YÖK, rektörlük Ersan Şen’e niye sessiz?

Gazetemiz okurlarından Faruk Erdoğan, "YÖK, rektörlük Ersan Şen’e niye sessiz?" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

18 Eylül 2019 Çarşamba 12:10
YÖK, rektörlük Ersan Şen’e niye sessiz?

Faruk Erdoğan/İstanbul

Ersan Şen diyor ki, “12 aylık kiralamayı ödemesini yapmış isen ne yapacaksın, geri verip de ne yapacaksın” diyor. Hani FETÖ’cüleri savunmak için milyonlar aldığını duyduk ama,  tv’deki konuşmaları için de vekalt ücreti aldığını duymamıştık..

Acaba, Ekrem İmamoğlu’ndan da bir avukatlık ücreti mi aldı, Ersan Şen..

Oysa savunduğu Ekrem bile diyor ki, “Ben bunları iade edeceğim, çünkü fazla.

Ekrem diyor ki, “Bunun kirası şu kadar, bir de yakıt olarak şu kadar. Şimdi iade ediyoruz, şu kadar belediyeye kazandırıyoruz” diyor. Avukatı Ersan ise, “Bedeli verildi ise, geri verip de ne olacak. Belediyede kalsın” diyor. Avukat, müvekkili geçmiş.. Bu adam, bir de üniversitede öğretim üyeliği yapıyor. Bu kadar siyasetin içine dalmış bilimsellikten uzaklaşmış birisine, ne YÖK, ne de üniversitenin rektörlüğü, “yeter kardeşim, sen öğretim üyeliği mi yapıyorsun, yoksa avukatlık mı, yoksa televizyonda bile şunun bunun avukatlığını mı yapıyorsun” deyip, kapının önüne koymuyor..

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 12:10

YORUM YAZ

  • Emin75Emin751 ay önce
    Ersan hocam bu vatanın yetiştirdiği en değerli, bilgili, akli başında avukat akademisyenlerden biridir. Karalama kampanyası yaparak, bu vatana hizmet etmesini istemediğiniz kişilerin üstüne asılsız iftiralar atarak ve fetö terör örgütü mensupu olduğunu iddaa edip vatan hainliği ile suçlamak gerçekten sizin gibi doğru gazetecilik yapmaya çalışan kişilere hiç yakışmıyor, beni çok şaşırttınız

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ekim 2019