• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fenerbahçe taraftarından İmamoğlu'nu şoke eden tezahürat! 'Gömeceğiz sandığa'

2022-05-09 00:40:00

 Yeniakit.com.tr 

Sarı lacivertli taraftarlar, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç'un tepki gösterdiği CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında hep bir ağızdan söz vererek, "Bize yanlış yapanı gömeceğiz sandığa." tezahüratı yaptı.

Karadeniz turunda kendisine eşlik eden Nagehan Alçı sebebi ile yandaşlarından ağır darbe alan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bir tepki de Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç'tan gelmişti.

Koç, İmamoğlu'nu eleştirdiği mesajında, şunları söylemişti:

Trabzon'dan gelen bazı insanların enteresan özellikleri var, Milli Takım bizim stadımıza gelir, hocası bordo-mavi kravatla gelir. Şehrin belediye başkanı, Divan Kurulu Başkanımızı ziyarete gelir, bordo-mavi kravatla. Utanmadan o kitabı getirme cesaretinde bulunur. O kitabın içinde yazanları bilmiyordum, Uğur Bey de eminim bilmiyordur.

Umarım Fenerbahçelilerin, Ekrem İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez. Uğur Bey forma verdi, ben olsam vermezdim. Ancak niyeti kötü değildi. Ziyaretçisinin niyeti kötüydü.

'Unuttuysanız bizi Mesut Yılmaz'a sorun'

Fenerbahçe taraftarı bugün başkanları Ali Koç'a destek vererek CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu tezahüratlarla protesto etti.

Sarı lacivertli taraftarla hep bir ağızdan "Bize yanlış yapanı gömeceğiz sandığa." sözü verdi.

Seçim günü geliyor
Muhtaçsınız oylara
Bize yanlış yapanı
Gömeceğiz sandığa

Unuttuysanız bizi
Mesut Yılmaz'a sorun
Hiç kimse oynayamaz
Fenerbahçe ile oyun!

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23