• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Mustafa Çelik
Mustafa Çelik
TÜM YAZILARI

Batı bir coğrafyanın adı değil batılın adıdır

24 Ocak 2024
A


Mustafa Çelik İletişim: [email protected]

Batı, kan içen bir vampirdir. Batının tarihi, cinayetler ve caniler tarihidir. Batı bütünüyle bir vahşetler yumağıdır. Batı’dan edaniyet/alçaklık beklenir ama medeniyet asla beklenmez. Batı, uygarlık değil barbarlıktır.

Batı ölüm tacirlerinden meydana gelmiştir. İslâm topraklarını terör ve savaş tarlalarına dönüştürmeye çalışan ihanet çeteleri, Batının mahsulleridir. Batı, insana ve insanlığa ihanettir. M. Akif Ersoy’un ifadesiyle “Batı, tek dişi kalmış canavar”dır. O diş de İsrail’dir. Evet, İsrail, Batı denilen aç canavarın tek kalmış dişidir.  Müslüman olarak “tek dişi kalmış canavar”ın ve onların “yerli ve milli” maskeli işbirlikçilerinin peşine takılmak, Allah’a değil şeytana tapmaktır. 

Batının bilimi de, serveti de sömürü mirasıdır. Batının zenginliği  bizim yoksulluğumuz kadardır. Batının mutluluğu, bizim acılarımız kadar büyüktür, Batının gücü, bizim zayıflığımız kadardır. Batının saygınlığı, bizim aşağılanmamız kadar büyüktür. Batının halkı Müslüman ülkelere dayattığı Demokrasi; celladınızı seçmekte özgürsünüz tavsiyesinden ibarettir.

Batı, bir fitne ve fesad organizasyonu olarak ekinin ve neslinin katilidir. ABD’nin eski Yahudi asıllı Dışişleri Bakanı Henry Kissinger şöyle diyor: «Amerika iki sebepten dolayı güçlüdür: Ülkesindeki vatan hainlerini bulur öldürür. Düşman ülkelerdeki hainlere ulaşır onları kahraman ilan eder.” Amerika’nın Terör Karakolu İsrail ise, Amerika’nın düşman ülkelerde kahraman ilan ettiği hainleri bulup etkili ve yetkili kılar. Yeri gelmişken şunu beyan etmekte fayda vardır: Siyonist seviciler, İsrail’in katliamlarını haklı bulanlar, içimizde yuvalanmış gavur tortularıdır. Bu gâvur tortularını birer birer söküp atmak, boynumuzun borcudur.

Müslüman olarak Beyaz Hristiyanların, dünyada yaşayan dört büyük ırktan birini yok ettiklerini, birini köleleştirdiklerini, birini sömürdüklerini unutmayacağız. Batı barbarlardan meydan gelmiştir. Bu barbarlar sömürü mirasını paylaşamadıkları için kendi aralarında 100 yıl savaştılar. 1. Dünya savaşı, 2. Dünya savaşı yetmedi, darbeler ve terör yetmedi, şimdi 3. Dünya savaşına, kıyamet savaşına hazırlanıyorlar. Bunların uygarlık dedikleri şeyin arkasında Kızılderililerin kanı, kara derililerin gözyaşı, sarı ırkın çalınan alın terleri vardır. Aynı ülkenin çocuklarının kanları ve gözyaşları üzerinde kendilerine iktidar ve servet üretmeye devam ediyorlar. Mehmet Akif boşuna demiyor, “Medeniyet denilen maskara mahlûku görün.” 

Batıya önderlik eden Amerika’nın varlık sebebi kötülüktür, haksızlık ve hukuksuzluktur. Nureddin Topçu’nun ifadesiyle “Amerika, siyasi ve hukuki manada bir devlet değildir. Bir iktisadi devlettir, Yahudiler tarafından içinden sömürülen bir büyük sermaye devletidir ve onun bütün iradesi Yahudi sermayesinin emrindedir. Yahudi ise ne hukukî, ne ahlakî varlığı olmayan bir bezirgândır.”

Batı’da batıldan başka bir şey yoktur. Batı denildi mi batıl akla gelmelidir. Mesela Batı, Allah’ın lanetine uğramış Siyonist Yahudi İsrail’in bütün vahşetlerinin garantörüdür. Şunu beyan etmekte fayda vardır: Allah hiçbir kavmi melun olarak yaratmamıştır. Kavimlerin lanete uğraması sonradandır. Yahudiler de sonradan bozuk akideleri, batıl amelleri ve çirkin entrikaları yüzünden lanete uğrayan bir kavim oldular. Yahudilerin lanete uğradıkları Kur’ân-ı Kerim ile tescil edildiği için Yahudilerin lanete uğramış melun bir kavim olmalarından şüphe edilemez.

