• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

ATV'nin erkek erkeğe yatak sahnesi tekrar gündeme geldi

2020-09-28 01:32:00

2010 yılında "Kılıç Günü" adlı dizide iki erkeği aynı yatağa sokup topluma zehir aşılayan ATV ekranları rezilliklerini yıllardır aralıksız sürdürüyor.

Evlilik programı adı altındaki ahlaksızlıklar, insanların en mahrem olaylarını dahi reyting malzemesi yapan sözde dedektif programlar, konularıyla aile yapısına dinamit döşeyen dizi-filmler derken geçtiğimiz günlerde Esra Erol'un defalarca kez yaptığı ama milletin "bu kadar da olmaz" dediği bir canlı yayında yaşananlar artık sabırları taşırdı. 

Kocasını, babası yaşındaki komşusuyla aldatan kadın, çocuğunun kocasından değil komşusundan olduğunu iddia etmiş, bu iddia sonucu DNA testi neticesinde çocuğun kendi kocasından olmadığı ortaya çıkmıştı. Bu sonucu adeta sevinç çığlıklarıyla karşılayan "ahlaksız kadın" yaptığı çirkinliğe, zinaya "elhamdulillah" deme "saygısızlığını" göstermişti. 

Sosyal medya ortamına bomba gibi düşen bu ahlaksız sahne bir takım şuurlu müslümanlar ve ahlaklı insanlar tarafından şiddetle kınandı. 

Bu tür olayların sosyolojik etkilerini zerre kadar umursamayıp aldığı reytingle cebini doldurmaya çalışan yayıncı ve yapımcı kuruluşlar hakkında sosyal medyada #esraerolkaldirilsin ve #atvkapatılsın hastagleri kısa sürede gündem oldu. Hal böyleyken duyarlı insanlar ATV'nin daha önce yayınladığı rezillikleri ve özellikle yayınladığı diziyle iki erkeği aynı yatağa sokan sahneyi tekrar gündeme getirdi. 

Vatandaşlar, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu(RTÜK)'nu tür olayları millete bala sürülmüş zehir gibi yutturan tüm yayın kuruluşları hakkında harakete geçmeye davet etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

murat

eskiden a haber izler sitelerine bakardım. bu sahneyi öğrenmem ve Kudüs'e israil yazmalarından sonra bıraktım.
 • Yanıtla

koylu

işte .. münafıklar atv nin yaptığı tam bir münafıklık reisin veya danışmanların bunu görüp atvden uzak durmaları lazım
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23