• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Erbakan siyonistlerin şeytani planını açıkladı

2019-05-27 10:44:00

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

"Son dönemde İslam coğrafyasında yaşanan zulmün sebebi 'Büyük İsrail' projesidir." diyen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, "Planlarında İran'ı dörde bölmek var. Suriye'yi de Nusayri, Dürzi, Kürt, Sunni bölgesi olarak dörde bölmeye çalışacaklar. Tüm bunların hepsi aynı siyonist ajandanın uygulaması ve parçasıdır." dedi.

Yeniakit.com.tr'ye açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Siyonist güçler planlarını adım adım uyguluyorlar. Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etmeye çalışmaları, Amerika Büyükelçiği'ni Kudüs'e taşımaları, Filistin'i yok etmek amaçlarının birer yansımasıdır. Bununla birlikte İran'a yönelik yaptırımlar da aynı tehdidin bir parçasıdır." dedi.

'Cenab-ı Allah Siyonizm mikrobuna fırsat vermesin'

"Son dönemde İslam coğrafyasında yaşanan zulmün sebebi 'Büyük İsrail' projesidir." diyen Dr. Erbakan, şunları söyledi:

"Libya'yı fiilen doğu ve batı olarak ikiye ayırdılar. Mısır'da Sisi yönetimi ile orayı kontrol altına aldılar. Uydurma refendam yaparak Sudan'ı karıştırdılar. Bu da yetmedi Ömer Beşir'i darbe ile kontrol altına alarak iktidardan uzaklaştırdılar. Yemen'i Suudi Arabistan eliyle yerle bir ettiler. Irak zaten üçe bölündü. Şimdi planlarında İran'ı dörde bölmek var. Suriye'yi de Nusayri, Dürzi, Kürt, Sunni bölgesi olarak dörde bölmeye çalışacaklar. Tüm bunların hepsi aynı siyonist ajandanın uygulaması ve parçasıdır."

Müslümanları daha çok kenetlenmeye davet eden Erbakan sözlerine şöyle devam etti:

"İslam ülkeleri, 54. hükümet döneminde temelleri atılan D-8 projesine  sahip çıkarak, D-8'i kuruluş amaçlarına uygun bir şekilde güçlendirmelidir."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı