• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erdoğan’a yönelik akıllara ziyan sözler! Ilıcak ve Altan’ın tahliyesi sonrası Nihat Genç, hedef şaşırttı

2019-11-05 17:20:00

Veryansın TV yazarı Nihat Genç, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın skandal bir kararla salıverilmesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sorumlu tutarak akıllara ziyan iddialarda bulundu.

Veryansın TV’de yazan Nihat Genç, FETÖ’den yargılanan Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın tahliyesine dair tepki çekecek yorumlarda bulundu. Genç; Ilıcak ve Altan’ın tahliyesini ABD’nin istediğini iddia etti. Aynı zamanda Ergenekoncuları da aklamaya çalışan Nihat Genç, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın tahliyesini “ikinci bir Ergenekon kumpası” şeklinde yorumladı. Türkiye’nin dirayetli olmadığını iddia eden Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ilişkin hakarete varan skandal ifadeler kullandı.

Nihat Genç, Veryansın TV’nin YouTube kanalında konuştu.

Güya AKP, FETÖ’ye karşıydı” diyen Nihat Genç, “Amiralleri, yüksek komutanları 4 yıl 5 yıl yatırdılar. Ama FETÖ’nün gazetesi Taraf’ın genel yayın yönetmenini ve FETÖ’nün tetikçiliğini yapan Nazılı Ilıcak’ı 3 yıl yatıramadılar. Dayatmalara AKP iktidarı dayanamadı.” diyerek skandal tahliyeler üzerinden Erdoğan’a hedef aldı.

Nihat Genç, “Tayyip Erdoğan bir bağırdı, bir çağırdı... İnsan o kadar bağırdığının tükürüğünü yalar mı? İnlerine girecektin, neredeyse onlar senin inine girecek. Zamanında girdiler, şimdi de girmeye hazırlanıyorlar.” diyerek akıllara ziyan açıklamalarına devam etti.

“İkinci Ergenekon kumpası”

1 yıl sonra sahne çok daha değişecek.” diyen ve Ergenekoncuları ‘kumpas’ safsatasıyla aklamaya çalışan Genç, “Ergenekon kumpası değil de, ikinci bir Ergenekon kumpasına benzer şeyler çıkacak. Vatan sever insanların üstüne gelecekler. Öyle ya da böyle, başka bir şey bulacaklar. Çünkü Amerika istiyor bunlardan. Tayyip Erdoğan Bey bir harekata girişti, sonra dayatmalara karşı duramadı. IMF ile gizli bir anlaşma yaptılar. Sonra bir takım adamları işte salıvermeye başladılar.” şeklinde konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23