• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Zina artık suç sayılsın! Çöp ayrıştırma merkezinde yeni doğmuş bebek cesedi...

Yeniakit Publisher
2024-02-20 16:15:00 - 2024-02-20 16:30:56
Zina artık suç sayılsın! Çöp ayrıştırma merkezinde yeni doğmuş bebek cesedi...

Zina suçunu işleyen anne babalar, evlilik dışı ilişkilerden doğan çocuklarını katletmeyi sürdürüyor.

Kahreden bir haber de Eskişehir'den geldi.

Eskişehir şehir çöplüğünde bulunan ayrıştırma tesisinde, bir poşetin içinden çıkan yeni doğmuş bebek cesedi Adli Tıp Kurumundaki incelemelerin ardından kimsesizler mezarlığında toprağa verildi.

Eskişehir'de 27 Ocak 2024 tarihinde Seyitgazi yolunda bulunan şehir çöplüğünde çalışan personeller tarafından bir bebek cesedi bulunmuştu. Çöp arabaları ile kentin çeşitli yerlerinden getirilen çöplerin incelendiği ayrıştırma tesisinde, beyaz bir poşetin içinde kordonu kesik halde bulunan kız bebek cesedi, inceleme yapılması için Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti.

İşlemlerin tamamlanmasının ardından bugün personel tarafından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morgundan karton kutu ile çıkarılan bebek, defin işlemleri için hasta nakil aracıyla Asri Mezarlığı'na götürüldü. Cenaze, mezarlıktaki kimsesiz çocuklar bölümünde toprağa verildi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

şeyh şamil bu

bizim haddimize mi ki zina suç olsun veya olmasın diye tartışıyoruz? Allah'ın ayetleriyle emirleriyle farzlarıyla dalga geçmeyin. yerini bu dünyada rezillik ahirette de ebedi cehennem olacaktır. bir an önce Allah'ın nizamını kurun. kurun ki Müslüman olduğumuzu dünya alem anlasın özellikle de içimizdeki fasık ve münafıklar.

Vahap Kalyoncu

Süç sayılsa ne olacak ki daha önce süçtü ama hiç kimse zina yaptı diye içeri atılmıyordu ki.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23