• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sansar ile kedinin kavgası böyle kaydedildi

2022-08-05 16:17:56

Sivas’ın Zara ilçesinde sansar ile kedinin ikili mücadelesi cep telefonu kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgilere göre, olay, Sivas’ın Zara ilçesi Reşitpaşa Mahallesinde meydana geldi. Yırtıcı ve etçil olarak bilinen sansar ile kedinin ikili mücadelesini gören emekli öğretmen Turan Kaymak, hemen cep telefonuna sarıldı.

Sansar ile kedinin mücadelesi kameraya yansıdı

İlk kez böyle bir durum ile karşılaşan Turan, sansar ile kedinin ikili mücadelesini cep telefonu kamerası ile kaydetti. Görüntülerde sansar ile kedinin birbirleriyle boğuştuğu görülüyor. Öte yandan emekli öğretmenin bir süre sonra sansar ile kediyi ayırdığı öğrenildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Turgay

S.şenocak Hocam İnş. Yeniden Refahta toplanacağız Ümmeti bir aray getirmek İçin Erbakan hocamızın Göterdiği yolda deli gibi çalışacağız Lütfen Artık bu toplumu uyandırmak için Erbakan hocamızın Yaptığı gibi Açık açık Bu günkü yöneticler hakkında konuşun Lütfen Ümmetin bir araya gelmesi için Bütün cemaatler Yeniden refahı desteklemeli sizlerde Yolunuzu çizginizi Belirtin Eğer Ben yorumum tamamını verileceğini bilsem Neler yazarım neler Ancak Ampulu altındaki 911 rakamının mansına da kafa yorun Size son olarak Fatih Erbakanın sözüyle Sözlerime son vermek istiyorum Az. muhammed sa. Mekkenin fethinde Ebucehillerlemi iş tuttu? Fatih Sultan mehmed han İstanbulun fethinde bizansa karşı İspanyollarlamı bir oldu? HAYIR Allaha cc sığındılar güvendiler yardım istediler ve samimi oldukları için Allah cc. muhaffak etti
 • Yanıtla
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23