• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kendi ölülerine bile saygıları yok! Ermeni cephe hattından kan donduran görüntü

2020-10-24 16:22:00

Azerbaycan ordusu karşısında perişan olan işgalci Ermenistan'ın kayıplarını gizlemek için ölen askerlerini topluca kepçelerle açtıkları çukurlara gömdüğü ortaya çıktı.

 yeniakit.com.tr 

Azerbaycan-Ermenistan arasında yaşanan çatışmalar devam ediyor. Ermeni işgali altındaki Dağlık Karabağ topraklarını kurtarmak için harekat başlatan kahraman Azerbaycan ordusu bölgede destan yazıyor. Ermeni güçlerini cephede darmadağın eden Azerbaycan ordusu ilerleyişini dört koldan sürdürüyor. Perişan olan Ermenistan güçleri ise kaçacak delik arıyor.

Binlerce askerini cephede kaybeden Ermenistan ordusu ise kayıplarını gizlemeye çalışıyor.

Kan donduran görüntü

Bu gelişmeler yaşanırken bölgeden gelen bir görüntü izleyenlerin kanını dondurdu. Ermenistan ordusunun kayıplarını gizlemek için ölen askerlerini çukurlara gömdüğü ortaya çıktı. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın hırsları ve ihtirasları uğruna boş yere ölen Ermeni askerlerin adeta "leş" gibi açılan çukurlara kepçelerle atıldığı görüntüler büyük infiale yol açtı.

Bu görüntülerle birlikte insanlıktan zerre nasibini almayan işgalci Ermenistan'ın kendi insanına bile ne saygısının ne de minnet borcunun olmadığı bir kez daha gözler önüne serildi.

Zorla askere almalar başladı

Öte yandan Azerbaycan ordusu karşısında perişan olan Ermenistan, zorla asker toplamaya başladı. Azerbaycan ordusunun karşısına çıkarmaya asker bulamayan Ermenistan yönetimi, skandal bir şekilde genç çocukları ailelerinden zorla alarak cepheye ölüme gönderiyor.

Bugün ortaya çıkan görüntülerde Ermeni gençlerin Ermenistan kolluk kuvvetleri tarafından zorla alıkonularak cepheye gönderilmek üzere araçlara bindirildiği görüldü. Ermeni yetkililerin gençleri sokaktan toplayıp cepheye götürmesi Ermenistan'ın içler acısı halini bir kez daha ortaya koydu.

{relation id:1424290 slug:'ben-tek-siz-hepiniz-ermeni-guruh-neye-ugradigini-sasirdi'}

{relation id:1423998 slug:'melih-gokcek-paylasti-sosyal-medya-yikildi-ermeni-vatandaslari-askere-boyle-goturuluyor'}

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23