• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yola çıkacaklar dikkat! İşte Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bülteni

Yeniakit Publisher
2023-07-07 09:06:00 -
Yola çıkacaklar dikkat! İşte Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bülteni

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM) yol durumu bültenine göre, İzmir-Aydın Otoyolu'nun 89-95. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 7 Ağustos'a kadar İzmir-Aydın istikameti trafiğe kapatılacak. Ulaşım diğer şeritten çift yönlü sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Kıbrısköy-Çankaya kavşakları kesimi 0-5. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışması nedeniyle Konya istikameti trafiğe kapatılacak. Ulaşım Samsun kavşağı istikametinden iki yönlü ve kontrollü devam edecek.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli il sınırı ile Adapazarı kavşağı İstanbul-Ankara istikametinde yol bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek, çalışmalar sırasında bant aktarımı yapılacak. Trafik akışı Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak gerçekleşecek.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 41. kilometresinde yol refüjünde ferforje montajı çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Beyşehir-Isparta yolunun 25-44. kilometreleri ile İskilip-Çorum yolunun 3-5. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü gerçekleşiyor.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Devrekani İYA-Kastamonu-Ilgaz yolunun 4-5. kilometrelerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

İnegöl-Bozüyük yolunun 41-46. kilometrelerinde asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Hınıs Çevre Yolu'nun 21-27. kilometrelerinde devam eden yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Iğdır-Aralık-Dilucu sınır kapısı yolunun 69-73. kilometrelerinde yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23