• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

2021’in muhasebesi ve 2022 beklentileri - 1

04 Ocak 2022
A


Prof. Dr. Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

Miladi 2022 Ocak’ın ilk makalesinde, tarafımıza gelen takipçilerimizin bazı eleştirileri paylaşalım. Deniyor ki; “Hocam, niçin yazmıyorsunuz..? Sizden hep ‘Hakk’ın hatırı âlidir’ diye duyuyorduk..!? Bazı şeyleri yazamıyor musunuz..? Siyasi iktidardan veya muhtelif yapılardan mı çekiniyorsunuz..?”

 60 küsur yıllık hayatımızın yekûnunu, “emri bil ma’ruf” noktasında bütün insanlıkla paylaştık!

 Başta Akit TV olmak üzere pek çok televizyonda, Yeni Akit gazetesindeki köşemizde, muhtelif basın organlarında ve sosyal medyada sayısız program yaptık. Hiçbir maddi talep de beklemedik!

Doğruları ilmi siyaset noktasında söylemeye devam ettik ve inşallah da ömrümüzü ettikçe edeceğiz!!?

KÜRESEL SERMAYENİN TAHAKKÜMÜNE 

RAĞMEN ESER VERDİK!

 Sırtımızda yumurta küfesi taşıyoruz..? 15 büyük işletmede binlerce kişiye iş aş ekmek verip istihdam sağlıyoruz..? Ayrıca insanların sağlığına Ortodoks tıbbının bütün tahribatlarına rağmen ışık, çare ve şifa olmaya çalışıyoruz!

2021 karanlığında, şer mihrakın en sinsi oyunlarına rağmen bu ülkede konuşabilmek ve yazabilmek, hele hele üretebilmek bu ülkeye bir ağaç dikebilmek kısaca bu ülkede yıllardır sömürenlerin pastasından pay alabilmek her babayiğitin de harcı değildir! 

Bunun içindir ki, pek çok konuşmamız ve yazımız 2021’de tt-trend olmuştur. Yani en çok okunan, dinlenen konuşmalar ve makalelerin içine girdik. 

Karşılığındaysa fincancı katırları ürktü, fincanlar kırıldı. Sayısız hile ve desiseyle, Türkiye’de her zaman mevcut olan ve her daim yazdığımız kripto-hainler eliyle, yurtiçi-dışı bağlantılarıyla ve defalarca teknolojik-siber saldırı yapıldı!

 En faydalı yönü de Türkiye’de akit gibi bir televizyon ve yeni akit gibi bir gazete olduğunu duymayanlar ve bilmeyenler de nasiplendi öğrenmiş oldu!

Hakikaten samimiyetle söylüyorum onlarca yazılı beyan vardır! 

Hocam Allah razı olsun sizin sayenizde yeni akit medya grubu ile tanıştık hayatımız değişti bu bize yeter..!

400.000’in üzerinde Twitter Facebook Instagram saldırıları üzerine mahkemeler açıldı, suç duyurularında bulunuldu ve çok şükür bugüne kadar hepsinden de alnımızın akıyla çıktık! Takipsizlik alan fiil ve sözlerle ilgili, bize iftira atanları, büyüklerimizin tavsiyesiyle rafa kaldırdık. Her şey gibi, vaktini bekliyor.

 Hocalarımız derdi; “Oğlum, bizim işimiz tebliğ etmek, kervanı yürütmek. Her havlayana sözle cevap verirsek, kızıl elma hedefimize ulaşamayız! Durmak yok, yola devam!” İt ürür, kervan yürür düsturuyla, hayatın labirentlerinde istikametimiz üzere yolumuza devam ediyoruz..

İNŞALLAH HAYIR DUA DA ALIYORUZ.. 

Bütün bu olumsuzluklar yanında sosyal medya hesaplarımızda ve üyesi olduğumuz pek çok grupta, bütün köşe yazarlarına ve ilgili bakanlıklarının ilgili birimlerine makalemiz ve konuşmalarımız muntazaman gönderiliyor. Buralardan hep yönlendirici, destekleyici ve yol gösterici olduğu gibi son derece olumlu geri bildirimler ve çok da dualar alıyoruz. Çok şükür. kadirşinas insanlar diyor ki; “İyi ki varsınız! Allah size hayırlı uzun ömür versin! Hocam siz de olmasanız, ne olacak bu milletin hali..?! Hocam, Allah razı olsun, çocuklarımızın geleceğini aydınlattınız. Allah size hayırlı ve uzun ömür versin..? Yanınızdayız..? Arkanızdayız..? Sizinleyiz..?

