• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
05 Ocak 2021

3. Dünya Savaşı! Beyin kontrolü ve mankurtlaştırma! (1)

Dünyada büyük kabul görüp, Türkiye Cumhuriyeti’nde adı bile duyulmamış “Kozmik Bilim” ile bugün çözülemeyen faili meçhullerden; çözümsüz hastalıklara kadar çok geniş bir sahada, her problemin tespiti ve çözümü; pekçok tamamlayıcı tıp metodu ve Biorezonans metotlarıyla mümkündür! Ve dünyanın pekçok yerinde Türkiye hariç uygulanmaktadır!!?

Radyo dalgalarıyla beyin kontrolü, mankurtlaştırma, Mançurya kobayları, tuhaf ruh hâlleriyle davranış değişikliklerine neden olan, hatta intiharlardan suikastlara kadar ‘akıl almaz’ hadiselerin izahı, mutlaka “frekans teknolojileri” ile yapılmalıdır!

Türkiye’de yıllardır uygulanan ve son yıllarda dozu arttırılan toplu yok oluşun ana sebebi “beyin kontrolü” dür! Algı operasyonlarının güdümü ve sürü psikolojisi sebebiyle bunu, farkındalığı yüksek 1.500.000 takipçimiz, Türkiye dışındaki soydaşlarımız ve dünya insanlığının istifadesine sunuyorum!

“Hocam, niye böyle söylüyorsunuz?” diyenlere cevabımdır! 20 sene önce yazdığım “Yaşam Enerjisi” kitabımda, “21. Yüzyıldaki Kozmik Boyutlar” merkezli 150 tespitimin 125’i bu ülkede gerçekleşti! Fakat Türkiye devletinin hiçbir birimi, üniversitesi veya gazetecisi; “Yazdıklarınız ve anlattıklarınızın iç yüzü nedir hocam?” diye sormadı! 1.500.000’lik takipçim ve kıymetli halkımla bugünlere geldik. Altını çizerek söylüyorum, bu duyarsızlığa karşı en doğru tavır, susmaktır!

KOZMİK BOYUTTA YAŞAYANLAR!

Hayatlarında yeni bir sayfa açıp, kalan ömürlerini kaliteli yaşamak isteyenler, sözlerim sizleredir! Bugün dünyada corona salgını senaryosunun uygulamaları, bütün şiddetiyle baskılarını arttırmaktadır! 20 yıl önce gıdalarla hastalandırıp, ilâçlarla ikinci darbeyi vuracaklarını, ameliyatlarla da üçüncü yıkımın olacağını yazdım! Habitatın kirletildiği, hava su toprağın “chemtrail” ile bulutlara verilen alüminyum silikat gibi kimyasallar ve pek çok kirli yöntemlerle yıkıma uğratılacağımızı yazdım!

Cenab-ı Allah, “ölümden ve ihtiyarlıktan başka her derdin devasını” sunmuştur! Fakat birileri, makamlarını, mevkilerini korumak ve efendilerine kölelik yapma yarışından dolayı gerçekleri görmüyor! Sürü psikolojisiyle “cambaza bak!”larla mankurtlaştırılmış, narkozlanmış bir hâlde! Haksızlık karşısında susarak dilsiz şeytan olmayı ve cehenneme doğru adım atmaya kararlıdırlar!

Onlar için yaşasın cehennem diyoruz!

Trump, 14 Haziran‘da yaptığı seçim konuşmalarında, sağlık sisteminin geleceğiyle ilgili bakın neler söyledi: “Yaklaşık bir kaç yıl içinde tüm hastane prosedürleri geçerliliğini yitirecek! Arkasında da artık ilâçlarla değil; her şehirde çok sayıda merkezlerde (dikkat ederseniz, hastanelerden bahsetmiyor!) tıbbi yataklar, test odaları oluşturulacak! Ve buralarda tüm hastalıkları tedavi edebilmek için, hedefimiz hücremizin yapı taşı DNA’yı iyileştirme ve onarmak olacaktır!”

BEYİN KODLARIMIZDA OLMAYAN 

GIDALARLA YOK EDİLDİK!

