• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
01 Ekim 2019

120 yıl kaliteli ömrün sırrı!

İnancımızda sağlığı korumak farzdır! Yani namaz gibi en öncelikli işlerimizdendir!!!

Keşke Diyanet teşkilatı cuma hutbelerinde sünnet olan umre ibadetine verdiği önemi sağlığı korumaya da verebilse! Sağlık diğer farz ibadetleri yapabilmek için de lazım, yani öncelikli!

Herkes uzun yaşamak istiyor! Olması gereken kaliteli yaş almak.?! Çin’de 1700’lerin sonlarında 280 küsur yaşında ölen biriyle yapılan bir mülakatta, bu bilgileri 500 yaşındaki bir Çinli’den öğrendiğini söylüyor!

Orta Asya ve Himalaya bölgelerindeki uzun ve kaliteli ömrün kurallarını 200 yıl sonra da olsa yıllardır anlatıyoruz.! 25 sene önce söylediklerimiz dinlenilse, devlet tarafından bir program halinde uygulanabilseydi milyonlarca insanımız olumsuz etkilerden, hastalıklardan korunurdu!

10 yıl önceki sağlıklı ve kaliteli yaşam tüyolarımızı önemseyip hayatına alanlar bugün 120 yıl olmasa da sağlıklı yaşayanlardır!

Türkiye’de medya rant kartellerinin etkisi ile ve reklam korkusuyla “kitapsızları” konuşturuyor!

Nasibi ve farkındalığı olan, “Kozmik Bilim ve Bilinç’le Yaşam Enerjisi”nin 100 baskıda 500.000 basımla, aileleriyle birlikte 1,5 milyon kişi ve 1 milyon baskılı “Şifalı Bitkiler” kitabımız yanında Onbeş Sağlık Servisi kitabımızdan; detoks, alkali yaşam, suyla gelen hayat, şifalı yemekler, şifalı kürler, şifalı taşlar, masaj ve Şhiatsu ile tedavi, gibi ahirette bizi kurtaracak eserlerimiz-kitaplarımızla yine milyonlara ulaştık! Twitter, Instagram, Facebook ve maranki.com’daki 1,5 milyon takipçimiz de kalan ömürlerini kaliteli yaşıyor!

Kısaca kitapsız-esersiz değiliz çok şükür!!!

DÜNYA UYANDI; BİZ YERİMİZDE SAYIYORUZ!

200 sene önce yaşandığı belgeli olan Çinli önce “toprağın zehiri, insanın panzehiri” olan mantarı-Türkiye’deki adıyla kanlıca-reishi mantarını, yaban mersinini, ginsengi-adam otu-yerelması, gotu kolayı, karakılçık buğdayı-siyez, kırmızı yani kabuklu pirinci tabi yoğurdu bulmuş..!

Âdem aleyhisselamın, Nuh peygamberin ve daha pek çok peygamberin 400 ilâ 1000 yıl arası yaşadığına dair rivayetler var.

Tevrat’ta 120 yıl kaliteli ve sağlıklı yaşamanın mümkün olduğuna dair kayıt var!

116 yaşına kadar yaşayan Amerikalı Doktor Woulner ve 100’ünden önce ölen kimsenin olmadığı 20 kişilik detoks ve sağlıklı yaşam ekibinin 40 sene önce yaptığı çalışmalarını da yazmıştım! Adımız Ahmet, Kastamonu İnebolu nüfusuna kayıtlı Müslüman bir Türk evlâdı olarak sahadayız!

BİRİLERİ KONUŞUR; BİZ YAŞIYOR, ÜRETİYORUZ VE UYGULUYORUZ!

“En hayırlınız insanlara en faydalı olanınızdır!” hadisine mazhar olmak noktasında 1000 canlı yayın, 2500 konferans, 20 eser ve 750 ürünümüze rağmen lâyık olunan itibarı devlet tarafından uygulanabilirliği anlatabilmek için Taksim’de kendimizi yakmak?

Magazinle veya suni gündemlerle mi duyurmak gerekiyor bu muazzam, kadim bilgileri ve bilgeliği?

KALİTELİ BİR YAŞAM MÜMKÜN!

