Yeniden Refah Partisi, Milli Görüş’ün 50. yılını kutluyor

Yeniden Refah Partisi'nden Akit'e nezaket ziyareti. Akit’i ziyareti sırasında konuşan Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dönmez, Milli Görüş hareketinin 50. yılı kutlamaları için çağrıda bulunarak, “Cumartesi günü Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz 50. Yıl Gençlik Şöleni’ne tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

19 Eylül 2019 Perşembe 09:45
Yeniden Refah Partisi, Milli Görüş’ün 50. yılını kutluyor

 Haber Merkezi 

Milli Görüş hareketinin kurucu lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocanın oğlu Dr. Fatih Erbakan’ın kurduğu Yeniden Refah Partisi’nin İstanbul il yöneticileri, Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. YRP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dönmez ile İl Başkan Yardımcısı ve Medya Sorumlusu Mehmet Ali Koçer’in öncülüğünde gerçekleşen ziyarette, birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu. Çalışmalarında başarılar dileyen Karahasanoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Geri sayım başladı

Türk siyaset tarihinde yarım asırı geride bırakan Milli Görüş’ün 50. yıldönümü kutlamaları hakkında çağrıda bulunan Dönmez, “Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz 50. Yıl Gençlik Şölenine tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi. “Yaşanabilir bir Türkiye” ve “Yeni bir dünya” idealleriyle Türk siyasetine yeni bir anlayış getiren Milli Görüş Hareketi, 50‘nci yılını birbirinden farklı etkinliklerle kutlamak için geri sayıma başladı.

Ziyafet dolu bir akşam

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın katılımıyla Milli Görüş’ün 50’nci yılına ilişkin cumartesi günü “Gençlik Şöleni” isimli özel bir program gerçekleştirilecek. Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde saat 18:00’da başlayacak programda; Hafız Cihat Oral, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle dinleyenlerin gönlüne ziyafet sunacak. İslam dünyasında siyasi bir uyanışa vesile olan Erbakan’ın fikir ve aksiyonlarının da anlatılacağı programda, tasavvuf sanatçısı Umut Mürare, oyuncu Ahmet Yenilmez, Grup Yürüyüş ve Mehteran Takımı unutulmaz bir konser verecek.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Eylül 2019 Perşembe 09:45

YORUM YAZ

  • KaanKaan29 gün önce
    Türkiyenin en genç Başkanı olacak İnşallah Fatih Erbakan
  • Vatan Sevdalısı Vatan Sevdalısı 29 gün önce
    Rabbim yar ve yardımcınız olsun yiğitler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ekim 2019