 Stratejik konuları işliyoruz!

Türkiye ve dünya çapında 11 kozmik merkez ve kuruluşla protokol-iş birliği yapıyoruz. 1.5 milyonluk takipçimizden de gelen muhtelif bilgi ve belgeleri, ülkemizde kapağı açılmamış stratejik pek çok konuyu kapsayan siyasi, içtimai ve bilhassa sağlık sahasında en elzem-stratejik mevzuları, yetkili ve ilgilileriyle paylaşıyoruz.

  “SÖZDE SALGIN”LARIN İFŞASI, 

TOPLUMDA BÜYÜK SES BULDU!

Bu son sahte plandemi salgını sıvı uygulamaları, maske, PCR testleri ile ilgili karanlık menfaat çeteleri ve küresel şeytanla ilgili iki yıldaki yazılarımız geniş bir kitleden büyük beğeni aldı. 

Dakikalar içinde milyonlara ulaştı. 

Bu bozuk rejimi yaşatanlar sahte siyasi Müslümanlardır!

Ne gariptir ki, ülkemizin 20 yıllık ve başkanlık sisteminden sonra da Cumhur İttifakı destekli hükümetindeki sayısız olumsuzluğun mesullerinin kripto vatan haini, her dönemin arsız ve hırsızlarının olduğunu ve en acısı da bu sistemi yaşatan Müslümanlar yani bizler olduğunu yazdığımızda, büyük tepkiler aldık!!?? 

Bu rejimi ayakta tutanın içimizdekiler olduğunu, haksızlık, yolsuzluk, arsızlık, namussuzluk, eşcinsellik, kadına şiddet, belediyeler ve devletin belli kuruluşlarında ihale yolsuzlukları, milli eğitimde, sağlıkta ve kültürde yozlaşmadaki kilit noktaları yazdık.

PEKİ, NEREDE YANLIŞ YAPTIK?!

İnsanımızdaki terakkiye mâni olan tedenni-alçalmanın, kültür emperyalizminin sebebi, bugünkü iktidarın bu konularda muktedir olamaması yanında kadrolarının liyakatsız ve ehliyetsiz olmasındandır!

 Maalesef ki hayat tarzımız değişti! 

İslam’ın ruhunu kaybettik! Büyük umutlarla açılan imam hatiplerdeki hadis, fıkıh, kelam, Kur’an dersleri, diğer okullarda öğretilmedi!? Burası gâvur toprağı değilken, hep İngilizce, Fransızca, Almanca öğretildi ve özendirildi! Neden 5000 yıllık kültür tarihimizde Osmanlıca öğretilmedi diye akıllara gelmedi?! 

Müslümanlar imam hatiplere kapatılarak tescil ve tespitleri yapıldı önleri mi kesildi acaba! Kimse bunları düşünemedi..?

Mazlumların ve mağdurların umudu olarak başkanlık sistemi sonrasında Cumhur İttifakı Hükümeti’nden ve Recep Tayyip Erdoğan’dan Anadolu insanı, Türkiye bu kültür tahrifi daha da artmadan, insanlar sağlıklarını daha da kaybetmeden; radikal tedbirle ilim-irfan dirilişinin tedbir ve kararlarını ve hayatta icrasını bekliyor! Vesselâm.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ADANALI

Dünya tarihinde bile dahi geçerli bir dil olmayan Türkçeyi dahi insanlar öğrenemezken siz kalkmış Osmanlıca dilinin öğretilmemesinin bir kayıp olduğunu yazıyorsunuz bence bu ülkenin en büyük dil sorunu geçerli dillerin iyice öğretilmemesi.

Ali

Kimden ne bekliyorsunuz ? GDO lu ürünlerle insanın sağlığını bozanlardan,beklemeye devam.....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23