Farkındalık sahipleri, 120 yıl yaşayamasa da kalan ömürlerini hastane kapılarında, ilâç torbaları elinde, safra keseleri alınmış, diz kapakları protezli, dişleri cıva dolgulu, kalpleri stentli, bağırsakları 30 cm kısalmış, böbrekleri yarım, erkeklikleri ve kadınlıkları yok olmuş, saçı dökülmüş geleceklerinden umutsuz ve mutsuz bir şekilde yaşamalarına illa Çinli, Amerikalı olmaya gerek yok; 100 yıl sonra denecek ki, “Anadolu’da sayıları birkaç da olsa bugünlere kitap-eser-uygulanabilir ve sürdürülebilir sağlıklı yaşam metotları bırakan bilim adamları vardı, binlerce yılın müthiş birikimini, çağın araçlarıyla bir araya getirip, dünle bugünü barıştırıp, meczedip; çok daha etkili sonuç alınacak yöntemleri insanlığın hizmetine sunmuştu! Hatta tabiatı, tohumları, asılları korumak için azami gayret sarf etmişti ve bugünkü organik yaşamı bak hâlâ bugün ata tohumları siyez buğdayı, kayı-kıyı-çay domatesi biberi salatalığı, kestane ve balını, kristal kaya tuzuna, misvaktan yapılmış macunları, tabi sebze ve meyveleri, türleri yok olmaya 100 tutmuş tavuk ve kuş, balık türlerini bulup yiyebiliyorsak O ve O’nun gibi . Bu necip milletin kurtuluş reçetesi olabilecek gürbüz cumhuriyetimiz kurulurken bu necip milletin torunlarını yok etmek için gizlice aralara serpiştirilmiş, planlanmış bir takım kanunların “kıyısından kenarından dolaşarak yüzlerce soruşturma geçirmelerine rağmen insanlığa ilimlerinin zekat veya sadakası olarak bıraktıkları bu tohumlara ve yazdıkları kitaplara ve uyguladıkları metotlara borçluyuz diyeceklerdir..!”

Bizim elliyedinci takipsizlikle biten, Prof. Dr. Canan Karatay hocanın da 45. soruşturması inşallah takipsizlikle biter! Bir üçüncü bilim adamını hatırlayamadım hatırlayan var mı? Yani haksızlık karşısında susmayanını???

Çok şükür bu sözleri bugün de söyleyen milyonlarca takipçimizin “ömrümün şu kadarını al Maranki hocaya ver” diyen binlerce mail, Facebook, Twitter, Instagram’da kayıtlı bu sözler mevcutken bundan daha mutlu bir insan olabilir mi?

Recep Tayyip Erdoğan için de medyada bu sözleri duyunca aklıma geldi!!! Demek ki bu millet kendine hizmet edenleri unutmuyor, unutmayacak da!

Hayırlı işlerin manileri çoktur! Onun için durmak yok yola devam diyoruz!

EN ÖNEMLİ EMANET CANIMIZ!

Aracımızın dahi bakımlarını aksatmıyoruz, 6 ayda bir şanzıman, karbüratör, fren ve debriyaj balataları ve tüm aksamlarına detaylı yenileme yapıyoruz ama en önemli variyetimiz bedenimize, üstelik hayat boyu hiç bakmıyoruz! Yaşadığımız bedensel ve ruhsal sıkıntıların sebeplerinden arınmak için 7-14 Ekim haftasında 61.’sini gerçekleştireceğimiz detoks kampımızda kalın bağırsak, karaciğer, safra kesesi, pankreas başta olmak üzere bütün organların artıklarından kurtulmanın metotlarını uzman doktor ekibimizle sağlıklı yaşam kamplarımızda kozmik boyutta uyguluyoruz.

Kadim Çin ve Türk tıbbından, Nebevi Tıbba, tüm mistik öğretilerde hayatın temelinde olup inancımızda da farz olan sağlığımızı koruyup kaliteli yaş almaya herkesi davet ediyoruz. Detaylı bilgi için kozmikbedentemizliği.com ziyaret edilebilir.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Musa Kitapçı

Muhterem Maranki'in milli karuyucu bir hekim olduğu şüphesizdir. Anlaşılan o ki adamcağız alternatif tıp bilgisiyle legal ilaç mafyalarının çanlarına ot tıkamışır ki hala mahkemelerde süründürülüyor. Legal ilaç mafyalarının satın alamayacakları kimse yok gibi. Demek ki Türk Yargısı da avuçlarının içinde. Hâlbuki koruyucu tıp yasal statüye kavuşmuş. Modern tıp sürekli hasta ve hastalık üretiyor. Ceremesi fakir milletimize... Özel hastane ve doktorların başarısızlığı ortada. Türkiye'nin yarısı hasta, Sağlık Bakanlığı çaresiz.
 • Yanıtla

zeki d.

soran dağları aşmış! sorduk, araştırdık, sağlıklıyız şükür... Allah sayınızı arttırsın!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23