenerek ölmemek için, vücudumuz ‘hücre membran-koruyucu tabaka’larını kapatıyor! Kapanan hücreler titreşim yapamıyor, rezonans etki gösteremiyor! Kasılıp gevşeme yapamayan, çevresel faktörlerdeki 5.5 G uygulamaları, foton kuşakları, cep telefonu, bilgisayar ve bölgedeki baz istasyonlarının ve en önemlisi de belli uydulardan ve merkezlerden insanlara yönelik radyo dalgaları vs. etkisi ile oksijen üretimi de zayıflayan hücrelerimiz yok oluyor!

Vücudumuzun doğal toksin atma refleksi azalıyor, Ortodoks tıbbında da bu gibi durumlardaki hastalıklara karşı hiçbir yetenek geliştirmediği için biriken toksinlerle “toksima-zehirlenme” tolore edilemeyecek seviyeye gelince de ölüm gerçekleşiyor!

Türkiye’de ilk defa burada yazılanlar sekülerist bilimce kabul edilmese de ölçülebilen hakikatler ve maalesef bize yaşatılan gerçeklerdir!?!

 Bunun dışındaki bütün uygulamalar “şeytanın aklının emriyle” dünya nüfusunu 500 milyona indirme planının bir parçasıdır!!?

ŞEYTANIN DAVULU MEDYA!

Şeytan aklının kontrolündeki WHO, FDA gibi kuruluşlar ve medyanın beyin kontrolü ve sürü psikolojisiyle dayattığı ve maalesef bizim bilim adamlarımızın yarın pişman olacakları ve bizi aldattılar yanılmışız ..vs. diyecekleri şeytan aklının sahte corona salgını hastalık ve ölüm haberleri, ahlaka mugayir dizileri, şeytan aklının planlı ürettiği 25. kareli dizi ve çizgi filmleri subliminal mesajlı programları izleyip strese girerek hormonlarınızı baskılayıp enerjinizi düşürmeyin!

Hastaneler, hapishaneler, kötü enerjili yerler, yer altları ve devamlı fakirlik-yardım-acıma-ıstırap duyulan ortamlardan filmlerden ve bilhassa kötü ruhlu kötü enerjili insanlardan en önemlisi de size şifa kaynağı gibi sunulan kimyasal terkip ve ilaçlardan vs. uzak durun! Bunların enerjisi çok düşüktür ve enerjinizi absorblar-emer! Sizi gerçekten hasta edenler bunlardır!!!

Bu kainatı idare eden bir yaratıcının olduğunu “O ol demeden ve öl demeden” hiçbir şeyin olamayacağını düşünerek ona karşı kulluk vazifelerinizi yapın..?

Güzel görün, güzel düşünün. Müspet hareket ediniz ki bağışıklığınız yüksek olsun!

Auranız=Enerji kalkanınız o vakit sizi bütün olumsuzluklara ve mikroplara karşı koruyacaktır!!? Vesselam..

Kalabilirseniz kalın sağlıcakla..! Korunma metotları için bizi izlemeye devam edin!

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kemal Kelle

Kanaatim odur ki zamanımızın en mutlu insanları teknolojiden uzak,en azından o gün karnı tok ve gelecek endişesinden uzak yaşayan,tabiatla iç içe yaşayan insanlardır.Hocamızın da bahsettiği gibi gibi şeytanın elinde olan zamanımız teknolojisi insanlığı zihinsel ve bedensel olarak mahvetmiş durumda.(Şunu da not olarak düşeyim,mesleğim icabı ev içlerinde çalışırken baz istasyonlarına yakın evlerin hemen hepsinda antidepresan içaçların baş köşede olduğuna şahit olmuşumdur).Zamanımızda zihni görünmez bir parangaya sarılmış insanlık,yaşadığı ortamdan doğal (ne ölçüde doğal olduğu da şüpheli) çevreye adım attığında hissedilen rahatlama yazıda bahse konu olan beyin kontrolü manyetizmasından bir nebze uzaklaşmış olmasındandır.İşin özeti :Hz Yunus’un ‘’İlim ilim bilmektir,ilim kendin bilmektir,sen kendini bilmezsen bu nice okumaktır’’derken,Rabbim kendini,nefsini ve yaradılış gayesini idrak edip O nun fazlından kendini ve tüm insanları nasiplendirmesini canu gönülden isteyen,son nefeste iman nuruyla göçememe endişesini her daim tefekkür eden kullardan olalım inşAllah ki enerji nurumuz çoğalsın,hem madden,hem de manen enerji nurumuz artsın.
 • Yanıtla

Şahika

Allah razı olsun...! Allah ilminizi ve ömrünüzü artırsın...! İki cihanda da mesut ve bahtiyar eylesin...!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23