2023 hedeflerine; Aydınlık yarınlara umutla bakabilmek için!

12 Nisan 2019 Cuma

Spekülatif bütün oyun ve ittifaklara rağmen bence Allah’ın yardımıyla ve cumhur ittifakının desteğiyle iktidar gücü kaybedilmese de muktedir olmadığımız gerçeği ve azınlığın çoğunluğa tahakkümü bir kere daha belgelenmiştir!

Devlet Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın siyasi kabiliyet ve ferasetiyle tek başına başkomutanlığı, Devlet adamı Türkmenbeyi Bahçeli’nin destek ve şiddetli uyarılarıyla seçmen, krizin büyüme ihtimâlini ve gelecek günleri, olumsuzlukları görüp ebed, müddet, devletin bekasına belki de “son defa” sahip çıkmıştır.

Organize derin usulsüzlük!

Ankara ve İstanbul başta olmak üzere seçimlerde gerçekleşen organize suç örgütleri ve başta saray, partilerin ve devletin içindeki hainler ve işbirlikçileri bir an önce tespit edilip, bundan sonraki gelişmeler için oyunları bozulmalı ve gereği yapılmalıdır!

Seçimle ilgili kaygılarımızı ilgili detaylı bilgi ve belgeleri son on yazımızda ortaya koymuş maalesef her zamanki gibi dediklerimiz çıkmış!

Sesimizi sağır sultanlar duymuş!

Duyması gerekenlere her zamanki gibi

duyurulmamıştır!!

Ankara İstanbul kaosu!

Ankara ve İstanbul’a taşınan Türkiye’nin bütün ilçelerinden taşınan sandık başkan ve görevlileri ve usulsüzlükleri tespit edilip kanuni esaslara dayandırılarak spekülasyonlar ortadan kaldırılmak için buralarda seçim mutlaka yenilenmelidir!

 Bundan sonra yapılması gerekenler!

Gerçek dost muhaliflerinizi dinleyin!

Her boyutta fikir üreten, ülkeye katma değer kazandıran zaman zaman gerçek dost muhaliflerinizi de dinleyerek vazifelilere de yol açın!

Vatan hainlerini ayıklayın!

“Yeni hamleler” yapılmalıdır!

Bir daha yanılmamak için, kandırılmamak için,

“Kalan ömrüm size fedadır!”

denipde yüzüstü bırakılmamak için, vazife bekleyen “ülkenin gerçek sahibi” vatan evlâdlarına “İçinizdeki muhaliflere rağmen” size muhalefet edip uyaranları ve tepki gösterenlerin sesini duyun!

Dönüp iltifat edin! Marifet göstermelerine imkan sağlayın!

 Cumhurun başı ve sözcüsü olmak!

Sayın Cumhurbaşkanımızın gayet olgun, yapıcı ve kendinden emin balkon konuşmasında bir kere daha “yalnız”lığını belirterek, gerçek vatan evlatlarının her an hazır olduğu vurgusunu yapmıştır!

 Şimdi zaman icraat zamanıdır!

Mutlaka gerekenler zamanlaması gecikmeden, karşı taraf tedbir almadan,

ABCDE planları ile birlikte yapılmalıdır!

Dün yaşananlar, bugün yaşatılanlar gelecek için ibret dersi olmalıdır?

Önümüzdeki süreç yeni ekonomik dalgalanmalar, algı yönetimleri, sinir uçlarına dokunan mesajlarla ve yeni parti çalışmaları, kaos planlarını uygulama hamleleri...vs. Onlarca defa oynanan oyun maalesef tekerrür eden tarihi ve acı dolu yaşanan ve yaşatılan gerçeklere artık dur diyerek bir son verilmelidir!

“Devlet aklı”

Ehliyet ve liyakat sahibi olması gereken feraset merciinin yerinde! Her an yeni sahip arayabilecek Sadık kölelerin “üst” değil “şeytan” aklının işgali altındadır!!

Son seçim bunun ispatı olmuştur!

Bunlardan acilen kurtulunması gereklidir!

Aziz ve Necip Anadolu İnsanı!

Her duyduğumuza kim, nerede, ne zaman..? diye sorgulamadan inanmayalım!

Rabbim, dualarımızdan mazhar olacak yeni, denenmemiş ve sırat-ı müstakiminde beraber olabileceğimiz “yol arkadaşları”nı bizlere ve devletimize nasip eylesin, âmin.

“Cereyan etmekte olan hâdisatın (seçimlerin)muhtemel menfî tesirlerinden kalb ve ruhlarımızı âzâde bulundurmak; ve bir şey meydana geldikten sonra daima kader cihetini düşünerek hikmetli ve güzel taraflarını görmek ve zahirî ruha dokunan kaba, şer, musibet cihetlerine fazla nazarı dolaştırmamak -Risale-i Nur’dan aldığımız derslere binâen- lâzımdır.”

“Hizmet’ini Rehber” edineceğiz!

 Mehdiyi bekleyenlere de diyoruz ki!

Mehdiyi şahıs bazında bekleyenlerin yanında; ‘ümit’ anlamında; istikbâlde İslam’ın hâkim olacağı manasında değerlendirerek. Bu hususta hem Peygamberimizin metafizik boyutta, kozmik manada işaret, beşaret ve müjdelerine itibar ediyor;

“Ümitvâr olunuz! İstikbâl inkılâbâtı içinde en gür sadâ, (Taklidi imandan tahkikiye geçmiş hakiki inananların...)İslam’ın sadâsı olacaktır!”

