Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden fotoğraf sergisi

Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından derneğin 1.

26 Nisan 2019 Cuma 12:56
Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden fotoğraf sergisi

Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından derneğin 1. yılını doldurması dolayısı ile fotoğraf sergi açılışı gerçekleştirildi.


Açılışa İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen, Tarım ve Orman İl Müdürü Çetin Ayvalık, SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen ve dernek üyeleri katıldı.


Açılışın ardından sergiyi gezen katılımcılar fotoğraflar hakkında bilgi aldı. Üç gün boyunca sürecek olan sergide Yenice’nin doğasını, yaşamını anlatan 43 fotoğraf sergilenirken, fotoğraf sahiplerine plaket takdimi yapıldı.


Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Murat Çorbacı, “Derneğimizin 1. Yılını doldurmamız münasebeti ile 1.yılımızı Yenicemize ait doğa fotoğrafları ile tamamlamak istedik. Fotoğraf sergimiz 2 gün Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar Tasarım Fakültesinde ve 3 gün boyunca da Kares AVM’de planladık. İkinci bölüm olan AVM’deki açılışımızı bugün burada yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Fotoğraf sergimizde 43 tane fotoğrafımız bulunmaktadır. Yenicedeki orman, bitki örtüsüne ait fotoğraflar, doğal güzellikler, şelalerimiz bu fotoğraflarda yer almakta. Bugün burada bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Nisan 2019 Cuma 12:56

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019