Beyin kodlarımızda olmayan gıdaları yiyip hasta olunca, yine beyin kodlarımızda olmayan kimyasallarla düzeltilemediği günlerde, ABD Başkanı insanlığa bir mesaj ve umut vermiştir! Hatta, “Siz Akıllı Hasta” kitabında; “Tansiyon hapı kullanan ‘10’ yaş, beraberinde şeker hapı da kullanan en az ‘20’ yaş erken yaşlanır!!!” diyen Dr. Mehmet Öz’ün, Trump’ın sağlıklı yaşamdan sorumlu başdanışmanı yapılması çok manidardır!

Dr. Öz’ün, Türkiye’deki akrabaları ve iştigal sahalarını öğrendiğinizde ise şaşıracaksınız!?

ABD devlet başkanı Trump’ın imzaladığı “Belki de küresel güçlerin sonunu getirdiği” kararnamede aldığı kararlar gelecek yılların işaretidir!?!

1- Yaş gerilemesi, 30 yıla kadar mümkün olabilecektir!

2- Artık kanser yok, otizm yok, fibromiyalji yok, alzheimer yok!!!

3- Artık hastanelerde acı duymayacaksınız!

4- Artık doktor kusurları yok! Hastane mikrobu ve enfeksiyonları yok!

5- “Artık aşılara da gerek yok!” ...deyip, Dünya Sağlık Örgütü‘nü ABD’den çıkarmış ve aşı çalışmalarına durdurmuştur! 5G çalışmalarını da iptâl etmiştir! Seçimi kaybetmesine sebep olsa da, dünyanın en medeni denen, dev kartel ve tröstlerinin, dünyaya yön veren Birleşmiş Milletler ve NATO gibi kuruluşların üstünde bir irade göstermiştir!!!

Trump, son on Amerikan başkanının toplamından çok daha fazlasını insanlığın selameti için yapmıştır!

Darısı Türkiye’deki liderlerin başına!!?

TÜRKİYE’NİN BAŞINDAKİ 

YÖNETİCİLERE İTHAFTIR!

5000 yıllık Türk tarihini elinin tersiyle iten, 1500 yıllık Türk-İslâm tarihini göremeyip hatta engelleyerek gölgeleyenler, bizi ABD’den medet umar duruma düşürenlerin ceremesidir bugünler!!!

Üçüncü dünya savaşını başlatan Trump(!) küresel sermayeye savaş açmıştır!!?

Şer cepheler arasında yapılan mücadelede alınan bu kararlar, yapılan işin doğruluğu bir hakikat olup inşallah bütün dünyaya “iktidarlarını ve makamlarını kaybetseler de ahiretlerini kazanma noktasında” bir ders olur düşüncesiyle bütün makam sahiplerine ithaf ediyoruz!!?

Kalın kalabilirseniz sağlıcakla..? Vesselam

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kemal Kelle

Peygamber as ve önceki peygamberlerin (kendi dönemlerinde yaşanmayacağını bildikleri halde) ahirzaman fitnelerinden Allah cc a sığındıkları, maneviyatı güçlü de olsa müslümanın sele kapılmış çer çöp misali olduğu dehşetli bir zamanda yaşıyoruz.İman düşmanı şeytan ve avaneleri her türlü argümanlarla saldırıya geçmiş durumda.Kuru bir yaprağın dahi düşmek için izin aldığı Rabbimizin fazlına sığınıp ,fazlından verdiği iman kalelerine sığınıp,rahmet rüzgarına talip olmayı Rabbim hepimize nasip eylesin.Yaşanan ahir zamanda düşman saldırılarının büyük oranda metafizik alanda olduğunun farkında değiliz(Bunu birebir yaşadığım için yazıyorum).Kalpler ancak Allah cc un aşkı ve zikriyle mutmain olacak.Bütün bunlardan dolayı gerçek Allah cc nun aşkı ile yanmış zakirleri dost edinmeyi Rabbim hepimize nasip eylesin.Her kışın sonu bahardır,derken zemherirde kalpleri ölenlerden eylemesin Rabbim.Amin.
 • Yanıtla

İZMİRLİ

Sizin anlattığınız şeyleri herkes idrak edemez,bu da eşyanın tabiatı icabıdır.Birçoğumuz günü ve de istikbalini kurtarma telâşında..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23