Sözüne imanımız tamdır!

... Belki yarın belki yarından da yakın!

İçinde bulunduğumuz zifiri karanlığın ardından, güneşin doğum vaktini ve vazifelilerinden vazifeyi almasının vaktini, bütün olumsuzluklara, tarafımıza giderek artan saldırılara rağmen “İçimizdeki hainlere, bize kan tükürttürenlere karşı yılmayacağız...! Soranlara da kızılcık şurubu içtik diyerek” salih amellerimizi daha da artırarak ülkeye ağaç dikmeye, katma değer üretmeye, ahirette bizi kurtaracak eserler bırakmaya devam edecek Muhammedi sabır ve müjde ile aydınlık yarınları bekleyeceğiz!

Kozmik bilimin yeni yol haritası!

Bundan sonra: “menfaat üzerine dönen siyasetten” ilmi siyaset”e; sağlıklı düşün, beslen ve yaşa eksenli kozmik yazılarımızla “durmak yok yola devam” dileklerimle;

Allah’a kul, Habibine Ümmet, dünyaya yeniden adaleti gösterecek Peygamber övgüsüne mazhar 1000 yıldır İslam’a hizmet etmiş bu necip milletin torunlarına ışık olmaya devam edeceğiz. Vesselâm.

Not: 13-20 Nisan’da İzmit’te gerçekleştireceğimiz “Ruhsal ve Bedensel Arınma Kampı”mıza, kalan ömrünü daha kaliteli, mutlu, huzurlu yaşayıp, gençleşmek, ruhsal ve bedensel arınmak, aydınlanmak isteyen farkındalı insanları bekliyoruz!

WhatsApp İhbar Hattı: 0530 200 00 96

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Hak Hak 2 ay önce
  Reklamını da yapmış...
 • Ali SatirAli Satir2 ay önce
  Nasıl bir insansın,nasıl bir vijdanin var senin.Hala yalana dolana devam ediyorsun.Bu ne kibir boyle.Allah ıslah etsin diyeceğim ama yok etmesin gözün açık elin ayağın tutuyorken yaptığın bu yalakalıklarin,yalanların,aldatmalarin cezasını versin sana .
 • cevdet marxcevdet marx2 ay önce
  zorunamı gitti?! bütün mesele senin gibi aklını ruhunu satmış şaşkalozlar. o kadar yazıdan bi yeri cımbızlamışsın, üstelik büyük bi hizmeti karalayıp! insanımıza hizmet edenlerden Allah razı olsun.
 • CEVDETTCEVDETT2 ay önce
  Not: 13-20 Nisan’da İzmit’te gerçekleştireceğimiz “Ruhsal ve Bedensel Arınma Kampı”mıza, kalan ömrünü daha kaliteli, mutlu, huzurlu yaşayıp, gençleşmek, ruhsal ve bedensel arınmak, aydınlanmak isteyen farkındalı insanları bekliyoruz!İŞTE BÜTÜN MESELE BU!!!
 • Adı saklı Adı saklı 2 ay önce
  Yahu paganist üst aklın amerikası ve amerikangilleri parti görünümlü taşeron terör örgütü zilletçilere fetösüyle yardım edip bir kaç ay sonra çıkaracakları iç savaşa yönelik eylemlerin yapılabilmesi içinana arter şehirleri bu hainlerinpis ellerine verdirdi, bunu görmüyorsunuz,Ak partinin grubuna niye bu kadar yükleniyorsunuz. Bak ysk,'ya seçimden önce Ak parti bu büyükçekmecenin nüfus müdürlüğünde sahte adresler üretildiğini tespit ettiklerini, konu ile ilgili bir memuru tutukladıklarını,ama memurun susma hakkını kullandığını,bu olayı netliğe kavuşturmak için seçimi biraz daha ertelemelerini istediği hâlde ysk dan, ysk kabul etmemiş bu teklifi, bunları yazan yok, sürekli Ak partiye düşmanlık,ne bitmez kininiz varmış be, yarın amerika ülkeni işgal edip de allah korusun,kıçından kurşunları yediğinde yandım anam diyeceksin,haberin yok. Hırsızları yazın,hırsızlığı yapan amerikanın taşeronlarını yazın,cumhurbaşkanımıza akıl vermeyi de bırakın,çünkü geri kalan aklınızın size yetmeyebilir, Bi fırsatını bulunca hemen Recep Tayyip ERDOĞAN'a akıl vermeler, tenkit etmeler, hatalıymış gibi göstermeler,bu ayrıca bu süreçte yapılacak bir şey de değil,bi destek olun, bi el verin be, türk milletine kefen biçmiş adamların taşeron parti görünümlü terör örgütlerine geçit vermeyin,cumhurbaşkanımıza ve grubuna saldırmayın,sonra saldırısınız.
 • Mustafa Mustafa 2 ay önce
  Mahkeme önlerinde zehirlenen hayvanlar için onlarca insan göz yaşı döküyor. İslam coğrafyasında katledilen yaşlı kadın ve çocuklar için gözyaşı döken varmı?

Günün Özeti