“Bir de Yahudiler, ‘Allah’ın eli bağlıdır’ dediler. Söylediklerinden ötürü kendi elleri bağlansın ve lânete uğrasınlar! Hayır, O’nun iki eli de açıktır, dilediği gibi verir. Andolsun, sana Rabbinden indirilen (Kur’an) onlardan birçoğunun azgınlık ve küfrünü artıracaktır. Biz onların arasına kıyamete kadar düşmanlık ve kin saldık. Her ne zaman savaş için bir ateş yakmışlarsa, Allah onu söndürmüştür. Onlar yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışırlar. Allah, bozguncuları sevmez.” (Maide Sûresi/ 64)  

Allah’ın lanetine uğramış melun bir kavmi destekleyenler de melundur. Dolayısıyla Batı bir coğrafyanın adı değil, melunluğun adıdır. “İslam kültürü asil bir kültürdür, temellerini insan fıtratına borçludur. 19. yüzyıl kültürümüz mukayese edildiğinde, İslam kültürünün yanında son derece yoksul ve geç kalmış bir kültür olduğu görülmektedir. Haçlılar, asil ve yüksek bir kültüre karşı savaş açmışlardır.” (Nietzsche, Deccal sahte İsa, Sh: 130) Neredeyse haçlılara ‘Barbar’ demektedir. (Aliye Çınar, Deizm ve ateizm üzerine, Sh: 219)  “Bizim sorunumuz Batı iledir çünkü Batı’nın sorunu bizimledir.” (Attila İlhan, Milli Gazete Röportajı , 22-23-24 Mart 2003); “Biz Batıyla er geç hesaplaşmak zorundayız.” (Kemal Tahir, Yol Ayrımı, Sh: 237); “Batı yalanın üstünde yaşar, Doğu hakikatin üstünde uyur.” Seyyid Hüseyin Nasr (Fuat Bol, Hürriyet, 11.05.2022) Batı adalet yolunda değil menfaat yolundadır. “Medeniyet Batı’da olur. Medeni olmanın tek yolu Batıya tabi olmaktır” iddiasında bulunanlar, sırtlarına bir semer vuran bu coğrafyanın, bu ülkenin hainleridir. Bunlara da bir çüş demek lazımdır.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nedim

Osmanlı sonrası İslam dünyasında yazarın da dediği gibi batı nin batıl bir o kadar da köhnemiş Ebu Cehil Ebu lehep gibi merkeze aciz varlık olan beşer heva ve hevesli sistemler iş başına getirildi.Hadisi şeriflerde İslam'ın bağları akitleri vardır ahir zamanda ilk kaldırılacak olan bağ Allah'ın semadaki hâkimiyetinin benzeri olan yeryüzündeki hâkimiyeti kaldirulavak

Nedim

İslam'ın bağları akitleri olduğu ve ahir zamanda ilk kaldırılacak bağ Allah'ın hakimiyeti son bağ da namazın kaldırılmasıdır mealindeki hadis çok önemlidir.Ne yazık ki Osmanlı sonrası İslam dünyasında batıl batı işgal ettiği ülkelere sözüm ona bağımsızlıklarını Allah'ın hâkimiyeti yerine Ebu Cehil ve antik Yunan site devletletleri ndeki beşer hakimiyeti hayata geçirme şartı ile kazanabikecekleri ve böyle izin vereceklerini bildirmişlerdir.olan biten budur.islamin geliş sebebi olan şeytan ve ona tâbi olan beşer hakimiyeti yerine yeryüzünde Allah cc hâkim olması ve yalnızca ona ibadet edilmesidir.Resullullah sav ve müslümanlar bu vazifeyi toplumlarına anlatınca toplumun hakimetini alanlarca kendi sistemleri ilkeleri hayat tarzları altında onların meşru oldukları kabul etmekle beraber onlara iktidarı verebilecekleri teklifleri Resulullah sav değil iktidarı güneşi sağ elime Ay'i sol elime bile verseniz olmaz cevabını vermiştir.mesele müslümanların ibadet edebilmesi onların hayat nizamlarinin serbest olması değil Allah'ın tek ilah (mabud) tek rab (kanun koyucu itiat edilen terbiye eden....) Tek hâkim tek Mâlik olduğu gerçeğidir.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23