• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Pes' dedirten nankörlük! Babacan'ın elemanı İdris Şahin'e Nasuhi Güngör'den ayar!

2022-06-29 23:03:06

Gazeteci Yazar Nasuhi Güngör, daha önce AK Parti'den milletvekili seçilen DEVA Parti Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin’in "Türkiye'nin bir dış politikası yok" sözlerine tepki gösterdi ve “Biraz Türkiye’den yana olun” tepkisinde bulundu. Şahin, bağırarak Güngör'ü bastırmaya çalıştı ama gerçeğin önüne geçemedi ve ayar üstüne ayar yedi.

 yeniakit.com.tr 

Habertürk TV’de canlı yayınlanan Açık ve Net programında dikkat çeken bir tartışma yaşandı.

Kübra Par’ın sunduğu programda Gazeteci Yazar Nasuhi Güngör, "Türkiye'nin dış politikası yok" diyen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin'e tepki gösterdi. 

İdris Şahin sürekli Nasuhi Güngör'ün sözünü keserken Kübra Par'ın da bu nezaketsiz duruma destek olması ve reklamla da sözünü kesmesi 'pes' dedirtti.

Güngör'den efsane ayar

"Türkiye'nin dış politikası olmadığı onurunun kırıldığı" mavalını okuyan İdris Şahin'e Nasuhi Güngör'den efsane bir ayar geldi. 

Güngör şu ifadeleriyle İdris Şahin'i tuş etti:

Türkiye'nin bir dış politikası yok; o yüzden Türkiye Doğu Akdeniz'de münhasır bir ekonomik bölge oluşturdu. Türkiye'nin bir dış politikası yok; bütün dünya koşa koşa Rusya Ukrayna krizinde Türkiye'ye geliyor. Türkiye'nin bir dış politikası yok; tahıl koridoru oluşturuyor ve ana aktörü Türkiye. Türkiye'nin bir dış politikası yok; kendi enerji politiğini oluşturma gayretinde önemli adımlar atıyor. Türkiye'nin dış politikası olsaydı, neler yapacaktı, gerçekten merak ediyorum. 

Bağırarak bastırmaya çalıştı ama gerçeğin önüne geçemedi

AK Parti'den milletvekili seçilen ve şimdi de nankörlüğüyle pes dedirten İdris Şahin, bağırarak konuşarak haklı çıkmaya çalışsa da Güngör'ün haklı sözlerini bastıramadı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23