• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Uğurlu’dan aşı tepkisi: Koronada en büyük tehlike herbokolog varyantı

2021-07-30 04:57:00

Koronavirüs aşıları hakkında aşı karşıtı kampanya yapanlara Yeni Akit gazetesi yayın kurulu üyesi Fatih Uğurlu, kul hakkına giriyorlar diye tepki gösterdi.

Uğurlu'nun açıklamaları şöyle:

Dostlar bir söz vardır hani yukarısı bıyık aşağısı sakal diye, şimdi oraya geleceğim efendim delta varyantı tekrar dünyayı sarsmaya başladı 30 ülkede ve koronanın yeni bir varyantı.

Beni ürküten delta varyantı ya da diğer koronavirüs varyantları değil, beni ürküten herbokolog varyantı şimdi devlet tanesi 12 dolardan aşı alıp iş yerlerinin kapısına kadar aşı götürüp yaptırıyor. Bizde bazı ukela tipler çıkıyor sakın aşı olmayın.

Türkiye'de 100 küsür tıp fakültesi var. 70'i devlet, 30'u özel teşebbüs, şimdi bu herbokologlar oturdukları yerde sosyal medyada tiraj yapalım diye çatır çatır konuşuyor. Efendim aşıyı olmayın kısırlık yapacak diyorlar. İsrail'i ve diğer ülkeleri düşünüyorsun, çatır çatır aşı yaptırıyorlar. Türkiye'ye gelen farklı aşı diyorlar. Ulan dangalak sen hangi labaratuvarda araştırma yaptın sen hekimmisin nesin, Türkiye'de Katarlı öğrenciler sınavsız tıp fakültesi okuyacak diyen Kılıçdaroğlu'ndan ne farkın var. Bu kul hakkı değil mi? Sen nasıl insansın ya sana insanlar güveniyor. Bir diş doktoru arkadaş şimdi doktor değil ama aşı karşıtı bir insan. Oturduğun yerden hekim gibi doçent gibi açıklama yapamazsın. Gazeteci'nin böyle konularda fikri olmaz, oturup her konuda herbokologluk yapmayın, bir sürü ülkede kapanma başladı. Türkiye'de de olacak belkide sizin gibi dangalaklar yüzünden. Bizim için en büyük tehlike delta varyantı değil, herbokolog varyantı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hüs coş

kahatın büyügü herbokologda degil onun başında oldugu kanalda reklamı yapılan ürünleri alan insanlarda. 
 • Yanıtla

MurtazaUsta

Ağzımı bozacağım da bana yakışmaz, lakin sen bunamışsın olayı yanlış değerlendiriyorsun. Aşı olayı senin bildiğin gibi değil.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23