• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koronavirüsü böyle değerlendiriyorlar! Efendiler ve köleler

2021-07-22 18:43:00

 Yeniakit.com.tr 

"Plandemi Büyük Buluşma adıyla biz bu oluşumu başlattık." diyen Plandemi Büyük Buluşma'daki bir katılımcı, "Pandemi bize 'küresel bir salgın' olarak ifade edildi. 'Plandemi' de bize göre küresel bir tezgah olarak yansıdı. Hastalığın olduğunu ama salgının olmadığını, virüsün olduğunu ama öldürücü bir etkisinin olmadığını, insanları sadece korku kampanyası ile etkileyerek bağımsız yaşamı engellemeye yönelik bir proje olduğunu düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

'Ölüm zaten var olan bir şeydi'

İnsanların ölüm ile korkutulduğunu belirten Plandemi Büyük Buluşma'daki bir katılımcı, "Ölüm zaten vardı. Yeni gelmedi. Hastalık da vardı. o da yeni gelmedi. Ortada öldürücü bir salgın adı altında bir kampanya, bir dayatma söz konusu olamaz. Biz bunun karşısındayız. Ve bu sürecin siyaset üstü olduğunu düşünüyoruz. Hedefin ne iktidar ne muhalefet olmadığığını görüyoruz. İnsanlara, yürütülen korku kampanyası ile sanki ölüm ilk defa gelmiş algısı yaşatılıyor." dedi.

'TÜİK, ölüm verilerini bu yıl neden açıklamadı?'

Son birkaç yılın ölüm istatistiklerine değinen katılımcı, "2018'de Türkiye'de ölen insan sayısı 426 bin 449. 2019 yılında ise 435 bin 941. 2020 ve 2021 ölüm oranının da bu sayıların en az yüz bin altında olduğunu görüyoruz. Eğer gerçekten bir salgın olsaydı 2019 yılının üç katı olması lazımdı. İki katı olması lazımdı. Bir katı olması lazımdı. Ama altındayız. Neye dayanarak söylüyorum? TÜİK her yıl Haziran ayında ölüm oranını açıklamakla yükümlüdür. TÜİK önceki hafta 2020 ölüm oranını açıklamayacağını ifade etti. Neden?" diye konuştu.

'Neden Türkiye'de insanlar sokaklarda ölmedi?'

Wuhan'dan dünyaya yayılan görüntülerin bir kurmaca olduğunu söyleyen Plandemi katılımcısı, şöyle konuştu: "Bize insanların patır patır sokaklarda öldüğünü söylediler. Türkiye'de öyle bir durumla karşılaştık mı? Metro da metrobüste ölen insanlar gördük mü?"

Yeni dünya düzeni: Efendiler ve köleler

Katılımcı, sözlerini şöyle tamamladı: "Eğlence merkezlerinde, eğlenen veya kafelerde oturan insanların maskesiz bir şekilde oturduğunu görürsünüz. Ama onlara hizmet eden garsonlar maske takar. Bu neyin mesajıdır biliyor musunuz? 'Efendiler ve köleler' "

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kehanet

ecel mukadderdir. allahın takdirindedir. belki ölüm saysında geçmişe göre azalmada olabilir. şuda bir gerçek ki iki yıldır azrail corona üzerinden görev yapıyor. ayetin emrine göre onun için; tedbire uymayan kendisi ölse veya başkasına bulaştırıp ölümüne sebeb olsa. katil olarak ebedi cehennemde kalır. bilim insanı bilimsel konuşmak zorunda. benim yakınım pandemi bölümü başkanı. son yılda ölümler coronadan oluyor ve aşı ve ilaç kullananlar yakalansa da ölmüyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23