YPG, Tel Rıfat’ta saldırdı! Anında karşılık verildi

Milli Savunma Bakanlığı, Tel Rıfat’ta PKK/YPG’li teröristlerce yapılan saldırılara anında karşılık verildiğini ve tespit edilen hedeflerin imha edildiğini duyurdu.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 09:42
YPG, Tel Rıfat’ta saldırdı! Anında karşılık verildi

Milli Savunma Bakanlığınca yapılan açıklamada "Fırat Kalkanı Harekât bölgesinde görev yapan unsurlarımıza Tel Rıfat’taki PKK/YPG’li teröristlerce yapılan saldırı ve taciz ateşlerine bölgede bulunan ateş destek vasıtalarımızla gerekli karşılık verilmiş, teröristlere ait tespit edilen hedefler vurulmuştur." denildi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Ağustos 2019 Pazartesi 09:42

YORUM YAZ

  • EmaliEmali1 ay önce
    Ancak hades..tir derlergucunuz kurtlere yetiyorneden amerike rusya suriyeyekafa tutmuyorsunuz
  • Tr.Tr.1 ay önce
    Bekleyin,Suriyeye girmeyin aman ha!..Onlar size bir girince senin ananı,bacını,oğlunu,kızını söylemeye dilim varmıyor.İzzet ve Şerefin elinden gittikten sonra girsen neye yarar.Bunlar ve ağababaları sadece güçten anlar.Vur ve istediğini al.Biz Persler gibi politikadan anlamıyoruz.O yüzden güç lazım.
  • MehmetimMehmetim1 ay önce
    Yok edin bu rezil haydutlari conini kuklalarıni imha edin acimayin kahpelere

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019