Ali Babacan'ın partisine katılacak bir isim daha belli oldu

Eski Bakan Ali Babacan'ın kuracağı partiye katılacağı belirtilen bir ismin daha belli olduğu iddia edildi.

18 Eylül 2019 Çarşamba 10:04
Ali Babacan'ın partisine katılacak bir isim daha belli oldu

 Sezai Erhan  Yeni Akit  Ali Babacan, yeni parti hazırlıklarını sürdürüyor. Kasım ayında yeni partinin kuruluşunu duyurmaya hazırlanan Ali Babacan'ın yanında yer alacak isimler de netleşmeye başladı.

Kemalettin Göktaş Yeni Parti’de

Eski Bakanlardan Beşir Atalay ve Sadullah Ergin'in ardından Babacan'ın kuracağı partiye katılacağı belirtilen bir ismin daha belli olduğu iddia edildi. Edinilen bilgilere göre AK Parti eski Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş ta Ali Babacan'ın partisine katılacak.

Göktaş Abdullah Gül’e yakın bir isim

Göktaş’ın, 11.CumhurbaşkanıAbdullah Gül’e yakınlığıyla bilindiği ve MHP’den ihraç edilen Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta gibi Karadeniz bölgesinde yeni partinin yapılanması için çalışmalar yürüttüğü iddia edildi. Usta’nın ise, bu konuyla ilgili sorulara yanıt vermemek için gazetecilerden uzak kaçtığı öğrenildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 10:04

YORUM YAZ

  • Hakkı BakiHakkı Baki1 ay önce
    İstenilenleri verip, Yasa dışı iş yapmayan memuru görevinden haksız, hukuksuz ve Adaletsizce atanlar bunun hesabını siyasi olarak ve Yüce Allah'ın huzurunda elbette bir gün verecek. Yaşasın ekmek, hak, hukuk ve adalet mücadelesi. Kahrolsun emek, hak, hukuk ve adalet hırsızları!
  • ...........x...........x1 ay önce
    Eyi, eyi, çörük çırık almalar gidii sağlamlar galıii. Davitoğlinden, Beybıceynden, Goülden Allah razı olsun. Ak Parti'ye büyük iyilik ettiler. Ama bilerek ama bilmeyerek ettiler orasını bilemem. Şimdi bu çürük elmoşları Erdoğan kışkışilasaydı ortalığı bir birine katacaklardı. Ama şimdi ohhh, terteemmiiiz kendileri gidiyorlar. Şimdi Erdoğan'ın işi daha da kolaylaştı. Biraz da kendisi temizler. Ahlaklı ve maneviyatlı kişileri getirir. Al sana fabrika ayarlarının da ötesinde yepyeni bir AK Parti. 2023'te yüzde 55 ile gelirse şaşırmayın. Unutmayın CHP'nin tabanında yüzde 30'luk kesim dürüst ve mert olandan yanadır. Bu yüzde otuzluk kesim için dindar olup olmamak önemlşi değildir. İsterse çok dindar olsun ama dürüst ve mert olsun. İşte yeni AK Parti bu şekilde olacak inşaallah. Ve her kesimden oy alacak. Dolayısıyla bu işte emeği geçen başta Davitoğli, Beybıceyn ve Goül kardeşlerden olmak üzere beraberinde sürükledikleri çürük elmoşlara teşekkürü bir borç bilirim. Lamba pasından kurtuldu mu daha çok ışık saçacak elbet.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ekim 2019