• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yiğitseniz bunu da eleştirin! AK Partili milletvekilinin tatilini eleştiren CHP'liler Defne Samyeli'nin çıplak Maldivler pozuna sözünüz yok mu?

Yeniakit Publisher
2024-04-22 23:58:00 -
Yiğitseniz bunu da eleştirin! AK Partili milletvekilinin tatilini eleştiren CHP'liler Defne Samyeli'nin çıplak Maldivler pozuna sözünüz yok mu?

Lüks içinde yaşayan solcular, AK Parti içindeki münferit hadiseleri genelleme yaparak bir hakaret malzemesi olarak kullanıyor.

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monako yat kulübünde yediği ıstakoz uzun süre Türkiye'de gündem oldu. Münferit bu hadisenin yanına, AK Parti'nin Çankırı Belediye Başkan adayı Hüseyin Filiz’in Maldivler tatilini de ekleyen CHP'ye yakın medya, tüm mütedeyyinleri "riyakarlıkla" suçladı.

Filiz'in Maldivler'de tatil yapmasını "suç" sayan Sözcü gazetesi, aynı tatili kendi mahallelerinden olan Defne Samyeli yapınca tek kelime edemedi.

Teşhir ederek sergilediği çıplak vücudunu sosyal medyadan paylaşan Defne Samyeli'nin fotoğrafları 'cesur poz' olarak lanse edildi.

Sözcü, Yeniçağ, Cumhuriyet, Birgün başta olmak üzere muhalif medyanın riyakar tutumu orta yerde dururken, AK Partili Filiz ise kendisine yönelik eleştirilere şu cevabı vermişti:
ÖNE ÇIKAN VİDEO

“2018 yılında milletvekilliği görevimi tamamladım ve 2018 yılından bugüne kadar belediye başkanlığı dışında hiçbir yerde aktif görevim yok. 40 yıllık sanayici ve iş adamıyım. Ailemle ve torunlarımla yapmış olduğum bir tatil üzerinden maksatlı, haksız ve haddini aşan sözler söylüyorsunuz. Torunlarım hakkında yorumlar yapıyorsunuz, yapmayın”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ARDA

DEFNE SAMYELİ BİKİNİLİ BİR POZ PAYLAŞTI.ÇIPLAK YAZIYORSUNUZ.ONU BOŞVERDE CHP İLE SAMYELİ NE ALAKA.ISTAKOZ YEMEK MİLLETİN PARASINI GASP ETMEK DEMEK. KENDİ PARASIYLA TATİL YAPMAK AYNI ŞEY Mİ.

hsn

bu savunma mi oluyor. birinin cirkefligi diğerinin cirkefligine perde olmaz.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23